luni, 21 noiembrie 2011

Festivalul International de Sah Bucuresti, Ed. a III-a . Turneul B

http://3.bp.blogspot.com/-UDQFEArhu9c/Tsi5r-VTqsI/AAAAAAAAFOQ/ah_Ph7FkO5c/s640/001.JPG
TURNEUL B
18-25 noiembrie 2011

PROGRAM:
RUNDELE V-IX, 21-25 noiembrie de la ora 17,30
FESTIVITATEA DE PREMIERE: 25 noiembrie, orele 21,00

Pentru mai multe detalii, partide live, poze, video de la acest festival,
accesati siteul oficial Clubul Regilor si blogul Clubul Central de Sah Bucuresti

Pentru a consulta prospectul festivalului, click aici

Grupa 8 ani
 Clasament dupa 4 runde 
                              http://1.bp.blogspot.com/-6bqY5xKe_XA/Tsi7yOKD1-I/AAAAAAAAFPQ/ff0q3EJPFuI/s320/009.JPG   
                                 Panait Dragos
http://4.bp.blogspot.com/-lMwXjbGkMEw/Tsi7sojtq5I/AAAAAAAAFPI/ajz9J5zB31o/s320/008.JPG
Gheorghiu Alexandru
  

Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1
Panait Dragos-FlorinROU1499Acs De Sah Apa Nova Bucuresti4.012.56.012.50
2
Gheorghiu Alexandru-DanROU1550Clubul Central De Sah Bucurest4.010.05.010.00
3
Caraba AlexandruROU1425Cs Alcor Bucuresti3.010.04.56.00
4
Mihai Serban-CatalinROU1316Cs Alcor Bucuresti3.010.04.06.00
5IIIAlexa Andrei-ValentinROU1225Cs Alcor Bucuresti3.09.05.05.50
6
Sarbu AdelaROU1397Cs Siciliana Bucuresti3.08.03.54.50
7
Sarbu Zeno-IuliusROU1302Cs Siciliana Bucuresti3.07.53.54.50
8IIILucutar Teodor-FelixROU1257Cs Siciliana Bucuresti3.07.02.53.50
9IIIVolovici Radu-Maxim-CristianROU1286Clubul Central De Sah Bucurest3.06.53.03.00
10IIICristescu Andrei-StefanROU1209Clubul Central De Sah Bucurest2.010.04.53.00
11IIIIancu Maria-IsabellaROU1246Css Nr. 1 Pajura Bucuresti2.09.04.52.50


Coman Mihnea-GeorgeROU1201Cs Spartac Bucuresti2.09.04.52.50
13IIIOtetea IoanaROU1282Clubul Central De Sah Bucurest2.08.54.01.50
14
Manea Alexandru-SorinROU1210Clubul Central De Sah Bucurest2.08.04.52.00
15
Barac Cosmin-PetruROU1238Acs De Sah Apa Nova Bucuresti2.08.04.02.50
16
Bone ClaudiuROU1201Clubul Central De Sah Bucurest2.08.04.02.00
17
Ignat Matei MariusROU1201
2.08.03.53.00
18
Lucutar Sonia-PatriciaROU1201Cs Siciliana Bucuresti2.07.03.52.50
19
Stroe Rares-CristianROU1201Acs De Sah Apa Nova Bucuresti2.07.03.02.00
20
Sebastian Theodor IoanROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.55.53.50.75
21IIIJidovu Mihnea-ConstantinROU1248Css Nr. 1 Pajura Bucuresti1.55.02.51.75
22
Dobre Luca IoanROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.08.54.01.50
23
Ioan TudorROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.08.04.01.00
24
Naum Vlad-AlexandruROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.07.54.00.50
25
Grecu TeodoraROU1201
1.06.53.50.00
26
Casulschi StefanROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.06.02.50.00
27
Artan AndreiROU1201
0.08.04.00.00
28
Constantin MateiROU1201Acs De Sah Apa Nova Bucuresti0.07.53.00.00
29
Cristescu Andreea-IoanaROU1201Clubul Central De Sah Bucurest0.06.52.50.00

Perechi Runda 5, Luni 21 noiembrie ,ora 17.30
Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
11
Gheorghiu Alexandru-Dan 15504
4
Panait Dragos-Florin 14992
27IIIVolovici Radu-Maxim-Cristian 12863
3
Caraba Alexandru 14253
34
Sarbu Adela 13973
3
Sarbu Zeno-Iulius 13026
413IIIAlexa Andrei-Valentin 12253
3
Mihai Serban-Catalin 13165
59IIILucutar Teodor-Felix 12573
2 IIIIancu Maria-Isabella 124611
617
Bone Claudiu 12012
2 IIIOtetea Ioana 12828
712
Barac Cosmin-Petru 12382
2
Coman Mihnea-George 120119
829
Stroe Rares-Cristian 12012
2
Manea Alexandru-Sorin 121014
915IIICristescu Andrei-Stefan 12092
2
Lucutar Sonia-Patricia 120126
1028
Sebastian Theodor Ioan 1201
2
Ignat Matei Marius 120124
1118
Casulschi Stefan 12011
IIIJidovu Mihnea-Constantin 124810
1222
Dobre Luca Ioan 12011
1
Ioan Tudor 120125
1323
Grecu Teodora 12011
1
Naum Vlad-Alexandru 120127
1421
Cristescu Andreea-Ioana 12010


bye

1516
Artan Andrei 12010 0

not paired

1620
Constantin Matei 12010 0

not paired

Grupa 10 ani
Clasament dupa 4 runde
 http://4.bp.blogspot.com/-ejxKNJhFo-k/TsfhinOyijI/AAAAAAAAFM4/WZxrKIxiN1s/s320/033.JPG
 Fluerariu Radu-Cristian(stg)

Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1
Fluerariu Radu-CristianROU1655Cs Universitar Ploiesti3.510.04.58.25
2
Sarateanu Alexandru-ArmandROU1621Css Nr. 1 Pajura Bucuresti3.58.54.06.75
3
Chivulescu Adrian-AlexandruROU1556Cs Universitar Ploiesti3.011.05.57.50
4
Stefan MihaiROU1423Cs Siciliana Bucuresti3.09.54.57.00
5IOtetea AndreiROU1577Cs Colosseum Giurgiu3.08.04.55.00
6
Angheluta FilipROU1368Cs Siciliana Bucuresti2.58.54.53.75
7
Pasca Mihai-AlexandruROU1555Clubul Central De Sah Bucurest2.58.54.04.25
8
Boncea-Pentac Salia-AnaROU1337Cs Siciliana Bucuresti2.09.05.02.50
9IIRontescu MihneaROU1544Acs De Sah Apa Nova Bucuresti2.08.54.52.50
10
Filat NicolaeROU1382Cso Voluntari 20052.08.04.52.50
11
Dumitrache FlavianROU1205Clubul Central De Sah Bucurest2.06.02.51.00
12
Trifu Cristian-AntonioROU1211Clubul De Sah Municipal Teleor2.05.53.01.50
13
Grecu PetroniuROU1201Acs De Sah Apa Nova Bucuresti1.58.03.51.75
14IIIBanzea Izabela-GeorgetaROU1211Acs De Sah Apa Nova Bucuresti1.57.53.51.00
15IIDaha Andrei-CodrinROU1329Clubul Central De Sah Bucurest1.07.54.00.50
16
Gradinaru AlexandruROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.07.04.00.50
17
Dima MariaROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.06.03.50.50
18IIIClipcea Caius-LucianROU1219Cs Siciliana Bucuresti0.08.04.00.00
19
Constantin StefanROU1213Acs De Sah Apa Nova Bucuresti0.07.03.00.00

 Perechi Runda 5,Luni 21 noiembrie ,ora 17.30
Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
17
Stefan Mihai 14233

Fluerariu Radu-Cristian 16551
25
Sarateanu Alexandru-Armand 1621
3 IOtetea Andrei 15772
33
Chivulescu Adrian-Alexandru 15563

Angheluta Filip 13689
44
Pasca Mihai-Alexandru 1555
2
Filat Nicolae 13828
56IIRontescu Mihnea 15442
2
Boncea-Pentac Salia-Ana 133710
615
Trifu Cristian-Antonio 12112
2
Dumitrache Flavian 120516
711IIDaha Andrei-Codrin 13291

Grecu Petroniu 120119
817
Dima Maria 12011
1
Gradinaru Alexandru 120118
914IIIBanzea Izabela-Georgeta 1211


bye

1012IIIClipcea Caius-Lucian 12190 0

not paired

1113
Constantin Stefan 12130 0

not paired

  Grupa 12 ani
Clasament dupa 3 runde
http://4.bp.blogspot.com/-xXL3ALRKH7E/TseaCZgdcmI/AAAAAAAAFIc/t39F5n7zm1U/s1600/006.JPG
 Banzea Alexandru

Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1
Banzea Alexandru-BogdanROU1522Acs De Sah Apa Nova Bucuresti3.04.52.04.50
2
Dima Mihai-TiberiuROU1550Clubul Central De Sah Bucurest2.54.51.53.75
3
Ene Mihnea-GabrielROU1536Acs De Sah Apa Nova Bucuresti2.05.52.02.50
4
Jidovu Alexandra-IrinaROU1388Css Nr. 1 Pajura Bucuresti2.05.02.02.50
5IIIOrdean Radu-MihaiROU1275Clubul Central De Sah Bucurest2.04.51.52.50
6
Ungureanu Elena-AlexandraROU1420Clubul Central De Sah Bucurest2.03.50.50.50
7
Miron Vlad-IoanROU1380Clubul Central De Sah Bucurest2.02.50.50.50
8IIDumitru Matei-IoanROU1433Acs De Sah Apa Nova Bucuresti1.55.02.01.75
9
Marica Ruxandra-IoanaROU1372Clubul Central De Sah Bucurest1.05.52.00.50
10
Voinescu Malina-OanaROU1201Acs De Sah Apa Nova Bucuresti1.04.52.00.50
11IIBolea Alexandru-MihaiROU1513Acs De Sah Apa Nova Bucuresti1.04.52.00.00
12IIRacu Ioana-AlexandraROU1250Clubul Central De Sah Bucurest1.04.01.50.50
13IIIFarcasanu Dan-TudorROU1227Clubul Central De Sah Bucurest0.05.02.00.00

Perechi Runda 4, Luni 21 noiembrie ,ora 17.30
Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
11
Dima Mihai-Tiberiu 1550
3
Banzea Alexandru-Bogdan 15223
22
Ene Mihnea-Gabriel 15362
2 IIIOrdean Radu-Mihai 127510
36
Ungureanu Elena-Alexandra 14202
2
Miron Vlad-Ioan 13808
47
Jidovu Alexandra-Irina 13882
IIDumitru Matei-Ioan 14335
54IIBolea Alexandru-Mihai 15131
1 IIRacu Ioana-Alexandra 125011
613
Voinescu Malina-Oana 12011
1
Marica Ruxandra-Ioana 13729
712IIIFarcasanu Dan-Tudor 12270


bye

Grupa 20 ani
 Clasament dupa 3 runde
 http://4.bp.blogspot.com/-gROuC_hUf_Q/TsjFrDjHH_I/AAAAAAAAFTA/IlzIBDKMqBY/s320/039.JPG
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1
Ivascu Cosmin AlexandruGER1868
3.06.03.52.50
2
Dobre Ana-Margareta-AlexandraROU1874Clubul Central De Sah Bucurest2.07.03.52.50
3
Munteanu Ali-EduardROU1921Clubul Central De Sah Bucurest1.57.54.01.25
4
Constantin FilipROU1201Clubul Central De Sah Bucurest1.08.04.52.00
5
Raducanu AlbertoROU1804Cs Universitatea Targoviste1.08.04.50.50
6
Ungureanu Maria-AndreeaROU1625Clubul Central De Sah Bucurest0.58.54.50.75

Rezultate si Perechi Runde
Round 1 on 2011/11/18 at 17:30
Bo.No.
NameResult
NameNo.
11
Constantin Filip0 - 1
Munteanu Ali-Eduard6
22
Dobre Ana-Margareta-Alexandra1 - 0
Raducanu Alberto5
33
Ivascu Cosmin Alexandru1 - 0
Ungureanu Maria-Andreea4
Round 2 on 2011/11/19 at 12:30
Bo.No.
NameResult
NameNo.
16
Munteanu Ali-Eduard½ - ½
Ungureanu Maria-Andreea4
25
Raducanu Alberto0 - 1
Ivascu Cosmin Alexandru3
31
Constantin Filip1 - 0
Dobre Ana-Margareta-Alexandra2
Round 3 on 2011/11/20 at 10:00
Bo.No.
NameResult
NameNo.
12
Dobre Ana-Margareta-Alexandra1 - 0
Munteanu Ali-Eduard6
23
Ivascu Cosmin Alexandru1 - 0
Constantin Filip1
34
Ungureanu Maria-Andreea0 - 1
Raducanu Alberto5
Round 4 on 2011/11/22 at 17:30
Bo.No.
NameResult
NameNo.
16
Munteanu Ali-Eduard

Raducanu Alberto5
21
Constantin Filip

Ungureanu Maria-Andreea4
32
Dobre Ana-Margareta-Alexandra

Ivascu Cosmin Alexandru3
Round 5 on 2011/11/25 at 17:30
Bo.No.
NameResult
NameNo.
13
Ivascu Cosmin Alexandru

Munteanu Ali-Eduard6
24
Ungureanu Maria-Andreea

Dobre Ana-Margareta-Alexandra2
35
Raducanu Alberto

Constantin Filip1

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu