joi, 15 decembrie 2011

Memorialul Revolutiei din Decembrie 1989 - Editia a-X-a . Bucuresti 2011

Tiberiu Georgescu vs Vladimir Hamitevici

Album foto de la memorial  aici

Rezultate Runda 4

Bo.No.
NameRtgPts.ResultPts.
NameRtgNo.
14FMGeorgescu Tiberiu-Marian 239631 - 03IMHamitevici Vladimir 24271
25FMDuca Alexandru-Gabriel 225730 - 13IMBurnoiu Nicolae-Costel 24093
32IMCosma Ioan 24101 - 0
Nita Lucian 216116
417
Tacu Victor-Mihail-Gabriel 21570 - 1FMDaianu Cristian-Clement 22367
511
Turcu Iulian 2217½ - ½
Popescu Florin 215418
630
Constantin Dragos-Georgian 2082½ - ½2FMGiurumia Sorin 22259
76
Vladescu Florin-George 224621 - 02
Dragomir Nicolae-Laurentiu 210426
810FMBaciu Stefan 22182½ - ½2
Cirlan Ionut-Gheorghe 212224
925
Pit-Rada Mihail-Cosmin 21212½ - ½2IMMiulescu Gabriel 219513
1014
Senetia Teodor 21862½ - ½2
Done Stefan-Daniel 209229
1119
Radu Ioan 215121 - 02
Dieaconescu Mihail-Adrian 205933
1232
Petrescu Cristian 206421 - 02
Raducanu Andrei-Augustin 213720
138FMPribeanu Mihail-Dacian 2230½ - ½2
Vijiila Cristinel 202037
1435
Danet Nicolae 2036½ - ½WFMTraistaru Teodora 220612
1536
Georgescu Cristian 20210 - 1FMBondoc Dan-Vladimir 217015
1621
Davidescu Adrian-Mirel 21291 - 0
Rosca Constantin 190746
1745
Dumitrescu Robert-Constantin 19190 - 1
Luncasu Raul-Ionut 212522
1823
Tanase Florin-Gheorghe 21231 - 0
Milea Florian 186550
1927WIMSteil-Antoni Fiona 21041 - 0
Pintilie Petre 181555
2028
Dumitrascu Cornel 21001 - 0
Palamar Theodor 173760
2147ITazlaoanu Cezar 19050 - 1
Nuta Dan 207731
2234WFMChirita Andra-Marina 2040½ - ½
Raducanu Alberto 180456
2338
Smatoc Marian 201911 - 01
Barbu George-Emilian 185751
2452
Olariu Mihail 184110 - 11
Dobre Florin-Iulian 197640
2541
Vladescu Alin-Cristian 196710 - 11
Ilie Anton 174659
2642
Savu Ionut-Catalin 195311 - 01
Hlinschi Mihai 167664
2743
Sgondea Ion 194611 - 01
Zamora Aurel 161867
2857
Vladescu Ovidiu-Viorel 178910 - 11
Paune Florea 189548
2968
Zlatea Cezar-Stelian 159310 - 1½
Nastase Stefan 197839
3065
Dumitrescu Madalina-Alexandra 1653½½ - ½½
Munteanu Ali-Eduard 192144
3161
Ciobotaru Alexandru-Vlad 1719½½ - ½½
Costache Florin-Remus 168762
3249
Moroianu George 187400 - 1½
Ghituleanu Nicolae 182953
3354
Cucu Gheorghe 182300 - 10
Mesca Liviu-Stefanita 168363
3466
Bancu Constantin 165101 - 00
Armeanu Ninel-Claudiu 176858


http://1.bp.blogspot.com/-vQ44OBHR6c4/Tuet4rNhFrI/AAAAAAAABxE/ni35CAF9uXg/s1600/Imagine1776.jpg
Perechi Runda 5
Bo.No.
NameRtgPts.ResultPts.
NameRtgNo.
13IMBurnoiu Nicolae-Costel 24094
4FMGeorgescu Tiberiu-Marian 23964
27FMDaianu Cristian-Clement 2236
IMCosma Ioan 24102
31IMHamitevici Vladimir 24273
3
Constantin Dragos-Georgian 208230
418
Popescu Florin 21543
3FMDuca Alexandru-Gabriel 22575
519
Radu Ioan 21513
3
Vladescu Florin-George 22466
632
Petrescu Cristian 20643
3
Turcu Iulian 221711
79FMGiurumia Sorin 2225

Tanase Florin-Gheorghe 212323
822
Luncasu Raul-Ionut 2125
FMBaciu Stefan 221810
913IMMiulescu Gabriel 2195
WIMSteil-Antoni Fiona 210427
1024
Cirlan Ionut-Gheorghe 2122

Senetia Teodor 218614
1115FMBondoc Dan-Vladimir 2170

Pit-Rada Mihail-Cosmin 212125
1216
Nita Lucian 2161

Dumitrascu Cornel 210028
1329
Done Stefan-Daniel 2092

Tacu Victor-Mihail-Gabriel 215717
1437
Vijiila Cristinel 2020

Davidescu Adrian-Mirel 212921
1512WFMTraistaru Teodora 22062

Nuta Dan 207731
1640
Dobre Florin-Iulian 19762
2FMPribeanu Mihail-Dacian 22308
1720
Raducanu Andrei-Augustin 21372
2
Smatoc Marian 201938
1826
Dragomir Nicolae-Laurentiu 21042
2
Savu Ionut-Catalin 195342
1933
Dieaconescu Mihail-Adrian 20592
2
Sgondea Ion 194643
2048
Paune Florea 18952
2WFMChirita Andra-Marina 204034
2156
Raducanu Alberto 18042
2
Danet Nicolae 203635
2259
Ilie Anton 17462

Georgescu Cristian 202136
2339
Nastase Stefan 1978

Milea Florian 186550
2453
Ghituleanu Nicolae 1829

Dumitrescu Robert-Constantin 191945
2546
Rosca Constantin 1907

Pintilie Petre 181555
2660
Palamar Theodor 1737
ITazlaoanu Cezar 190547
2744
Munteanu Ali-Eduard 19211
1
Bancu Constantin 165166
2851
Barbu George-Emilian 18571
1
Dumitrescu Madalina-Alexandra 165365
2963
Mesca Liviu-Stefanita 16831
1
Olariu Mihail 184152
3064
Hlinschi Mihai 16761
1
Vladescu Ovidiu-Viorel 178957
3167
Zamora Aurel 16181
1
Ciobotaru Alexandru-Vlad 171961
3262
Costache Florin-Remus 16871
1
Zlatea Cezar-Stelian 159368
3358
Armeanu Ninel-Claudiu 17680
0
Moroianu George 187449
3454
Cucu Gheorghe 18230


bye

3541
Vladescu Alin-Cristian 196710

not paired


Clasament dupa 4 runde
Rk.
NameRtgIRtgNClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1IMBurnoiu Nicolae-Costel24092409Clubul De Sah Deva4.05.010.0010.0
2FMGeorgescu Tiberiu-Marian23962396Clubul Central De Sah Bucurest4.04.59.5010.0
3IMCosma Ioan24102410Acs De Sah Apa Nova Bucuresti3.55.08.509.0
4FMDaianu Cristian-Clement22362236Cs Otopeni3.55.08.508.5
5IMHamitevici Vladimir24270MOLDOVA3.06.08.009.0
6FMDuca Alexandru-Gabriel22572257Asociatia Sport Club Corona 23.05.56.509.0
7
Vladescu Florin-George22462246Cs Siciliana Bucuresti3.05.07.008.0
8
Turcu Iulian22172217Clubul De Sah Deva3.04.56.507.5
9
Constantin Dragos-Georgian20822082Cs Ineu3.04.56.008.0
10
Petrescu Cristian20642064Cs Colosseum Giurgiu3.04.55.508.0
11
Radu Ioan21512151Acs Master Mind Bucuresti3.04.05.507.0
12
Popescu Florin21542154Cs Ineu3.04.05.258.5
13FMBaciu Stefan22182218Cs Conpet Ploiesti2.55.05.257.5
14
Senetia Teodor21862186Cs Siciliana Bucuresti2.54.55.507.0
15WIMSteil-Antoni Fiona21040
2.54.55.006.0
16
Tacu Victor-Mihail-Gabriel21572157Sport Club Juventus Bucuresti2.54.04.507.5
17IMMiulescu Gabriel21952195Acs Master Mind Bucuresti2.54.04.256.5
18
Pit-Rada Mihail-Cosmin21212121Sport Club Juventus Bucuresti2.54.04.256.5
19
Cirlan Ionut-Gheorghe21222122Cs Spartac Bucuresti2.54.03.756.5
20
Nuta Dan20772077Cs Colosseum Giurgiu2.54.03.756.5
21
Done Stefan-Daniel20922092Cs Gambitul Damei Ploiesti2.54.03.756.5
22FMGiurumia Sorin22252225Acs Master Mind Bucuresti2.53.54.505.5
23FMBondoc Dan-Vladimir21702170Cs Carpati Sinaia2.53.53.505.0
24
Nita Lucian21612161Cs Universitatea Targoviste2.53.52.757.5
25
Dumitrascu Cornel21002100Sport Club Juventus Bucuresti2.53.03.505.0
26
Luncasu Raul-Ionut21252125Cs Gambitul Damei Ploiesti2.53.03.256.0
27
Davidescu Adrian-Mirel21292129Sport Club Juventus Bucuresti2.53.03.255.0
28
Tanase Florin-Gheorghe21232123Clubul Central De Sah Bucurest2.53.02.256.0
29
Vijiila Cristinel20202020As Rat Bucuresti2.53.02.005.5
30
Ilie Anton17461746Acs Master Mind Bucuresti2.05.03.504.0
31
Dragomir Nicolae-Laurentiu21042104Cs Spartac Bucuresti2.05.03.007.0
32
Dieaconescu Mihail-Adrian20592059Acs Master Mind Bucuresti2.05.03.006.5
33
Raducanu Andrei-Augustin21372137Acs Sah Chindia Targoviste2.05.02.006.0
34
Raducanu Alberto18041804Cs Universitatea Targoviste2.04.54.505.5
35WFMTraistaru Teodora22062206Cs Studentesc Medicina Timisoa2.04.03.505.5
36WFMChirita Andra-Marina20402040Acs De Sah Apa Nova Bucuresti2.04.03.505.5
37
Danet Nicolae20362036Cs Spartac Bucuresti2.03.53.254.5
38FMPribeanu Mihail-Dacian22302230Sport Club Juventus Bucuresti2.03.53.005.5
39
Paune Florea18951895Sport Club Juventus Bucuresti2.03.52.004.0
40
Smatoc Marian20192019Cs Al Surzilor Tacerea Bucures2.03.51.004.0
41
Sgondea Ion19461946Cs Astral Posta Calnau2.03.01.504.0
42
Savu Ionut-Catalin19531953Css Nr. 2 Bucuresti2.02.51.003.0
43
Dobre Florin-Iulian19761976Cs Otopeni2.02.01.003.0
44
Dumitrescu Robert-Constantin19191919Clubul Central De Sah Bucurest1.55.03.755.5
45
Pintilie Petre18151815Cs Spartac Bucuresti1.55.03.755.0
46ITazlaoanu Cezar19051905Sport Club Juventus Bucuresti1.55.02.254.0
47
Milea Florian18651865Cs Spartac Bucuresti1.55.01.754.0
48
Rosca Constantin19071907Acs Elisabeta Polihroniade Buc1.54.52.504.0
49
Palamar Theodor17371737Cs Otopeni1.54.52.004.0
50
Georgescu Cristian20212021Cs Spartac Bucuresti1.54.02.004.0
51
Nastase Stefan19781978Sport Club Juventus Bucuresti1.54.02.003.0
52
Ghituleanu Nicolae18291829Sport Club Juventus Bucuresti1.53.00.502.0
53
Vladescu Ovidiu-Viorel17891789As Rat Bucuresti1.04.52.003.0
54
Olariu Mihail18411841Cs Petrolul Ploiesti1.04.51.004.0
55
Barbu George-Emilian18571857Sport Club Juventus Bucuresti1.04.51.002.0
56
Hlinschi Mihai16761676Cs Tinerii Maestri Bucuresti1.04.50.002.0
57
Zamora Aurel16181618Cs Tinerii Maestri Bucuresti1.04.02.002.0
58
Costache Florin-Remus16871687Cs Siciliana Bucuresti1.04.01.752.5
59
Dumitrescu Madalina-Alexandra16531653Clubul Central De Sah Bucurest1.03.51.251.5
60
Mesca Liviu-Stefanita16831683Acs Master Mind Bucuresti1.03.50.001.0
61
Ciobotaru Alexandru-Vlad17191719Clubul Central De Sah Bucurest1.03.01.002.0
62
Vladescu Alin-Cristian19671967Acs Master Mind Bucuresti1.03.01.002.0
63
Zlatea Cezar-Stelian15931593Css Nr. 2 Bucuresti1.02.50.003.0
64
Bancu Constantin16511651Sport Club Juventus Bucuresti1.02.50.001.0
65
Munteanu Ali-Eduard19211921Clubul Central De Sah Bucurest1.02.01.002.0
66
Armeanu Ninel-Claudiu17681768Acs Master Mind Bucuresti0.04.50.000.0
67
Cucu Gheorghe18231823Cs Tinerii Maestri Bucuresti0.04.00.000.0
68
Moroianu George18741874Cs Tinerii Maestri Bucuresti0.02.50.000.0

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu