joi, 14 aprilie 2011

Campionatul National de Juniori - 2011. Rezultate Runda 6, Perechi Runda 7. Grupele 12, 14, 16, 18, 20 ani

Pentru a vedea imagini de la turneu, click AICI
sau AICI

Rezultate Runda 6. Perechi Runda 7
(15 aprilie, ora 15.00)

Baieti 12 ani

Rezultate runda 6


Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13ICostachi Mihnea 5 ½ - ½ IDolana Andrei-Theodor 1
210ISandu Marian-Catalin ½ - ½ ITiron Calin-Andrei 7
39IHerea Sergiu-Gabriel 4 1 - 04 IComsa Ciprian-Mihai 25
427IHincu Andrei 4 1 - 04 IStoia Denis-Iulian 16
519IZubcu Vlad-George 4 0 - 14 IPintilie Vlad 41
612IMoldovan Rares 0 - 1 IAcsinte Matei-Ionut 2
729IDragnea Darius-Mihai 0 - 1 ISalim Riza 4
85IDoros Doru-Lucian 1 - 0 IIStejeroiu Vlad 55
915IOlinici Emanuel 1 - 0 IPatrascu Catalin-Lucian 6
1017IIRameder Carol-Sebastian 0 - 1 IGeiger Alex-Emanuel 11
1131IBenedek Istvan 3 1 - 03 ISavulescu Andrei-Sebastian 8
1235IVasiliu Cosmin 3 1 - 03 IHinsa Tudor-Vlad 18
1320IDima Mihai-Tiberiu 3 1 - 03 IICsengeri David 37
1448IIMihaltan Traian 3 1 - 03 IGheorghe Andrei-Constantin 22
1549IISuciu Denis-Marius 3 1 - 03 IStoica Eduard-Constantin 28
1643IIDumitrescu George-Mihai 3 0 - 13 IStancu Robert-Alexandru 30
1723INegulescu Alexandru 1 - 03 IICraciun Madalin-Marian 42
1840IEne Mihnea-Gabriel ½ - ½ IOtoiu Marian-Cristian 13
1944IIIonescu Andrei 0 - 1 IINistor Stefan 14
2046IIArsene Marinel 1 - 0 IBangau Andrei-Ciprian 24
2151IIGanescu Robert-Florinel 1 - 0 IPopa Gabriel 32
2233IIHalip Alexandru ½ - ½ IIZaharia Catalin-Stefan 56
2352IIChiruta Adrian 1 - 0 IAndronache Mihai-Stefan 34
2481
Gaspar Ioan-Vlad 0 - 1 IIMamele Stefan-Bogdan 38
2539IIBanzea Alexandru-Bogdan 1 - 0 IIPana Cosmin-Mihail 76
2662IIIColceriu Razvan-Stefan 0 - 12 IIOros Vlad-Dragos 36
2721ICristian Codrut 2 1 - 02 IIDaragiu Alex-Ionut 58
2860IIITudoran-Surligeanu Adrian-Alex 2 0 - 12 ICandea Paul-Razvan 26
2945IIMiron Vlad-Ioan 2 0 - 12 IIISchiopu Andrei 64
3047IIBica Florentin-Iulian 2 1 - 02 IIIStoica Andrei-Toma 66
3172IIIUngureanu Claudiu-Constantin 2 1 - 02 IIMandachi Cristian-Florin 50
3267IIIBarbulescu Robert-Gabriel 2 1 - 02 IITopriceanu Marius-Andrei 54
3357IIIlie Radu-Stefan 2 1 - 02 IIIDacz Balazs 70
3453IIIonica Andrei ½ - ½ IIIVultur Calin-Cristian 65
3559IILucati Beneamin-Daniel 0 - 1 IIIOprea Stefan-Teodor 71
3680
Constantinov Mihai 0 - 1 IIIDragulin Adrian 63
3761IIICheregi Tudor-Petru 1 0 - 11
Balaceanu David 77
3873IIIDiac Eugen-Codrin 1 1 - 01
Birisiu Stefan-Gabriel 78
3974
Campean Andrei-Ioan 1 0 - 11
Bucur Andrei 79
4075
Badea Andrei-Ovidiu 1 1 - 01
Todirascu Theodor 83
4182
Naumovici-Bella Robert 1 0 - 1½ IIIBogdan Raul 68
4269IIIDraghici Razvan-Mihai 0 1

bye

Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
17ITiron Calin-Andrei 5
ICostachi Mihnea 3
21IDolana Andrei-Theodor 5
5 ISandu Marian-Catalin 10
341IPintilie Vlad 5
5 IHerea Sergiu-Gabriel 9
42IAcsinte Matei-Ionut
5 IHincu Andrei 27
54ISalim Riza
IDoros Doru-Lucian 5
611IGeiger Alex-Emanuel
IOlinici Emanuel 15
716IStoia Denis-Iulian 4
4 IVasiliu Cosmin 35
831IBenedek Istvan 4
4 IZubcu Vlad-George 19
930IStancu Robert-Alexandru 4
4 IDima Mihai-Tiberiu 20
1025IComsa Ciprian-Mihai 4
4 IIMihaltan Traian 48
116IPatrascu Catalin-Lucian
4 IISuciu Denis-Marius 49
1238IIMamele Stefan-Bogdan
IMoldovan Rares 12
1314IINistor Stefan
IIBanzea Alexandru-Bogdan 39
1451IIGanescu Robert-Florinel
IIRameder Carol-Sebastian 17
1523INegulescu Alexandru
IIChiruta Adrian 52
1655IIStejeroiu Vlad
IDragnea Darius-Mihai 29
178ISavulescu Andrei-Sebastian 3
IIArsene Marinel 46
1842IICraciun Madalin-Marian 3
3 IOtoiu Marian-Cristian 13
1918IHinsa Tudor-Vlad 3
3 IEne Mihnea-Gabriel 40
2056IIZaharia Catalin-Stefan 3
3 ICristian Codrut 21
2122IGheorghe Andrei-Constantin 3
3 IIIlie Radu-Stefan 57
2226ICandea Paul-Razvan 3
3 IIDumitrescu George-Mihai 43
2328IStoica Eduard-Constantin 3
3 IIBica Florentin-Iulian 47
2464IIISchiopu Andrei 3
3 IIHalip Alexandru 33
2536IIOros Vlad-Dragos 3
3 IIIBarbulescu Robert-Gabriel 67
2637IICsengeri David 3
3 IIIUngureanu Claudiu-Constantin 72
2724IBangau Andrei-Ciprian
IIIColceriu Razvan-Stefan 62
2863IIIDragulin Adrian
IPopa Gabriel 32
2934IAndronache Mihai-Stefan

Gaspar Ioan-Vlad 81
3071IIIOprea Stefan-Teodor
IIIonescu Andrei 44
3176IIPana Cosmin-Mihail
2 IIMiron Vlad-Ioan 45
3266IIIStoica Andrei-Toma 2
2 IIMandachi Cristian-Florin 50
3370IIIDacz Balazs 2
2 IIIonica Andrei 53
3477
Balaceanu David 2
2 IITopriceanu Marius-Andrei 54
3558IIDaragiu Alex-Ionut 2
2 IIIDiac Eugen-Codrin 73
3679
Bucur Andrei 2
2 IIITudoran-Surligeanu Adrian-Alex 60
3765IIIVultur Calin-Cristian 2
2
Badea Andrei-Ovidiu 75
3868IIIBogdan Raul
IILucati Beneamin-Daniel 59
3980
Constantinov Mihai
1 IIICheregi Tudor-Petru 61
4083
Todirascu Theodor 1
1 IIIDraghici Razvan-Mihai 69
4178
Birisiu Stefan-Gabriel 1
1
Naumovici-Bella Robert 82
4274
Campean Andrei-Ioan 1


bye
FETE 12 ani
Rezultate runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
18IDumitras Teodora-Iarina 0 - 1 IStanciu Andreea-Briana 6
23ICopilu Codruta-Alexa 1 - 04 ISalim Arzu 4
314IBejan Clarisa-Iustina 4 ½ - ½ IIJakab Kincso 11
412IHrib Andrada-Ioana 1 - 0 IICimpean Andra 18
52IHaidu Cristina-Veronica 3 0 - 13 IIIGheorghe Mihaela 27
615IUngureanu Elena-Alexandra 3 0 - 13 IBitica Stefania 5
79IGavrilescu Dina 3 0 - 13 IHerciu Ana-Maria 10
817IIToba Andreea-Valentina 3 1 - 0 IIJidovu Alexandra-Irina 13
91IMorar Maria-Magdalena 1 - 0 IIIleana Maria 23
1020IIPaun Andreea-Maria 1 - 0 IPaiu Andreea 16
1124IIBogdan-Ciorba Andrada-Ioana 1 - 02 IITrimbitaru Cornelia 19
127ISzijarto Andreea-Irene 2 0 - 12 IIPoama-Covaci Iulia 28
1322IIPopa Teodora 2 0 - 12 IIISzavu Debora-Gabriela 30
1426IIMarica Ruxandra-Ioana 2 1 - 02
Racu Ioana-Alexandra 35
1536
Surdu Maria-Valentina ½ - ½ IICiutac Andra-Maria 29
1632
Badulescu Maria 1 0 - 1 IIBogdan Laura-Iulia 21
1731
Kovacs Abigel 1 - 01
Patru Miruna-Teodora 34
1833
Mageri Hortensia Maria 0 0 - 11 IIMiculescu Stefania-Maria 25

Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
16IStanciu Andreea-Briana
4 ISalim Arzu 4
212IHrib Andrada-Ioana
ICopilu Codruta-Alexa 3
314IBejan Clarisa-Iustina
IDumitras Teodora-Iarina 8
427IIIGheorghe Mihaela 4
4 IBitica Stefania 5
510IHerciu Ana-Maria 4
4 IIToba Andreea-Valentina 17
611IIJakab Kincso 4
IIPaun Andreea-Maria 20
718IICimpean Andra
IIBogdan-Ciorba Andrada-Ioana 24
89IGavrilescu Dina 3
IMorar Maria-Magdalena 1
928IIPoama-Covaci Iulia 3
3 IHaidu Cristina-Veronica 2
1030IIISzavu Debora-Gabriela 3
3 IUngureanu Elena-Alexandra 15
1116IPaiu Andreea
3 IIMarica Ruxandra-Ioana 26
1213IIJidovu Alexandra-Irina
IIBogdan Laura-Iulia 21
1323IIIleana Maria

Kovacs Abigel 31
1429IICiutac Andra-Maria 2
2 ISzijarto Andreea-Irene 7
1519IITrimbitaru Cornelia 2
2 IIPopa Teodora 22
1625IIMiculescu Stefania-Maria 2
2
Surdu Maria-Valentina 36
1735
Racu Ioana-Alexandra 2
1
Patru Miruna-Teodora 34
1832
Badulescu Maria 1
0
Mageri Hortensia Maria 33


Baieti 14 ani
Rezultate runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11CMTomici Stefan 1 - 04 ISecheres Adrian-Simion 7
25INeagu Mihai-Cosmin 4 ½ - ½4 IScripcaru George-Daniel 16
311IMocanu Victor-Valentin ½ - ½4 IVrajitoru Vlad-Laurentiu-Flori 12
43CMGheorghiu Calin 1 - 0 IBunta Andrei 17
525IDeaconu Mihai-Ionut 1 - 0 IDavid Alexandru-Vasile 6
69INastase Robert-Paul 1 - 0 IGheorghe Darius-Daniel 18
723IVoicu Gabriel ½ - ½ IBarbuleanu Serban-Ioan 10
821IIKozma Iuliu-Hunor 3 0 - 13 IToma Radu-Cristian 2
926IToth Botond-Artur 3 0 - 13 IBadescu Cristian 4
1032IMuresan Sergiu-Cristian 3 0 - 13 IMarin Victor-Mihai 8
1113IRadulescu Vlad-Alexandru 3 ½ - ½3 ILazin Robert-Tamas 27
1220IGraur Andrei-Alexandru 3 1 - 03 IMihaly Zsolt 31
1333IRadu Adrian-Costin 0 - 1 ITiron Lucian-Ilie 14
1436ITurcuman Dragos-Mihai 1 - 0 IGhitoiu-Stelzner Luigi-Rafael 15
1519IBarbul Ionel 0 - 1 ICiocanaru Andrei 24
1634IBaciu Alexandru ½ - ½ IMiroi Robert-Andrei 22
1728IBors Mircea 1 - 0 IMuresan Mihai-Alexandru 37
1840IEnache Daniel 1 - 02 IPetrescu Cristian 39
1929IUntu Marius-Catalin 2 1 - 02 IIBunea Stefan 43
2030IOprita George 2 1 - 02 IILinte Petrut-Florin 46
2147IIPancu Veniamin-Mihai 2 ½ - ½2 IPricopie Stefan 35
2238IIMatis Robert-Florin 2 ½ - ½2
Popescu Mihai-Cristian 57
2342IStoian Romario-Gabriel 0 - 12 IPopa Mihai-Ovidiu 48
2444IIPopescu Vlad-Andrei 0 - 1 IIStoica Marian-Daniel 41
2550IIIKovacs Bela 1 - 0 IIIUrsan Petru-Sebastian 51
2652IIIBaiasu Mihai-Liviu 1 - 0
Chiric Mihai-Florentin 56
2754IIIMinnich Marian-Alin 1 0 - 1 IITrufin Dan-Alexandru 53
2855
Balea Lucian-Cristian 1 0 - 11 IIJakab Nandor 45
2949IIIMitrofan Andrei-Laurentiu ½ 1

bye

Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13CMGheorghiu Calin
CMTomici Stefan 1
212IVrajitoru Vlad-Laurentiu-Flori
INastase Robert-Paul 9
316IScripcaru George-Daniel
IDeaconu Mihai-Ionut 25
42IToma Radu-Cristian 4
INeagu Mihai-Cosmin 5
54IBadescu Cristian 4
4 IMocanu Victor-Valentin 11
67ISecheres Adrian-Simion 4
4 IGraur Andrei-Alexandru 20
78IMarin Victor-Mihai 4
4 IVoicu Gabriel 23
810IBarbuleanu Serban-Ioan 4
IDavid Alexandru-Vasile 6
924ICiocanaru Andrei
IRadulescu Vlad-Alexandru 13
1014ITiron Lucian-Ilie
IBors Mircea 28
1117IBunta Andrei
ITurcuman Dragos-Mihai 36
1218IGheorghe Darius-Daniel
IEnache Daniel 40
1327ILazin Robert-Tamas
3 IIKozma Iuliu-Hunor 21
1422IMiroi Robert-Andrei 3
3 IMuresan Sergiu-Cristian 32
1534IBaciu Alexandru 3
3 IToth Botond-Artur 26
1631IMihaly Zsolt 3
3 IUntu Marius-Catalin 29
1748IPopa Mihai-Ovidiu 3
3 IOprita George 30
1815IGhitoiu-Stelzner Luigi-Rafael
IIPancu Veniamin-Mihai 47
1953IITrufin Dan-Alexandru
IBarbul Ionel 19
2057
Popescu Mihai-Cristian
IRadu Adrian-Costin 33
2135IPricopie Stefan
IIIKovacs Bela 50
2237IMuresan Mihai-Alexandru
IIIBaiasu Mihai-Liviu 52
2341IIStoica Marian-Daniel
IIMatis Robert-Florin 38
2439IPetrescu Cristian 2
2 IIJakab Nandor 45
2543IIBunea Stefan 2
2 IILinte Petrut-Florin 46
2649IIIMitrofan Andrei-Laurentiu
IStoian Romario-Gabriel 42
2756
Chiric Mihai-Florentin
IIPopescu Vlad-Andrei 44
2855
Balea Lucian-Cristian 1
1 IIIMinnich Marian-Alin 54
2951IIIUrsan Petru-Sebastian


bye
FETE 14 ani
Rezultate runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
19WCMCirlig Ioana-Andreea 0 - 15 WCMCosman Andreea-Marioara 2
25IStanciu Ioana-Georgiana 4 ½ - ½ IBracacescu Raluca-Veronica 6
34IMoldovan Petruta-Alisia ½ - ½ ICusmuliuc Diana-Elena 3
411ICorolea Diana-Gabriela 3 0 - 13 IPasniceanu Iris-Stefania 14
519IVarga Adrienn 0 - 13 ICiungan Diana-Alexandra 7
615ISeiranian Meri 1 - 0 IUngureanu Maria-Andreea 8
71IBulmaga Elena 2 1 - 02 IIchim Ioana-Andreea 16
813ICucu Teodora-Laura 2 1 - 02 IBanciu Bianca-Gabriela 10
921IIIAndras Cristina-Maria 0 - 12 IHenchel Ana-Maria-Cristina 12
1018IICiocan Clara-Theodora 1 - 0 IPlesoiu Irena-Eugenia 20
1122
Agapie Otilia-Gabriela 0 0 - 11 IToma Andreea-Simona 17

Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
12WCMCosman Andreea-Marioara 6
4 ICusmuliuc Diana-Elena 3
214IPasniceanu Iris-Stefania 4
IStanciu Ioana-Georgiana 5
37ICiungan Diana-Alexandra 4
4 IMoldovan Petruta-Alisia 4
46IBracacescu Raluca-Veronica 4
ISeiranian Meri 15
51IBulmaga Elena 3
WCMCirlig Ioana-Andreea 9
612IHenchel Ana-Maria-Cristina 3
3 ICorolea Diana-Gabriela 11
78IUngureanu Maria-Andreea
3 ICucu Teodora-Laura 13
819IVarga Adrienn
IICiocan Clara-Theodora 18
916IIchim Ioana-Andreea 2
2 IBanciu Bianca-Gabriela 10
1017IToma Andreea-Simona 2
IIIAndras Cristina-Maria 21
1120IPlesoiu Irena-Eugenia
0
Agapie Otilia-Gabriela 22


Baieti 16 ani
Rezultate runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
110IMarinescu Stefan 0 - 14 CMDicu Razvan-Stefan 3
24CMSiclovan Cristian-Daniel 4 ½ - ½4 NMDoros Radu-Marian 1
32CMMalureanu Costin-George 1 - 0 ICordea David 8
49ILupascu Matei-Alexandru ½ - ½ CMBida Mihai-Eugen 5
511IDobre Mihai 0 - 1 IVasile Claudiu-Daniel 7
66IManole Stefan 3 ½ - ½3 IGalateanu Calin 20
718IVrencian Lehel 3 ½ - ½3 ICosmulescu Alexandru-Paul 12
813IMunteanu Ali-Eduard 3 1 - 03 INegrau Mihnea-Ionut 19
922INeaga Horia-Dumitru-Iustin 3 1 - 03 IDeliman Antonio-Emil 15
1023IPalamar Theodor 3 0 - 13 IBogdan Horia-Daniel 17
1114IDelgado-Vlaic Adrian 1 - 0 IChiru Alexandru 16
1221IFrusescu Dorian-Corneliu 2 ½ - ½2 IIStoianovici Irinel-Cristian 30
1329IINicolae Radu-Danut 2 ½ - ½2 IIStefan-Birdea Ovidiu-Ionut 24
1425IINegru Alecsandru-George 2 ½ - ½2 IINegut Daniel-Andrei 32
1531ISzijarto Norbert-Ludwig 2 0 - 12 IBalacianu Alexandru-George 26
1627IJakab Benjamin 2 ½ - ½2 IIConstandache Andrei-George 34
1733IIMelinte Razvan 2 0 - 12 IAlb Flavius-Robert 28
1835IIIBacila Mihai 1 - 02
Chiric Andrei-Catalin 39
1937
Ambrus Matyas 1 1 - 01
Zaharia Alexandru-Cristinel 41
2040
Marcus Mircea-Valentin 1 1 - 01
Bararu Mihai 38
2136IIIHeutschi Vlad 1 1

bye

Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13CMDicu Razvan-Stefan 5
CMSiclovan Cristian-Daniel 4
21NMDoros Radu-Marian
CMMalureanu Costin-George 2
37IVasile Claudiu-Daniel
IMarinescu Stefan 10
45CMBida Mihai-Eugen 4
4 IMunteanu Ali-Eduard 13
517IBogdan Horia-Daniel 4
4 ILupascu Matei-Alexandru 9
622INeaga Horia-Dumitru-Iustin 4
IManole Stefan 6
78ICordea David
IVrencian Lehel 18
820IGalateanu Calin
IDobre Mihai 11
912ICosmulescu Alexandru-Paul
IDelgado-Vlaic Adrian 14
1015IDeliman Antonio-Emil 3
3 IBalacianu Alexandru-George 26
1119INegrau Mihnea-Ionut 3
3 IPalamar Theodor 23
1228IAlb Flavius-Robert 3
IINegru Alecsandru-George 25
1316IChiru Alexandru
IINicolae Radu-Danut 29
1432IINegut Daniel-Andrei
IFrusescu Dorian-Corneliu 21
1524IIStefan-Birdea Ovidiu-Ionut
IIIBacila Mihai 35
1630IIStoianovici Irinel-Cristian
IJakab Benjamin 27
1734IIConstandache Andrei-George
2 IIMelinte Razvan 33
1839
Chiric Andrei-Catalin 2
2 ISzijarto Norbert-Ludwig 31
1940
Marcus Mircea-Valentin 2
2 IIIHeutschi Vlad 36
2038
Bararu Mihai 1
1
Zaharia Alexandru-Cristinel 41
2137
Ambrus Matyas 2 1

bye
FETE 16 ani
Rezultate runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11WCMGelip Ioana 4 1 - 0 WCMMorea Georgiana-Steluta 3
22WFMVisanescu Daria-Ioana 1 - 03 ICiutac Andreea-Ioana 6
34ISerbanescu Diana-Maria 3 1 - 03 IBrezeanu Alexandra 8
410ISonfalean Maria-Laura 3 0 - 13 IFiraru Roxana-Maria 9
516IIFlorea Sorina-Ioana 0 - 1 IBrezeanu Daniela 5
617
Farcas Teodora 0 - 1 IDumitrescu Madalina-Alexandra 7
715IPopovici Stefania 2 0 - 12 IToma Elena-Adelaida 11
813IIOana Amalia-Ioana 2 1 - 02
Miclea Ozana-Stefania 18
912ISilaghi Madalina-Nemona 1 - 01
Stoican Lavinia-Mihaela 19
1014IDidiliuc Dariana-Gabriela 1

bye

Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
14ISerbanescu Diana-Maria 4
WFMVisanescu Daria-Ioana 2
29IFiraru Roxana-Maria 4
5 WCMGelip Ioana 1
33WCMMorea Georgiana-Steluta
IDumitrescu Madalina-Alexandra 7
45IBrezeanu Daniela
3 ISonfalean Maria-Laura 10
56ICiutac Andreea-Ioana 3
3 IIOana Amalia-Ioana 13
611IToma Elena-Adelaida 3
3 IBrezeanu Alexandra 8
714IDidiliuc Dariana-Gabriela
ISilaghi Madalina-Nemona 12
818
Miclea Ozana-Stefania 2

Farcas Teodora 17
919
Stoican Lavinia-Mihaela 1
2 IPopovici Stefania 15
1016IIFlorea Sorina-Ioana


bye


Baieti 18 ani
Rezultate runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
12CMStanciu Alexandru-Ovidiu 4 1 - 04 CMStegariu Vlad-Ionut 4
214INanu Florentin-Gabriel 0 - 14 FMDragomirescu Robin-Alexandru 1
37CMPop Alexandru 3 ½ - ½ NMHajbok Robert 3
49IMartian Dragos-Daniel 3 1 - 03 IArghirescu Andrei 8
56CMHorvat Dan-Sebastian 0 - 1 IPavel Sebastian-Ionut 17
618ICatricicau Claudiu 0 - 1 IFulger Ionut 19
710IPisu Robert-Daniel 1 - 02 CMCorlatescu Dragos-Georgian 5
815IPanainte Daniel-Iulian 2 0 - 12 IDan Silviu-Aurelian 11
913IDumitrescu Robert-Constantin 2 ½ - ½2 IFlorescu Alin-Cristian 12
1021IICristache Gabriel 1 0 - 12 IMotounu Vlad-Stefan 16
1120IStegaroiu Marcel-Florian 1

bye
Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11FMDragomirescu Robin-Alexandru 5
4 NMHajbok Robert 3
22CMStanciu Alexandru-Ovidiu 5
4 IMartian Dragos-Daniel 9
34CMStegariu Vlad-Ionut 4
IPisu Robert-Daniel 10
419IFulger Ionut
CMPop Alexandru 7
58IArghirescu Andrei 3
INanu Florentin-Gabriel 14
617IPavel Sebastian-Ionut
3 IMotounu Vlad-Stefan 16
711IDan Silviu-Aurelian 3
CMHorvat Dan-Sebastian 6
812IFlorescu Alin-Cristian
ICatricicau Claudiu 18
920IStegaroiu Marcel-Florian
IDumitrescu Robert-Constantin 13
1021IICristache Gabriel 1
2 IPanainte Daniel-Iulian 15
115CMCorlatescu Dragos-Georgian 2 1

bye
FETE 18 ani
Rezultate runda 6
Bo.No.
NameResult
NameNo.
19IIILungulescu Diana-Elena0 - 1IBratu Andreea7
21WFMFoisor Mihaela-Veronica0 - 1WCMVasilescu Maria6
32WCMLolici Iselin-Amanda1 - 0IVintila Maria-Aurora5
43WCMAnton Roxana-Ana1 - 0ITaposu-Matei Alexandra4
58IFloroiu Ioana-Alexandra0
spielfrei-1
Perechi runda 7
Bo.No.
NameResult
NameNo.
15IVintila Maria-Aurora
WCMAnton Roxana-Ana3
26WCMVasilescu Maria
WCMLolici Iselin-Amanda2
37IBratu Andreea
WFMFoisor Mihaela-Veronica1
48IFloroiu Ioana-Alexandra
IIILungulescu Diana-Elena9
54ITaposu-Matei Alexandra

spielfrei-1


Baieti 20 ani
Rezultate runda 6

Perechi runda 7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
18CMChirita-Mihaila Marius-Constan 4
5 FMPetrisor Adrian-Marian 2
23FMAnton Teodor
CMChifor Ovidiu-Emanuel 6
31FMGeorgescu Tiberiu-Marian
3 IUrsente Tudor-Alexandru 11
44CMMiroiu George-Catalin 3
3 FMDuca Alexandru-Gabriel 5
59IStegariu Alexandru 3
IStuparu Cornelius-Georgian 10
615IJacan Alexandru-Vlad 2
ISecheres Alexandru 13
714IPetre Mihai
2 IAmbru Dan-Calin 12
87INitelea Alexandru-Barbu 3


bye


FETE 20 ani
Rezultate runda 6
Round 6 on 2011/04/14 at 15.00
Bo.No.
NameResult
NameNo.
16WIMBulmaga Irina1 - 0WFMUta Adeline-Ramona1
25WCMIlie Maria-Ruxandra½ - ½IDobre Ana-Margareta-Alexandra2
34WCMAnusca Madalina-Maria1 - 0IMastacan Camelia3

Perechi runda 7, 8
Round 7 on 2011/04/15 at 09.30
Bo.No.
NameResult
NameNo.
14WCMAnusca Madalina-Maria
WIMBulmaga Irina6
23IMastacan Camelia
WCMIlie Maria-Ruxandra5
32IDobre Ana-Margareta-Alexandra
WFMUta Adeline-Ramona1
Round 8 on 2011/04/15 at 16.00
Bo.No.
NameResult
NameNo.
16WIMBulmaga Irina
IDobre Ana-Margareta-Alexandra2
21WFMUta Adeline-Ramona
IMastacan Camelia3
35WCMIlie Maria-Ruxandra
WCMAnusca Madalina-Maria4

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu