joi, 14 aprilie 2011

Campionatul National de Juniori - 2011. Rezultate Runda 5, Perechi Runda 6. Grupele de 8, 10 ani

Pentru a vedea imagini de la turneu, click AICI
sau AICI

Rezultate Runda 5. Perechi Runda 6
(14 aprilie, ora 16.00)

Baieti 8 ani
Rezultate runda 5


Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
153
Gheorghiu Stefan-Daniel 4 0 - 14 IGavrilescu David 3
22ICoticeru Dragos-Ionut ½ - ½4 IDavid Bogdan-Emanuel 7
318IIIsfan Ioan-Marius 1 - 0 IIUngureanu Alexandru-Daniel 20
41IChivulescu Adrian-Alexandru 3 1 - 03 IIIDraghici Bogdan-Stefan 23
526IIIBarac Cosmin-Petru 3 0 - 13 IIStancu-Filipescu David 5
66IIGheorghiu Alexandru-Dan 3 1 - 03 IIIDragoescu Gheorghe-Octavian 31
78IIOgnean Mihnea-Ionut 3 1 - 03
Stoian Cristian-Georgian 36
875
Secrieru Andrei-Cristian 3 1 - 03 IIMintau Andrei-Catalin 9
912IIPanait Dragos-Florin 3 1 - 03
Gherghel-Butan Mircea 55
1077
Stroe Flavius-Gabriel 3 0 - 13 IIToma Mihai-Iulian 13
1114IICodreanu Alex-Cosmin 3 1 - 03
Puscasu David-Vasile 72
1279
Togan Vlad 3 0 - 13 IIOrga Felix-Cosmin 15
1316IIChiriac Matei 3 ½ - ½3
Traila Alexandru-Irinel 81
1410IIDeaconescu Sabin-Mario 1 - 0
Voinescu David-Ioan 84
154IIMujdar Milan 2 1 - 0
Stan Iosif 76
1654
Gherasim Dragos-Octavian 2 0 - 12 IIPetrache Flavius-Gabriel 11
1756
Ghimpu Samuel-Timotei 2 0 - 12 IICaraba Alexandru 17
1860
Jidovu Mihnea-Constantin 2 0 - 12 IIFromea Dragos-Florin 19
1961
Macovei Alexandru-Fabian 2 1 - 02 IIIDobre Lucas-Cosmin 21
2024IIIBonciu David 2 1 - 02
Mihul Rares-Cristian 64
2165
Moisa Dimitrie-Cezar 2 0 - 12 IIIFat Vlad-Alexandru 25
2262
Macovei David-Sebastian 2 1 - 02 IIITintareanu-Mircea Mihai-Cezar 29
2369
Onel Cristian 2 0 - 12
Mihai Serban-Catalin 37
2470
Padurariu Mihai-Edward 2 1 - 02
Nita Andrei-Alexandru 38
2539IIIMarina-Fit Andrei 2 0 - 12
Prodan Alexandru 71
2678
Taga Stefan 2 0 - 12
Achirei Iosif 41
2751
Dumitrescu Matei-Pavel 2 1 - 02
Toma Eduard-Andrei 80
2828IIIAlexa Andrei-Valentin 0 - 1
Sarbu Zeno-Iulius 74
2930IIIPiroteala Vlad-Ioan 1 - 0
Tudose Matei-Ovidiu 82
3046
Bucura Stefan-Alexandru 1 - 0
Ciubar Mihai-Alexandru 35
3140IIISuliman Reis ½ - ½
Iacob Eduard-Teodor 58
3273
Rujan Patrik-Toma ½ - ½1 IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-Gabr 22
3348
Ciochina Marius 1 0 - 11 IIIBucur Mihai 27
3432
Olea Mihai 1 1 - 01
Cristescu Andrei-Stefan 49
3557
Gurzau Roland 1 0 - 11
Craciun Marius-Cosmin 33
3634
Lucutar Teodor-Felix 1 1 - 01
Dumitrache Rares-Petru 50
3763
Matei Razvan 1 0 - 11
Aranyi Attila 42
3883
Vasiloiu Adrian-Mihai 1 1 - 01
Badulescu George-Alexandru 44
3945
Boeru Darius Alexandru 1 1 - 01
Istrate Mihai 59
4085
Zapciroiu Tudor 1 0 - 1½
Nita Andrei 68
4147
Candea Gheorghe-Matei 0 0 - 10
Moldovan Flavius-Ioan 66
4267
Musat Tudor-Mihai 0 0 - 10
Gheorghita Andrei-Vladut 52
4343
Badea Gabriel-Sorin 0 0

not paired

Perechi runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13IGavrilescu David 5
IIIsfan Ioan-Marius 18
27IDavid Bogdan-Emanuel
4 IIGheorghiu Alexandru-Dan 6
313IIToma Mihai-Iulian 4
4 IChivulescu Adrian-Alexandru 1
414IICodreanu Alex-Cosmin 4
4 ICoticeru Dragos-Ionut 2
55IIStancu-Filipescu David 4
4
Secrieru Andrei-Cristian 75
615IIOrga Felix-Cosmin 4
4 IIOgnean Mihnea-Ionut 8
753
Gheorghiu Stefan-Daniel 4
4 IIPanait Dragos-Florin 12
881
Traila Alexandru-Irinel
IIDeaconescu Sabin-Mario 10
920IIUngureanu Alexandru-Daniel
IIChiriac Matei 16
1037
Mihai Serban-Catalin 3
3 IIMujdar Milan 4
119IIMintau Andrei-Catalin 3
3
Gherghel-Butan Mircea 55
1211IIPetrache Flavius-Gabriel 3
3
Dumitrescu Matei-Pavel 51
1317IICaraba Alexandru 3
3
Macovei Alexandru-Fabian 61
1419IIFromea Dragos-Florin 3
3
Macovei David-Sebastian 62
1523IIIDraghici Bogdan-Stefan 3
3
Padurariu Mihai-Edward 70
1641
Achirei Iosif 3
3 IIIBonciu David 24
1725IIIFat Vlad-Alexandru 3
3
Prodan Alexandru 71
1872
Puscasu David-Vasile 3
3 IIIBarac Cosmin-Petru 26
1931IIIDragoescu Gheorghe-Octavian 3
3
Stroe Flavius-Gabriel 77
2036
Stoian Cristian-Georgian 3
3
Togan Vlad 79
2176
Stan Iosif
IIIPiroteala Vlad-Ioan 30
2274
Sarbu Zeno-Iulius

Bucura Stefan-Alexandru 46
2384
Voinescu David-Ioan
2
Olea Mihai 32
2421IIIDobre Lucas-Cosmin 2
2
Gherasim Dragos-Octavian 54
2527IIIBucur Mihai 2
2
Ghimpu Samuel-Timotei 56
2629IIITintareanu-Mircea Mihai-Cezar 2
2
Jidovu Mihnea-Constantin 60
2733
Craciun Marius-Cosmin 2
2
Moisa Dimitrie-Cezar 65
2864
Mihul Rares-Cristian 2
2
Lucutar Teodor-Felix 34
2938
Nita Andrei-Alexandru 2
2
Onel Cristian 69
3058
Iacob Eduard-Teodor 2
2 IIIMarina-Fit Andrei 39
3173
Rujan Patrik-Toma 2
2 IIISuliman Reis 40
3242
Aranyi Attila 2
2
Taga Stefan 78
3380
Toma Eduard-Andrei 2
2
Boeru Darius Alexandru 45
3435
Ciubar Mihai-Alexandru
2
Vasiloiu Adrian-Mihai 83
3522IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-Gabr

Nita Andrei 68
3682
Tudose Matei-Ovidiu
IIIAlexa Andrei-Valentin 28
3744
Badulescu George-Alexandru 1
1
Gurzau Roland 57
3859
Istrate Mihai 1
1
Ciochina Marius 48
3949
Cristescu Andrei-Stefan 1
1
Matei Razvan 63
4050
Dumitrache Rares-Petru 1
1
Moldovan Flavius-Ioan 66
4152
Gheorghita Andrei-Vladut 1
1
Zapciroiu Tudor 85
4267
Musat Tudor-Mihai 0
0
Candea Gheorghe-Matei 47
4343
Badea Gabriel-Sorin 0 0

not paired


FETE 8 ani
Rezultate runda 5
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
15IIIBoboc Thea-Elena 4 1 - 04
Nistor Gabriela 30
21IIGollner Blanka 3 1 - 03
Muntianu Alexandra-Teodora 28
325
Lefter Georgiana 3 0 - 13 IIIOlinici Ecaterina 4
48
Lupascu Diana-Elena 3 1 - 03
Leseru Otilia-Georgiana 26
59IIIGeorgiu Daria-Sara 3 1 - 03
Vezentan Andreea-Nicoleta 39
631
Otetea Ioana 3 0 - 13
Cristache Ana-Maria 16
713
Bresug Ariana-Bianca 2 0 - 1 IIMotataianu Ana 2
83IIStan Andreea-Loredana 2 1 - 02
Mustata Ioana-Ruxandra 29
923
Kovacs Emese 2 1 - 02 IIIChiuzan Iarina 6
1010
Baias Livia-Stefania 2 0 - 12
Pacuraru Eva-Anastasia 32
1115
Buzatu Denisa-Marina 2 1 - 02
Sarbu Adela 36
1233
Panescu Daria-Petruta 2 0 - 12
Lacraru Karina-Ioana 24
1321
Istrate Camelia-Elena 1 - 02
Patru Alexandra-Ioana 34
147IIIMaris Denisa-Roxana 0 - 1
Borta Cristina 12
1537
Suditu Ana-Maria 1 - 0
Benko Timea 11
1638
Vardie Adelina-Mihaela 0 - 11
Hadarau Ioana 20
1717
Cristescu Andreea-Ioana 1 1 - 01
Lucutar Sonia-Patricia 27
1818
Dragan Alexandra-Laura 1 0 - 11
Jurj Diana-Elena 22
1919
Dumitru Silvia-Alexandra 1 + - -½
Pintea Venice Andrea 35
2014
Buga Vanessa-Maria 0 1

bye

Perechi runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
116
Cristache Ana-Maria 4
5 IIIBoboc Thea-Elena 5
24IIIOlinici Ecaterina 4
4
Lupascu Diana-Elena 8
330
Nistor Gabriela 4
4 IIIGeorgiu Daria-Sara 9
42IIMotataianu Ana
4 IIGollner Blanka 1
526
Leseru Otilia-Georgiana 3
3 IIStan Andreea-Loredana 3
628
Muntianu Alexandra-Teodora 3
3
Buzatu Denisa-Marina 15
732
Pacuraru Eva-Anastasia 3
3
Kovacs Emese 23
824
Lacraru Karina-Ioana 3
3
Otetea Ioana 31
939
Vezentan Andreea-Nicoleta 3
3
Lefter Georgiana 25
1037
Suditu Ana-Maria

Istrate Camelia-Elena 21
1112
Borta Cristina
2 IIIChiuzan Iarina 6
1222
Jurj Diana-Elena 2
2
Baias Livia-Stefania 10
1334
Patru Alexandra-Ioana 2
2
Bresug Ariana-Bianca 13
1429
Mustata Ioana-Ruxandra 2
2
Cristescu Andreea-Ioana 17
1519
Dumitru Silvia-Alexandra 2
2
Panescu Daria-Petruta 33
1620
Hadarau Ioana 2
2
Sarbu Adela 36
1711
Benko Timea

Vardie Adelina-Mihaela 38
1814
Buga Vanessa-Maria 1
IIIMaris Denisa-Roxana 7
1927
Lucutar Sonia-Patricia 1
1
Dragan Alexandra-Laura 18
2035
Pintea Venice Andrea ½


bye


Baieti 10 ani
Rezultate runda 5
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
110ICalin Alexandru 4 ½ - ½4 ITalu Mircea 12
26IDeac Bogdan-Daniel ½ - ½ ICiorica Mihai-Vlad 16
38ICotarlan Codrin 0 - 1 IStoleriu George 20
426IMirauta Stefano-Marius 1 - 0 IFluerariu Radu-Cristian 9
528IBalint Tibor 3 0 - 13 INegulici Andrei-Daniel 1
62IDicu Dan-Alexandru 3 1 - 03 IIleana George 31
730IITodorut Ovidiu-Stefan 3 0 - 13 IBaciu Radu-George 3
84IMiloi Pavel-Dan 3 ½ - ½3 IIBenedek Laszlo 33
934IIStrat Bogdan 3 ½ - ½3 ICsurka Roland 7
1036IIPopa Eduard-Adrian 3 1 - 03 IOtetea Andrei 13
1114IAtodiresei Damian 3 1 - 03 IIAxin Andrei 37
1240IIHandac Alexandru-Radu 3 1 - 03 ISzocs Teodor-Iulian 15
1342IIBledea Dragos-Ioan 3 0 - 13 IOprita Matei 17
1449IIStan Andrei-Mihaita 3 0 - 13 IIAngheluta Filip 21
1564IIITatomir Alin-Stefan 3 0 - 13 IISamfirescu Andrei-Alexandru 25
1656IIEnache Tudor-Eduard 3 1 - 03 IMarina-Fit Paul-Constantin 27
175ISauca-Gherman Catalin-Gheorghe 0 - 1 IIPasca Mihai-Alexandru 41
1845IIFilat Nicolae 0 - 1 IZlatea Cezar-Stelian 11
1919IIAlboni Denis-Dean 1 - 0 IIICsiszar Eduard-Daniel 93
2022IIStefan Mihai 1 - 0 IIBolea Alexandru-Mihai 55
2143IIMongescu Victor ½ - ½ ISarateanu Alexandru-Armand 23
2266IIIParaschiv Paul-Alexandru 0 - 1 IIDragulin Andrei 39
2318IIComaniciu Andrei 2 1 - 02 IISacaleanu Sergiu-Dorel 63
2424IIIakkel Tudor-Mihai 2 1 - 02 IIPadurean Daniel-Cristian 65
2568IIIPaveliu Andrei 2 0 - 12 ILupu Cristian 29
2672IIIMirosnicencu Mihai-Viorel 2 0 - 12 IIColac Marius-Daniel 35
2738IBuga Andru-Mihai 2 1 - 02 IIIGraure Adrian-Dumitru 67
2846IIApahidean Ioan 2 1 - 02 IIIDatcu-Goiceanu David 70
2974IIIIstrate Vlad-Alexandru 2 0 - 12 IIBratulescu Valentin 47
3048IICretiu-Codreanu Tudor 2 ½ - ½2 IIIStoica Vasile-Adrian 71
3150IIBuzatu Daniel-Alexandru-Mihait 2 1 - 02 IIChiorean Raul-Gabriel 75
3251IIBaias Ioan-Nicolae 2 1 - 02 IIICiordas Alex-Raul 77
3352IIIonica Ion-Flavio 2 0 - 12 IIIChisingher Mihail-Leonard 79
3476IIICostin Matei-Alexandru 2 0 - 12 IIMuresan Adrian-Ionut 53
3554IIBratu Ioan-Valentin 2 1 - 02 IIICotruta Alexandru-Mihai 81
3678IIIGogonea Paul 2 1 - 02 IISandu Florian 57
3796
Carasca Bogdan-Petru 2 1 - 02 IIIonescu Teodor-Adrian 59
3860IIMuntianu Razvan-Gavril 2 1 - 02 IIIGotsman Szabolcs-Mihaly 82
3988IIIFaleschini Sasha-Ettore 2 0 - 12 IIBrustur Erwin 61
4062IIBresug Alexandru-Andrei 2 ½ - ½2
Mortu Adrian 111
4158IIBornaz Alexandru-Stefan 1 - 0
Clipcea Caius-Lucian 97
42108
Lupulescu Vlad 0 - 1 IIICiobanu Alexandru 69
4394IIILepadatu Aurelian-Stefan 1 - 0 IIICorbeanu Andrei 73
4485IIIChivoiu Emanuel 1 - 0
Stanoi Radu-Gabriel 119
4586IIGaitan Mihnea-Victor 1 - 0
Radu Daniel 115
46110
Marfa Vlad-Alexandru ½ - ½1 IIIIonescu Catalin 80
4732IRosu Alexandru 1 1 - 01
De Sisto Matteo-Felice 99
4844IICretu Catalin-George 1 1 - 01
Dobra Robert-Cristian 101
49100
Diaconu David-Costin 1 0 - 11 IIIIstrate George 83
50106
Iustin Silviu 1 ½ - ½1 IIITeodorescu Calin-Ioan 84
51112
Palii Alex 1 ½ - ½1 IIIMiclea Dragos-Mihai 87
52114
Puscas Eli-Madian 1 1 - 01 IIIMacovei Alexandru 89
5390IIIRaduta-Gib Stefan-Vladimir 1 0 - 11
Ionita Angel 105
54116
Rontescu Mihnea 1 0 - 11 IIPuscas Filip-Andrei 91
5592
Dogeanu-Osaceanu Catalin-Stefa 1 1 - 01
Rosca Victor-Adrian 117
56118
Sirbu Andrei-Costin 1 0 - 11
Bogheanu Teodor 95
5798
Condor Radu-Octavian 1 0 - 11
Vass Razvan 122
58120
Trifu Cristian-Antonio ½ 1 - 01
Vadasan Bogdan 121
59107
Jurj Andrei-George 0 0 - 10
Falcusan Calin-Teodor 102
60109
Macovei Mihai 0 0 - 10
Florea George 103
61104
Grigore Teodor-Florin 0 1 - 00
Petolea Razvan-Mihai 113

Perechi runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
120IStoleriu George
ICalin Alexandru 10
212ITalu Mircea
IMirauta Stefano-Marius 26
31INegulici Andrei-Daniel 4
4 IIPopa Eduard-Adrian 36
417IOprita Matei 4
4 IDicu Dan-Alexandru 2
53IBaciu Radu-George 4
4 IIHandac Alexandru-Radu 40
621IIAngheluta Filip 4
4 IDeac Bogdan-Daniel 6
725IISamfirescu Andrei-Alexandru 4
4 IAtodiresei Damian 14
816ICiorica Mihai-Vlad 4
4 IIEnache Tudor-Eduard 56
919IIAlboni Denis-Dean
IMiloi Pavel-Dan 4
107ICsurka Roland
IIBenedek Laszlo 33
1139IIDragulin Andrei
ICotarlan Codrin 8
129IFluerariu Radu-Cristian
IIStefan Mihai 22
1311IZlatea Cezar-Stelian
IIStrat Bogdan 34
1441IIPasca Mihai-Alexandru
3 IIComaniciu Andrei 18
1513IOtetea Andrei 3
3 IIStan Andrei-Mihaita 49
1615ISzocs Teodor-Iulian 3
3 IIApahidean Ioan 46
1723ISarateanu Alexandru-Armand 3
3 IIBuzatu Daniel-Alexandru-Mihait 50
1843IIMongescu Victor 3
3 IIIakkel Tudor-Mihai 24
1927IMarina-Fit Paul-Constantin 3
3 IIBratu Ioan-Valentin 54
2047IIBratulescu Valentin 3
3 IBalint Tibor 28
2129ILupu Cristian 3
3 IIMuntianu Razvan-Gavril 60
2251IIBaias Ioan-Nicolae 3
3 IITodorut Ovidiu-Stefan 30
2331IIleana George 3
3
Carasca Bogdan-Petru 96
2435IIColac Marius-Daniel 3
3 IIITatomir Alin-Stefan 64
2537IIAxin Andrei 3
3 IIIGogonea Paul 78
2653IIMuresan Adrian-Ionut 3
3 IBuga Andru-Mihai 38
2761IIBrustur Erwin 3
3 IIBledea Dragos-Ioan 42
2879IIIChisingher Mihail-Leonard 3
ISauca-Gherman Catalin-Gheorghe 5
2969IIICiobanu Alexandru
IIFilat Nicolae 45
3085IIIChivoiu Emanuel
IICretiu-Codreanu Tudor 48
3155IIBolea Alexandru-Mihai
IIGaitan Mihnea-Victor 86
3271IIIStoica Vasile-Adrian
IIBornaz Alexandru-Stefan 58
3393IIICsiszar Eduard-Daniel
IIBresug Alexandru-Andrei 62
34111
Mortu Adrian
IIIParaschiv Paul-Alexandru 66
3557IISandu Florian 2
IIILepadatu Aurelian-Stefan 94
3677IIICiordas Alex-Raul 2
2 IRosu Alexandru 32
3783IIIIstrate George 2
2 IICretu Catalin-George 44
3881IIICotruta Alexandru-Mihai 2
2 IIIonica Ion-Flavio 52
3959IIIonescu Teodor-Adrian 2
2 IIICostin Matei-Alexandru 76
4063IISacaleanu Sergiu-Dorel 2
2 IIIGotsman Szabolcs-Mihaly 82
4165IIPadurean Daniel-Cristian 2
2 IIIFaleschini Sasha-Ettore 88
4267IIIGraure Adrian-Dumitru 2
2
Marfa Vlad-Alexandru 110
4391IIPuscas Filip-Andrei 2
2 IIIPaveliu Andrei 68
4470IIIDatcu-Goiceanu David 2
2
Dogeanu-Osaceanu Catalin-Stefa 92
4595
Bogheanu Teodor 2
2 IIIMirosnicencu Mihai-Viorel 72
46105
Ionita Angel 2
2 IIIIstrate Vlad-Alexandru 74
4775IIChiorean Raul-Gabriel 2
2
Puscas Eli-Madian 114
48122
Vass Razvan 2
IIITeodorescu Calin-Ioan 84
4973IIICorbeanu Andrei

Palii Alex 112
50115
Radu Daniel
IIIIonescu Catalin 80
5187IIIMiclea Dragos-Mihai

Trifu Cristian-Antonio 120
5297
Clipcea Caius-Lucian

Lupulescu Vlad 108
53119
Stanoi Radu-Gabriel

Iustin Silviu 106
5489IIIMacovei Alexandru 1
1
Grigore Teodor-Florin 104
55102
Falcusan Calin-Teodor 1
1 IIIRaduta-Gib Stefan-Vladimir 90
56103
Florea George 1
1
Condor Radu-Octavian 98
5799
De Sisto Matteo-Felice 1
1
Rontescu Mihnea 116
58121
Vadasan Bogdan 1
1
Diaconu David-Costin 100
59101
Dobra Robert-Cristian 1
1
Sirbu Andrei-Costin 118
60117
Rosca Victor-Adrian 1
0
Jurj Andrei-George 107
61113
Petolea Razvan-Mihai 0
0
Macovei Mihai 109

FETE 10 ani
Rezultate runda 5









Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
15INastase Andreea-Cristina ½ - ½4 ITentu Valentina 4
21ICiocan Maria-Alexandra 3 ½ - ½ IComan Emilia-Florentina 2
33IPanainte Andreea-Bianca 3 1 - 03 IIPirlea Silvia-Cristina 20
415IRohlicek Anca-Elena 3 1 - 03 IIBucur Denisa-Andreea 8
527IIMatei Ana-Maria 3 1 - 03 IAzamfirei Smaranda-Georgiana 10
632IIOloeriu Delia-Ioana 3 0 - 13 IIIstrate Andreea 11
721IIMos Maria-Magdalena 0 - 13
Colonescu Anna-Diana 35
819IIPanescu Angelina-Gabriela ½ - ½ IBacanu Maria-Nicoleta 6
97IBalan Briana-Cleopatra 2 0 - 1
Neagu Adena-Mihaela 43
109IMincu Smaranda-Stanca-Ioana 2 1 - 02 IIIMarin Ioana-Andreea 24
1112ILumei Fulvia-Carina 2 1 - 02 IIHamati Julia 25
1213IIPop Simina-Mihaela 2 1 - 02
Stan Andreea 47
1342
Moldovan Tania-Cosmina 2 1 - 02 IIBoncea-Pentac Salia-Ana 16
1448
Uzuneanu Gabriela 2 1 - 02 IIMorar Cristina-Raluca 22
1518IISzavu Amalia-Fivi 1 - 02
Minnich Mihaela-Cristiana 41
1634
Basno Ana-Maria 0 - 1 ISchiopu Andreea-Alexandra 14
1717IIArsene Gabriela 1 - 0
Gherghel-Butan Maria 37
1828IIICampean Iulia-Maria 0 - 1
Sodinca Iulia-Cristiana 45
1923IIPelin Ana-Maria 1 1 - 0
Sovei Andreea-Magdalena 46
2026IIITuduran Camelia-Diana 1 0 - 11
Banzea Izabela-Georgeta 33
2129IIISimion Adela-Maria 1 1 - 01
Mihailescu Anna 40
2238
Hadarau Elena 1 ½ - ½1
Florea Anca 30
2339
Lalu Maria-Rosana 1 0 - 1½
Paraschiv Petronela-Alexandra 31
2444
Secrieru Maria-Georgiana ½ 1

bye
2536
Dima Maria 0 0

not paired
Perechi runda 6
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
14ITentu Valentina
4 IPanainte Andreea-Bianca 3
22IComan Emilia-Florentina 4
4 IIMatei Ana-Maria 27
311IIIstrate Andreea 4
4 INastase Andreea-Cristina 5
435
Colonescu Anna-Diana 4
4 IRohlicek Anca-Elena 15
543
Neagu Adena-Mihaela
ICiocan Maria-Alexandra 1
66IBacanu Maria-Nicoleta 3
3 IIPop Simina-Mihaela 13
78IIBucur Denisa-Andreea 3
3 IIPanescu Angelina-Gabriela 19
820IIPirlea Silvia-Cristina 3
3 IMincu Smaranda-Stanca-Ioana 9
910IAzamfirei Smaranda-Georgiana 3
3 IIOloeriu Delia-Ioana 32
1012ILumei Fulvia-Carina 3
3
Moldovan Tania-Cosmina 42
1117IIArsene Gabriela
3
Uzuneanu Gabriela 48
1214ISchiopu Andreea-Alexandra
IIMos Maria-Magdalena 21
1345
Sodinca Iulia-Cristiana
IISzavu Amalia-Fivi 18
1425IIHamati Julia 2
2 IBalan Briana-Cleopatra 7
1516IIBoncea-Pentac Salia-Ana 2
2 IIISimion Adela-Maria 29
1622IIMorar Cristina-Raluca 2
2
Minnich Mihaela-Cristiana 41
1733
Banzea Izabela-Georgeta 2
2 IIPelin Ana-Maria 23
1824IIIMarin Ioana-Andreea 2
2
Stan Andreea 47
1937
Gherghel-Butan Maria
IIICampean Iulia-Maria 28
2030
Florea Anca

Secrieru Maria-Georgiana 44
2131
Paraschiv Petronela-Alexandra

Hadarau Elena 38
2246
Sovei Andreea-Magdalena

Basno Ana-Maria 34
2340
Mihailescu Anna 1
1
Lalu Maria-Rosana 39
2426IIITuduran Camelia-Diana 1


bye
2536
Dima Maria 0 0

not paired

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu