luni, 15 august 2011

Stiri din sah- 24 de ore din 24- Luni 15 august 2011

Update: 20. 55
Campionatul Mondial de Tineret , Chennai (India)
  Clasament Final Fete
Rk.
NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 Rpwwew-weKrtg+/-
1PERWGMCori T DeysiPER237611.02261227622922542118.632.371023.7
2RUSWGMGirya OlgaRUS237110.5226822832300250210.58.462.041020.4
3GEOWGMPaikidze NaziGEO24169.522742290230524349.59.070.43156.4
4INDWGMPadmini RoutIND23489.0222722412254235398.730.27154.1
5TURWIMOzturk KubraTUR22589.0220722312248232397.651.351520.3
6ROUWIMBulmaga IrinaROU22938.522602277229523518.57.351.151517.3
7INDWIMKulkarni BhaktiIND23178.521162124213122118.59.98-1.4815-22.2
8AZEWIMMammadova Gulnar Marfat QiziAZE22948.0219922162237226888.29-0.2915-4.3
9KAZWIMNakhbayeva GuliskhanKAZ22228.0217321862199224187.640.36155.4
10MGLWFMLkhamsuren UuganbayarMGL21638.0210421232145217487.730.27154.1
11VIEWIMHoang Thi Nhu YVIE22048.0209321112131219987.680.32154.8
12SRBWIMEric JovanaSRB22828.02030204320572105810.50-2.5015-37.5
13POLWFMKulon KlaudiaPOL22277.522012220224122377.57.230.27154.1
14RUSWFMSemenova ElenaRUS21757.521912216223222247.56.590.911513.6
15UZB
Tokhirjanova HulkarUZB21197.521792207223822117.55.861.641524.6
16RUS
Dogodkina JuliaRUS21937.521632187221321997.57.240.26153.9
17AZEWFMFataliyeva Ulviyya Hasil QiziAZE21077.521522178220321847.56.181.321519.8
18SWEWIMAgrest InnaSWE22207.521222142216521567.58.31-0.8115-12.1
19RUSWGMSavina AnastasiaRUS23987.521152136215021537.510.68-3.1810-31.8
20IND
Chandika DivyasreeIND21237.521102132215521437.57.060.44156.6

pentru tot clasamentul, click aici 

Rezultate si performanta reprezentantei noastre
Irina Bulmaga


TitleWIM
Starting rank9
Rating2293
Rating national0
Rating international2293
Ratingperformance2351
FIDE rtg +/-17.3
Points8.5
Rank6
FederationROU
Ident-Number0
Fide-ID13903063

Rd.SNo
NameRtgFEDPts.Res.wew-weKrtg+/-
143
Martinez Ayelen2011ARG7.0s 10.840.16152.40
234WIMHeredia Serrano Carla2072ECU7.0w 10.780.22153.30
330
Forestier Carole2101FRA7.0s 10.750.25153.75
43WGMCori T Deysi2376PER11.0w ½0.390.11151.65
55WGMPadmini Rout2348IND9.0w 10.420.58158.70
610WIMKazimova Narmin Nizami Qizi2292AZE6.0s ½0.500.00150.00
74WGMGirya Olga2371RUS10.5w ½0.390.11151.65
81WGMPaikidze Nazi2416GEO9.5s ½0.330.17152.55
98WIMMammadova Gulnar Marfat Qizi2294AZE8.0w 00.50-0.5015-7.50
1020WFMSemenova Elena2175RUS7.5w 10.660.34155.10
1118
Dogodkina Julia2193RUS7.5s ½0.64-0.1415-2.10
1215WIMNakhbayeva Guliskhan2222KAZ8.0s 10.600.40156.00
1313WIMOzturk Kubra2258TUR9.0w 00.55-0.5515-8.25


  Clasament Final OPEN
Rk.
NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 wwew-weKrtg+/-
1POLGMSwiercz DariuszPOL255310.524412457247210.58.601.901019.0
2ARMGMHovhannisyan RobertARM255610.524372454247010.58.681.821018.2
3INDIMGrover SahajIND24969.52458247224859.57.462.041020.4
4USAGMRobson RayUSA25609.024662475248698.340.66106.6
5ESPGMSalgado Lopez IvanESP26269.024652474248499.38-0.3810-3.8
6AZEGMDurarbeyli VasifAZE25159.024422454246597.991.011010.1
7INDGMSethuraman S PIND25299.024272444245798.440.56105.6
8RUSIMGoganov AlekseyRUS24899.024212443245897.931.071010.7
9ARMGMTer-Sahakyan SamvelARM25588.52502251425288.57.770.73107.3
10BLRFMKovalev VladislavBLR24398.52454248225028.56.571.931529.0
11RUSGMSjugirov SananRUS26298.52423243524488.59.96-1.4610-14.6
12INDGMAdhiban BIND25428.52421243824588.58.73-0.2310-2.3
13RUSGMMatlakov MaximRUS26328.52416242824358.510.12-1.6210-16.2
14SWEGMGrandelius NilsSWE25428.52407241824298.58.96-0.4610-4.6
15INDIMLalith Babu M RIND24958.52391240524218.58.490.01100.1
16INDIMVidit Santosh GujrathiIND24928.025192540256486.391.611016.1
17ITAIMRombaldoni AxelITA24598.025112543256186.031.971019.7
18RUSGMShimanov AleksandrRUS25868.024372451245989.19-1.1910-11.9
19POLIMPiorun KacperPOL25148.024342455247788.08-0.0810-0.8
20SRBIMRoganovic MilosSRB24768.024272450247187.580.42104.2
pentru tot clasamentul, click aici


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu