vineri, 15 aprilie 2011

Campionatul National de Juniori - 2011. Rezultate Runda 7, Perechi Runda 8. Grupele de 8, 10 ani

Pentru a vedea imagini de la turneu, click AICI
sau AICI

Rezultate Runda 7. Perechi Runda 8
(16 aprilie, ora 15.00)

Baieti 8 ani
Rezultate runda7


Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11IChivulescu Adrian-Alexandru 5 ½ - ½6 IGavrilescu David 3
28IIOgnean Mihnea-Ionut 5 1 - 05 IIStancu-Filipescu David 5
36IIGheorghiu Alexandru-Dan 5 0 - 15 IICodreanu Alex-Cosmin 14
420IIUngureanu Alexandru-Daniel 0 - 1 IDavid Bogdan-Emanuel 7
512IIPanait Dragos-Florin 1 - 0
Traila Alexandru-Irinel 81
618IIIsfan Ioan-Marius 1 - 0
Gheorghiu Stefan-Daniel 53
72ICoticeru Dragos-Ionut 4 1 - 04 IIIDraghici Bogdan-Stefan 23
84IIMujdar Milan 4 1 - 04
Stoian Cristian-Georgian 36
926IIIBarac Cosmin-Petru 4 1 - 04 IIMintau Andrei-Catalin 9
1071
Prodan Alexandru 4 1 - 04 IIPetrache Flavius-Gabriel 11
1175
Secrieru Andrei-Cristian 4 1 - 04 IIToma Mihai-Iulian 13
1277
Stroe Flavius-Gabriel 4 1 - 04 IIOrga Felix-Cosmin 15
1310IIDeaconescu Sabin-Mario 1 - 0
Achirei Iosif 41
1416IIChiriac Matei 1 - 0
Stan Iosif 76
1562
Macovei David-Sebastian 0 - 1 IICaraba Alexandru 17
1624IIIBonciu David 1 - 0 IIFromea Dragos-Florin 19
1761
Macovei Alexandru-Fabian 0 - 1
Voinescu David-Ioan 84
1839IIIMarina-Fit Andrei 3 1 - 0
Sarbu Zeno-Iulius 74
1956
Ghimpu Samuel-Timotei 3 1 - 03 IIIDobre Lucas-Cosmin 21
2070
Padurariu Mihai-Edward 3 1 - 03 IIIFat Vlad-Alexandru 25
2165
Moisa Dimitrie-Cezar 3 ½ - ½3 IIITintareanu-Mircea Mihai-Cezar 29
2278
Taga Stefan 3 1 - 03 IIIDragoescu Gheorghe-Octavian 31
2383
Vasiloiu Adrian-Mihai 3 1 - 03
Mihai Serban-Catalin 37
2479
Togan Vlad 3 1 - 03
Nita Andrei-Alexandru 38
2540IIISuliman Reis 3 1 - 03
Mihul Rares-Cristian 64
2651
Dumitrescu Matei-Pavel 3 1 - 03
Puscasu David-Vasile 72
2755
Gherghel-Butan Mircea 3 1 - 03
Toma Eduard-Andrei 80
2822IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-Gabr ½ - ½
Tudose Matei-Ovidiu 82
2930IIIPiroteala Vlad-Ioan ½ - ½
Bucura Stefan-Alexandru 46
3054
Gherasim Dragos-Octavian 2 0 - 12 IIIBucur Mihai 27
3132
Olea Mihai 2 ½ - ½2
Iacob Eduard-Teodor 58
3248
Ciochina Marius 2 0 - 12
Craciun Marius-Cosmin 33
3334
Lucutar Teodor-Felix 2 ½ - ½2
Cristescu Andrei-Stefan 49
3466
Moldovan Flavius-Ioan 2 1 - 02
Aranyi Attila 42
3560
Jidovu Mihnea-Constantin 2 1 - 02
Badulescu George-Alexandru 44
3645
Boeru Darius Alexandru 2 1 - 02
Rujan Patrik-Toma 73
3769
Onel Cristian 2 1 - 0 IIIAlexa Andrei-Valentin 28
3885
Zapciroiu Tudor 0 - 1
Ciubar Mihai-Alexandru 35
3968
Nita Andrei 1 - 0
Gheorghita Andrei-Vladut 52
4047
Candea Gheorghe-Matei 1 1 - 01
Dumitrache Rares-Petru 50
4157
Gurzau Roland 1 1 - 01
Istrate Mihai 59
4263
Matei Razvan 1 ½ - ½0
Musat Tudor-Mihai 67
4343
Badea Gabriel-Sorin 0 0

not paired

Perechi  runda 8
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13IGavrilescu David
6 IIOgnean Mihnea-Ionut 8
27IDavid Bogdan-Emanuel
6 IICodreanu Alex-Cosmin 14
31IChivulescu Adrian-Alexandru
IIPanait Dragos-Florin 12
42ICoticeru Dragos-Ionut 5
IIIsfan Ioan-Marius 18
526IIIBarac Cosmin-Petru 5
5 IIMujdar Milan 4
65IIStancu-Filipescu David 5
5
Prodan Alexandru 71
775
Secrieru Andrei-Cristian 5
5 IIGheorghiu Alexandru-Dan 6
810IIDeaconescu Sabin-Mario
5
Stroe Flavius-Gabriel 77
917IICaraba Alexandru
IIChiriac Matei 16
1084
Voinescu David-Ioan
IIUngureanu Alexandru-Daniel 20
1181
Traila Alexandru-Irinel
IIIBonciu David 24
129IIMintau Andrei-Catalin 4

Gheorghiu Stefan-Daniel 53
1311IIPetrache Flavius-Gabriel 4
4
Gherghel-Butan Mircea 55
1413IIToma Mihai-Iulian 4
4
Ghimpu Samuel-Timotei 56
1515IIOrga Felix-Cosmin 4
4
Dumitrescu Matei-Pavel 51
1623IIIDraghici Bogdan-Stefan 4
4
Togan Vlad 79
1736
Stoian Cristian-Georgian 4
4
Padurariu Mihai-Edward 70
1878
Taga Stefan 4
4 IIIMarina-Fit Andrei 39
1983
Vasiloiu Adrian-Mihai 4
4 IIISuliman Reis 40
2019IIFromea Dragos-Florin

Moisa Dimitrie-Cezar 65
2129IIITintareanu-Mircea Mihai-Cezar

Sarbu Zeno-Iulius 74
2241
Achirei Iosif

Macovei David-Sebastian 62
2376
Stan Iosif

Macovei Alexandru-Fabian 61
2421IIIDobre Lucas-Cosmin 3
3
Boeru Darius Alexandru 45
2546
Bucura Stefan-Alexandru 3
3 IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-Gabr 22
2625IIIFat Vlad-Alexandru 3
3
Jidovu Mihnea-Constantin 60
2727IIIBucur Mihai 3
3
Mihul Rares-Cristian 64
2866
Moldovan Flavius-Ioan 3
3 IIIPiroteala Vlad-Ioan 30
2931IIIDragoescu Gheorghe-Octavian 3
3
Onel Cristian 69
3033
Craciun Marius-Cosmin 3
3
Puscasu David-Vasile 72
3137
Mihai Serban-Catalin 3
3
Toma Eduard-Andrei 80
3282
Tudose Matei-Ovidiu 3
3
Nita Andrei-Alexandru 38
3368
Nita Andrei

Olea Mihai 32
3435
Ciubar Mihai-Alexandru

Lucutar Teodor-Felix 34
3549
Cristescu Andrei-Stefan

Iacob Eduard-Teodor 58
3642
Aranyi Attila 2
2
Ciochina Marius 48
3744
Badulescu George-Alexandru 2
2
Gherasim Dragos-Octavian 54
3857
Gurzau Roland 2
2
Candea Gheorghe-Matei 47
3928IIIAlexa Andrei-Valentin
2
Rujan Patrik-Toma 73
4052
Gheorghita Andrei-Vladut

Matei Razvan 63
4150
Dumitrache Rares-Petru 1

Zapciroiu Tudor 85
4259
Istrate Mihai 1
½
Musat Tudor-Mihai 67
4343
Badea Gabriel-Sorin 0 0

not paired


FETE 8 ani

Rezultate runda7

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
15IIIBoboc Thea-Elena 6 ½ - ½5 IIIGeorgiu Daria-Sara 9
24IIIOlinici Ecaterina 0 - 1 IIMotataianu Ana 2
38
Lupascu Diana-Elena 1 - 04
Muntianu Alexandra-Teodora 28
41IIGollner Blanka 4 0 - 14
Pacuraru Eva-Anastasia 32
525
Lefter Georgiana 4 ½ - ½4
Cristache Ana-Maria 16
631
Otetea Ioana 4 0 - 14
Leseru Otilia-Georgiana 26
730
Nistor Gabriela 4 1 - 0
Suditu Ana-Maria 37
83IIStan Andreea-Loredana 3 1 - 03
Kovacs Emese 23
96IIIChiuzan Iarina 3 1 - 03
Lacraru Karina-Ioana 24
1010
Baias Livia-Stefania 3 0 - 13
Patru Alexandra-Ioana 34
1115
Buzatu Denisa-Marina 3 1 - 03
Panescu Daria-Petruta 33
1217
Cristescu Andreea-Ioana 3 0 - 13
Vezentan Andreea-Nicoleta 39
1336
Sarbu Adela 3 1 - 0
Borta Cristina 12
147IIIMaris Denisa-Roxana ½ - ½
Benko Timea 11
1521
Istrate Camelia-Elena 1 - 02
Dumitru Silvia-Alexandra 19
1613
Bresug Ariana-Bianca 2 0 - 12
Hadarau Ioana 20
1735
Pintea Venice Andrea - - +2
Jurj Diana-Elena 22
1838
Vardie Adelina-Mihaela 1 - 0
Lucutar Sonia-Patricia 27
1918
Dragan Alexandra-Laura 1 - 01
Buga Vanessa-Maria 14
2029
Mustata Ioana-Ruxandra 2 1

bye

Perechi  runda 8
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
12IIMotataianu Ana
IIIBoboc Thea-Elena 5
29IIIGeorgiu Daria-Sara

Lupascu Diana-Elena 8
332
Pacuraru Eva-Anastasia 5
5
Nistor Gabriela 30
426
Leseru Otilia-Georgiana 5

Lefter Georgiana 25
516
Cristache Ana-Maria
IIIOlinici Ecaterina 4
634
Patru Alexandra-Ioana 4
4 IIGollner Blanka 1
736
Sarbu Adela 4
4 IIStan Andreea-Loredana 3
86IIIChiuzan Iarina 4
4
Buzatu Denisa-Marina 15
928
Muntianu Alexandra-Teodora 4
4
Otetea Ioana 31
1039
Vezentan Andreea-Nicoleta 4

Istrate Camelia-Elena 21
1120
Hadarau Ioana 3

Suditu Ana-Maria 37
1223
Kovacs Emese 3
3 IIIMaris Denisa-Roxana 7
1333
Panescu Daria-Petruta 3
3
Baias Livia-Stefania 10
1411
Benko Timea 3
3
Mustata Ioana-Ruxandra 29
1524
Lacraru Karina-Ioana 3
3
Jurj Diana-Elena 22
1618
Dragan Alexandra-Laura
3
Cristescu Andreea-Ioana 17
1712
Borta Cristina

Vardie Adelina-Mihaela 38
1819
Dumitru Silvia-Alexandra 2

Lucutar Sonia-Patricia 27
1935
Pintea Venice Andrea
1
Buga Vanessa-Maria 14
2013
Bresug Ariana-Bianca 2 1

bye


Baieti 10 ani
Rezultate runda7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
110ICalin Alexandru 0 - 1 IMirauta Stefano-Marius 26
26IDeac Bogdan-Daniel 5 1 - 05 IBaciu Radu-George 3
317IOprita Matei ½ - ½ INegulici Andrei-Daniel 1
42IDicu Dan-Alexandru 0 - 1 IStoleriu George 20
525IISamfirescu Andrei-Alexandru 0 - 1 IFluerariu Radu-Cristian 9
633IIBenedek Laszlo 1 - 0 IZlatea Cezar-Stelian 11
756IIEnache Tudor-Eduard 0 - 1 ITalu Mircea 12
814IAtodiresei Damian 0 - 1 IIPasca Mihai-Alexandru 41
936IIPopa Eduard-Adrian 1 - 0 ICiorica Mihai-Vlad 16
104IMiloi Pavel-Dan 4 0 - 14 IIleana George 31
118ICotarlan Codrin 4 1 - 04 IIColac Marius-Daniel 35
1239IIDragulin Andrei 4 0 - 14 IOtetea Andrei 13
1315ISzocs Teodor-Iulian 4 ½ - ½4 IIMongescu Victor 43
1440IIHandac Alexandru-Radu 4 ½ - ½4 IIAlboni Denis-Dean 19
1553IIMuresan Adrian-Ionut 4 ½ - ½4 IIAngheluta Filip 21
1654IIBratu Ioan-Valentin 4 0 - 14 ISarateanu Alexandru-Armand 23
1728IBalint Tibor 4 1 - 04 IIBrustur Erwin 61
1878IIIGogonea Paul 4 0 - 14 ILupu Cristian 29
195ISauca-Gherman Catalin-Gheorghe 0 - 1 IIBaias Ioan-Nicolae 51
2048IICretiu-Codreanu Tudor 0 - 1 ICsurka Roland 7
2122IIStefan Mihai 1 - 0 IIIStoica Vasile-Adrian 71
2230IITodorut Ovidiu-Stefan 1 - 0 IIBolea Alexandru-Mihai 55
2334IIStrat Bogdan 0 - 1 IIICsiszar Eduard-Daniel 93
2424IIIakkel Tudor-Mihai 3 1 - 0
Mortu Adrian 111
2518IIComaniciu Andrei 3 0 - 13 IIPadurean Daniel-Cristian 65
2663IISacaleanu Sergiu-Dorel 3 0 - 13 IMarina-Fit Paul-Constantin 27
2732IRosu Alexandru 3 0 - 13 IIIGraure Adrian-Dumitru 67
2864IIITatomir Alin-Stefan 3 0 - 13 IIAxin Andrei 37
2938IBuga Andru-Mihai 3 1 - 03 IIICiobanu Alexandru 69
3042IIBledea Dragos-Ioan 3 0 - 13 IIIDatcu-Goiceanu David 70
3145IIFilat Nicolae 3 1 - 03 IIChiorean Raul-Gabriel 75
3246IIApahidean Ioan 3 ½ - ½3 IIIChisingher Mihail-Leonard 79
3396
Carasca Bogdan-Petru 3 ½ - ½3 IIBratulescu Valentin 47
3449IIStan Andrei-Mihaita 3 0 - 13 IIICotruta Alexandru-Mihai 81
3550IIBuzatu Daniel-Alexandru-Mihait 3 ½ - ½3
Ionita Angel 105
3676IIICostin Matei-Alexandru 3 1 - 03 IISandu Florian 57
3760IIMuntianu Razvan-Gavril 3 1 - 03
Vass Razvan 122
3844IICretu Catalin-George 0 - 1 IIGaitan Mihnea-Victor 86
3958IIBornaz Alexandru-Stefan 1 - 0 IIIMiclea Dragos-Mihai 87
4062IIBresug Alexandru-Andrei 0 - 1 IIPuscas Filip-Andrei 91
4194IIILepadatu Aurelian-Stefan 0 - 1 IIIParaschiv Paul-Alexandru 66
4268IIIPaveliu Andrei 0 - 1
Bogheanu Teodor 95
4372IIIMirosnicencu Mihai-Viorel 1 - 0
Radu Daniel 115
44106
Iustin Silviu 0 - 1 IIIIstrate George 83
45112
Palii Alex 0 - 1 IIIChivoiu Emanuel 85
4652IIIonica Ion-Flavio 2 1 - 02
Clipcea Caius-Lucian 97
47104
Grigore Teodor-Florin 2 ½ - ½2 IIIonescu Teodor-Adrian 59
4874IIIIstrate Vlad-Alexandru 2 1 - 02
De Sisto Matteo-Felice 99
49108
Lupulescu Vlad 2 0 - 12 IIICiordas Alex-Raul 77
5082IIIGotsman Szabolcs-Mihaly 2 0 - 12
Marfa Vlad-Alexandru 110
5188IIIFaleschini Sasha-Ettore 2 1 - 02
Puscas Eli-Madian 114
5290IIIRaduta-Gib Stefan-Vladimir 2 0 - 12
Rosca Victor-Adrian 117
5392
Dogeanu-Osaceanu Catalin-Stefa 2 ½ - ½2
Sirbu Andrei-Costin 118
54120
Trifu Cristian-Antonio 0 - 1 IIICorbeanu Andrei 73
5580IIIIonescu Catalin 1 - 0
Vadasan Bogdan 121
5684IIITeodorescu Calin-Ioan 1 - 0
Florea George 103
5798
Condor Radu-Octavian 1 - 0
Stanoi Radu-Gabriel 119
58100
Diaconu David-Costin ½ - ½1 IIIMacovei Alexandru 89
59116
Rontescu Mihnea 1 1 - 01
Dobra Robert-Cristian 101
60109
Macovei Mihai 1 ½ - ½1
Falcusan Calin-Teodor 102
61107
Jurj Andrei-George 0 ½ - ½0
Petolea Razvan-Mihai 113

Perechi  runda 8
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
126IMirauta Stefano-Marius
6 IDeac Bogdan-Daniel 6
29IFluerariu Radu-Cristian
IStoleriu George 20
333IIBenedek Laszlo
ICalin Alexandru 10
441IIPasca Mihai-Alexandru
ITalu Mircea 12
523ISarateanu Alexandru-Armand 5
IIPopa Eduard-Adrian 36
61INegulici Andrei-Daniel 5
5 ILupu Cristian 29
73IBaciu Radu-George 5
5 IOprita Matei 17
831IIleana George 5
5 ICotarlan Codrin 8
913IOtetea Andrei 5
5 IBalint Tibor 28
1043IIMongescu Victor
IDicu Dan-Alexandru 2
117ICsurka Roland
IISamfirescu Andrei-Alexandru 25
1211IZlatea Cezar-Stelian
IIStefan Mihai 22
1351IIBaias Ioan-Nicolae
IAtodiresei Damian 14
1493IIICsiszar Eduard-Daniel
ISzocs Teodor-Iulian 15
1516ICiorica Mihai-Vlad
IITodorut Ovidiu-Stefan 30
1619IIAlboni Denis-Dean
IIMuresan Adrian-Ionut 53
1721IIAngheluta Filip
IIHandac Alexandru-Radu 40
184IMiloi Pavel-Dan 4
IIEnache Tudor-Eduard 56
1967IIIGraure Adrian-Dumitru 4
4 IIIakkel Tudor-Mihai 24
2027IMarina-Fit Paul-Constantin 4
4 IIMuntianu Razvan-Gavril 60
2135IIColac Marius-Daniel 4
4 IIIGogonea Paul 78
2237IIAxin Andrei 4
4 IIICostin Matei-Alexandru 76
2361IIBrustur Erwin 4
4 IBuga Andru-Mihai 38
2465IIPadurean Daniel-Cristian 4
4 IIDragulin Andrei 39
2581IIICotruta Alexandru-Mihai 4
4 IIFilat Nicolae 45
2670IIIDatcu-Goiceanu David 4
4 IIBratu Ioan-Valentin 54
2783IIIIstrate George
ISauca-Gherman Catalin-Gheorghe 5
2879IIIChisingher Mihail-Leonard
IIStrat Bogdan 34
2985IIIChivoiu Emanuel
IIApahidean Ioan 46
3047IIBratulescu Valentin
IIIMirosnicencu Mihai-Viorel 72
3186IIGaitan Mihnea-Victor
IICretiu-Codreanu Tudor 48
3291IIPuscas Filip-Andrei
IIBuzatu Daniel-Alexandru-Mihait 50
3355IIBolea Alexandru-Mihai

Bogheanu Teodor 95
34105
Ionita Angel
IIBornaz Alexandru-Stefan 58
3566IIIParaschiv Paul-Alexandru

Carasca Bogdan-Petru 96
3671IIIStoica Vasile-Adrian

Mortu Adrian 111
3769IIICiobanu Alexandru 3
3 IIComaniciu Andrei 18
3874IIIIstrate Vlad-Alexandru 3
3 IRosu Alexandru 32
3975IIChiorean Raul-Gabriel 3
3 IIBledea Dragos-Ioan 42
4077IIICiordas Alex-Raul 3
3 IIStan Andrei-Mihaita 49
41110
Marfa Vlad-Alexandru 3
3 IIIonica Ion-Flavio 52
4257IISandu Florian 3
3 IIIFaleschini Sasha-Ettore 88
43117
Rosca Victor-Adrian 3
3 IISacaleanu Sergiu-Dorel 63
44122
Vass Razvan 3
3 IIITatomir Alin-Stefan 64
4592
Dogeanu-Osaceanu Catalin-Stefa
IICretu Catalin-George 44
4659IIIonescu Teodor-Adrian
IIILepadatu Aurelian-Stefan 94
4798
Condor Radu-Octavian
IIBresug Alexandru-Andrei 62
48112
Palii Alex
IIIPaveliu Andrei 68
4973IIICorbeanu Andrei

Grigore Teodor-Florin 104
50118
Sirbu Andrei-Costin
IIIIonescu Catalin 80
51115
Radu Daniel
IIITeodorescu Calin-Ioan 84
5287IIIMiclea Dragos-Mihai

Iustin Silviu 106
5382IIIGotsman Szabolcs-Mihaly 2
2
Diaconu David-Costin 100
54114
Puscas Eli-Madian 2
2 IIIRaduta-Gib Stefan-Vladimir 90
5597
Clipcea Caius-Lucian 2
2
Rontescu Mihnea 116
5699
De Sisto Matteo-Felice 2
2
Lupulescu Vlad 108
5789IIIMacovei Alexandru

Florea George 103
58102
Falcusan Calin-Teodor

Trifu Cristian-Antonio 120
59119
Stanoi Radu-Gabriel

Macovei Mihai 109
60121
Vadasan Bogdan
½
Jurj Andrei-George 107
61101
Dobra Robert-Cristian 1
½
Petolea Razvan-Mihai 113

FETE 10 ani

Rezultate runda7
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13IPanainte Andreea-Bianca 5 0 - 15 IComan Emilia-Florentina 2
25INastase Andreea-Cristina 5 0 - 1 ICiocan Maria-Alexandra 1
315IRohlicek Anca-Elena 0 - 1 ITentu Valentina 4
49IMincu Smaranda-Stanca-Ioana 4 ½ - ½
Colonescu Anna-Diana 35
527IIMatei Ana-Maria 4 ½ - ½4 IIBucur Denisa-Andreea 8
642
Moldovan Tania-Cosmina 4 0 - 14 IIIstrate Andreea 11
713IIPop Simina-Mihaela 4 0 - 14 IIOloeriu Delia-Ioana 32
821IIMos Maria-Magdalena 0 - 1 IIArsene Gabriela 17
918IISzavu Amalia-Fivi 1 - 0
Neagu Adena-Mihaela 43
1020IIPirlea Silvia-Cristina 3 1 - 03 IBacanu Maria-Nicoleta 6
117IBalan Briana-Cleopatra 3 1 - 03 IIMorar Cristina-Raluca 22
1219IIPanescu Angelina-Gabriela 3 0 - 13 IAzamfirei Smaranda-Georgiana 10
1348
Uzuneanu Gabriela 3 0 - 13 ILumei Fulvia-Carina 12
1424IIIMarin Ioana-Andreea 3 ½ - ½3 IIBoncea-Pentac Salia-Ana 16
1544
Secrieru Maria-Georgiana 0 - 1 ISchiopu Andreea-Alexandra 14
1623IIPelin Ana-Maria 1 - 0
Sodinca Iulia-Cristiana 45
1728IIICampean Iulia-Maria ½ - ½
Banzea Izabela-Georgeta 33
1834
Basno Ana-Maria 1 - 0
Paraschiv Petronela-Alexandra 31
1941
Minnich Mihaela-Cristiana 2 0 - 12 IIHamati Julia 25
2029IIISimion Adela-Maria 2 0 - 12 IIITuduran Camelia-Diana 26
2147
Stan Andreea 2 0 - 12
Mihailescu Anna 40
2230
Florea Anca 1 - 0
Sovei Andreea-Magdalena 46
2338
Hadarau Elena 0 - 1
Gherghel-Butan Maria 37
2439
Lalu Maria-Rosana 1 1

bye
2536
Dima Maria 0 0

not paired

Perechi  runda 8
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
12IComan Emilia-Florentina 6
ITentu Valentina 4
21ICiocan Maria-Alexandra
5 IIIstrate Andreea 11
335
Colonescu Anna-Diana 5
5 IPanainte Andreea-Bianca 3
432IIOloeriu Delia-Ioana 5
5 INastase Andreea-Cristina 5
58IIBucur Denisa-Andreea
IIArsene Gabriela 17
69IMincu Smaranda-Stanca-Ioana
IISzavu Amalia-Fivi 18
715IRohlicek Anca-Elena
IIMatei Ana-Maria 27
812ILumei Fulvia-Carina 4
4 IBalan Briana-Cleopatra 7
910IAzamfirei Smaranda-Georgiana 4
4 IIPop Simina-Mihaela 13
1021IIMos Maria-Magdalena
4
Moldovan Tania-Cosmina 42
1114ISchiopu Andreea-Alexandra
IIIMarin Ioana-Andreea 24
1216IIBoncea-Pentac Salia-Ana

Basno Ana-Maria 34
1343
Neagu Adena-Mihaela
IIPelin Ana-Maria 23
146IBacanu Maria-Nicoleta 3
3 IIITuduran Camelia-Diana 26
1533
Banzea Izabela-Georgeta 3
3 IIPanescu Angelina-Gabriela 19
1622IIMorar Cristina-Raluca 3
3 IIICampean Iulia-Maria 28
1725IIHamati Julia 3
3
Uzuneanu Gabriela 48
1840
Mihailescu Anna 3

Paraschiv Petronela-Alexandra 31
1945
Sodinca Iulia-Cristiana

Florea Anca 30
2037
Gherghel-Butan Maria

Secrieru Maria-Georgiana 44
2141
Minnich Mihaela-Cristiana 2
2 IIISimion Adela-Maria 29
2247
Stan Andreea 2
2
Lalu Maria-Rosana 39
2346
Sovei Andreea-Magdalena

Hadarau Elena 38
2420IIPirlea Silvia-Cristina 4 0

not paired
2536
Dima Maria 0 0

not paired

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu