luni, 5 septembrie 2011

Turneul International al Romaniei Pentru Juniori Mici. Rezultate Runde 3, 4. Perechi Runda 5

TURNEUL INTERNATIONAL AL ROMANIEI
PENTRU JUNIORI MICI

PRIMARIA SECTOR 2

FEDERATIA ROMANA DE SAH

Asociatia Clubul Sportiv de Sah “APA NOVA”

Sport Club “Juventus Bucuresti”



Juniori 10 ani
Rezultate Runda 3
Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
18IIGheorghiu Alexandru-Dan 14862 0 - 12 IBaciu Radu-George 17671
22IIOgnean Mihnea-Ionut 16062 1 - 02 IIStan Andreea-Loredana 127720
34IIStefan Mihai 15332 0 - 12
Cojocari Dmitri 120129
46IIBolea Alexandru-Mihai 15122 0 - 12
Kalbanov Damyan 120138
542
Rontescu Mihnea 12012 1 - 0 IIBarac Cosmin-Petru 137014
618IICristache Ana-Maria 1289 0 - 1 IISarbu Zeno-Iulius 130917
719IISarbu Adela 12801 ½ - ½1 IOtetea Andrei 15923
821IIIOtetea Ioana 12201 1 - 01 IIPanait Dragos-Florin 15295
97IIPasca Mihai-Alexandru 15061 0 - 11 IIPelin Ana-Maria 121122
1023
Banzea Izabela-Georgeta 12051 0 - 11 IIColac Marius-Daniel 14789
1110IICaraba Alexandru 14551 1 - 01 IIICulac Daria-Nicola 120125
1226IIIDumitru Matei-Ioan 12011 1 - 01 IIAngheluta Filip 144311
1312IIBoboc Thea-Elena 14211 1 - 01
Bandol Petru 120128
1443
Stoian Gabriel 12011 0 - 11 ISchiopu Andreea-Alexandra 140813
1536
Gnatiuc Ana 12011 + - -1 IITatomir Alin-Stefan 136815
1644
Taga Stefan 12011 0 - 11 IILepadatu Aurelian-Stefan 134816
1740
Mihul Rares-Cristian 1201½ 1 - 0½
Hitsovska Viktoriya 120137
1827
Ardeleanu Rares-Ioan 12010 0 - 1½
Nita Andrei 120141
1933
Dumitru Silvia-Alexandra 12010 0 - 10 IIIAlexa Andrei-Valentin 120324
2030
Coman Mihnea-George 12010 0 - 10
Ghita Sabina 120134
2139
Lepadatu Darius-Stelian 12010 0 - 10
Demic Aleksandar 120131
2232
Dumitrache Flavian 12010 1 - 00
Giuglea Anda 120135
2345
Vieru Raoul-Daniel 12010 1

bye


Rezultate Runda 4
Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
11IBaciu Radu-George 17673 1 - 03
Rontescu Mihnea 120142
229
Cojocari Dmitri 12013 ½ - ½3 IIOgnean Mihnea-Ionut 16062
317IISarbu Zeno-Iulius 1309 0 - 13
Kalbanov Damyan 120138
413ISchiopu Andreea-Alexandra 14082 1 - 02 IIStefan Mihai 15334
516IILepadatu Aurelian-Stefan 13482 1 - 02 IIBolea Alexandru-Mihai 15126
620IIStan Andreea-Loredana 12772 0 - 12 IIGheorghiu Alexandru-Dan 14868
79IIColac Marius-Daniel 14782 1 - 02 IIIOtetea Ioana 122021
822IIPelin Ana-Maria 12112 0 - 12 IICaraba Alexandru 145510
936
Gnatiuc Ana 12012 0 - 12 IIBoboc Thea-Elena 142112
1041
Nita Andrei 1201 0 - 12 IIIDumitru Matei-Ioan 120126
113IOtetea Andrei 1592 1 - 0 IICristache Ana-Maria 128918
1214IIBarac Cosmin-Petru 1370 0 - 1
Mihul Rares-Cristian 120140
135IIPanait Dragos-Florin 15291 0 - 1 IISarbu Adela 128019
1428
Bandol Petru 12011 0 - 11 IIPasca Mihai-Alexandru 15067
1511IIAngheluta Filip 14431 1 - 01
Stoian Gabriel 120143
1632
Dumitrache Flavian 12011 0 - 11 IITatomir Alin-Stefan 136815
1731
Demic Aleksandar 12011 0 - 11
Banzea Izabela-Georgeta 120523
1824IIIAlexa Andrei-Valentin 12031 0 - 11
Taga Stefan 120144
1945
Vieru Raoul-Daniel 12011 1 - 01 IIICulac Daria-Nicola 120125
2034
Ghita Sabina 12011 0 - 1½
Hitsovska Viktoriya 120137
2135
Giuglea Anda 12010 0 - 10
Ardeleanu Rares-Ioan 120127
2230
Coman Mihnea-George 12010 1 - 00
Dumitru Silvia-Alexandra 120133
2339
Lepadatu Darius-Stelian 12010 1

bye



Perechi Runda 5

Round 5 on 2011/09/06 at 09,30

Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
138
Kalbanov Damyan 12014
4 IBaciu Radu-George 17671
22IIOgnean Mihnea-Ionut 1606
3 IIGheorghiu Alexandru-Dan 14868
310IICaraba Alexandru 14553

Cojocari Dmitri 120129
426IIIDumitru Matei-Ioan 12013
3 IIColac Marius-Daniel 14789
512IIBoboc Thea-Elena 14213
3 IILepadatu Aurelian-Stefan 134816
642
Rontescu Mihnea 12013
3 ISchiopu Andreea-Alexandra 140813
717IISarbu Zeno-Iulius 1309
IOtetea Andrei 15923
840
Mihul Rares-Cristian 1201
IISarbu Adela 128019
94IIStefan Mihai 15332
2 IIIOtetea Ioana 122021
106IIBolea Alexandru-Mihai 15122
2
Banzea Izabela-Georgeta 120523
117IIPasca Mihai-Alexandru 15062
2
Gnatiuc Ana 120136
1244
Taga Stefan 12012
2 IIAngheluta Filip 144311
1315IITatomir Alin-Stefan 13682
2 IIPelin Ana-Maria 121122
1445
Vieru Raoul-Daniel 12012
2 IIStan Andreea-Loredana 127720
1518IICristache Ana-Maria 1289
IIBarac Cosmin-Petru 137014
1637
Hitsovska Viktoriya 1201

Nita Andrei 120141
175IIPanait Dragos-Florin 15291
1
Coman Mihnea-George 120130
1839
Lepadatu Darius-Stelian 12011
1 IIIAlexa Andrei-Valentin 120324
1925IIICulac Daria-Nicola 12011
1
Demic Aleksandar 120131
2027
Ardeleanu Rares-Ioan 12011
1
Ghita Sabina 120134
2143
Stoian Gabriel 12011
1
Bandol Petru 120128
2233
Dumitru Silvia-Alexandra 12010
1
Dumitrache Flavian 120132
2335
Giuglea Anda 12010


bye


Juniori 12 ani

Rezultate Runda 3
Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
120
Zlatea Cezar-Stelian 15892 1 - 02 IChivulescu Adrian-Alexandru 15697
28INegulescu Alexandru 1549 ½ - ½
Hristov Dimitar 18591
34IStancu Robert-Alexandru 1724 1 - 0 IAndronache Mihai-Stefan 17005
46IFluerariu Radu-Cristian 1659 ½ - ½ IIBanzea Alexandru-Bogdan 15059
52
Gitu Paula-Alexandra 18261 1 - 01 IIMihai Ioana-Maria 135711
610IUngureanu Elena-Alexandra 13941 1 - 01 IIIRacu Ioana-Alexandra 122114
717
Prominski Nicolae 12011 0 - 1½ IStanciu Andreea-Briana 17273
813IIIBotocan Cristian-Alexandru 1290½ - - +½
Stoian Mihail 120118
915
Constantin Andrei 1201½ 0 - 10 IIMarica Ruxandra-Ioana 132412
1019
Ulescu Alexandru-Ionut 12010 ½ - ½0
Kalbanova Maria 120116

Rezultate Runda 4
Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
14IStancu Robert-Alexandru 1724 ½ - ½3
Zlatea Cezar-Stelian 158920
21
Hristov Dimitar 18592 1 - 02 IUngureanu Elena-Alexandra 139410
39IIBanzea Alexandru-Bogdan 15052 1 - 02
Gitu Paula-Alexandra 18262
47IChivulescu Adrian-Alexandru 15692 0 - 12 IFluerariu Radu-Cristian 16596
53IStanciu Andreea-Briana 1727 ½ - ½2 INegulescu Alexandru 15498
65IAndronache Mihai-Stefan 1700 1 - 0
Stoian Mihail 120118
711IIMihai Ioana-Maria 13571 0 - 11
Prominski Nicolae 120117
812IIMarica Ruxandra-Ioana 13241 ½ - ½1 IIIRacu Ioana-Alexandra 122114
913IIIBotocan Cristian-Alexandru 1290½ 1 - 0½
Ulescu Alexandru-Ionut 120119
1016
Kalbanova Maria 1201½ 1 - 0½
Constantin Andrei 120115

Perechi Runda 5

Round 5 on 2011/09/06 at 09,30

Bo.No.
NameRtgPts. ResultPts.
NameRtgNo.
120
Zlatea Cezar-Stelian 1589
3
Hristov Dimitar 18591
26IFluerariu Radu-Cristian 16593
3 IStancu Robert-Alexandru 17244
38INegulescu Alexandru 1549
3 IIBanzea Alexandru-Bogdan 15059
417
Prominski Nicolae 12012
IAndronache Mihai-Stefan 17005
52
Gitu Paula-Alexandra 18262
2 IStanciu Andreea-Briana 17273
610IUngureanu Elena-Alexandra 13942
2 IChivulescu Adrian-Alexandru 15697
718
Stoian Mihail 1201
IIMarica Ruxandra-Ioana 132412
814IIIRacu Ioana-Alexandra 1221

Kalbanova Maria 120116
911IIMihai Ioana-Maria 13571
IIIBotocan Cristian-Alexandru 129013
1015
Constantin Andrei 1201½
½
Ulescu Alexandru-Ionut 120119

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu