joi, 21 aprilie 2011

Campionatele Nationale de Juniori 2011. BLITZ 20-21 aprilie. Rezultate Runda 9. Clasamente Finale


Rezultate Runda 9. Clasamente Finale

Baieti  8 ani
Rezultate Runda 9
 
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
16IIOgnean Mihnea-Ionut 6 0 - 1 IGavrilescu David 2
23IIStancu-Filipescu David 6 0 - 1 IIGheorghiu Alexandru-Dan 4
313IIIsfan Ioan-Marius 6 1 - 06 IChivulescu Adrian-Alexandru 1
45IDavid Bogdan-Emanuel 6 1 - 06
Togan Vlad 63
567
Vasiloiu Adrian-Mihai 6 1 - 0
Gurzau Roland 40
639
Gherghel-Butan Mircea 5 1 - 05 IIDeaconescu Sabin-Mario 7
737
Dumitrescu Matei-Pavel 5 1 - 05 IIPetrache Flavius-Gabriel 8
89IIPanait Dragos-Florin 5 1 - 05
Achirei Iosif 28
955
Sarbu Zeno-Iulius 5 0 - 15 IIUngureanu Alexandru-Daniel 14
1022IIIBucur Mihai 5 0 - 15
Stroe Flavius-Gabriel 59
1156
Secrieru Andrei-Cristian 5 1 - 05 IIIKelemen Radu-Andrei 23
1210IIToma Mihai-Iulian 1 - 05
Timofte Nicolae 62
1365
Traila Alexandru-Irinel 1 - 0 IIIBonciu David 20
1457
Someseanu Adrian 1 - 04 IIIBarac Cosmin-Petru 21
1511IICodreanu Alex-Cosmin 4 1 - 04
Moldovan Flavius-Ioan 46
1624
Olea Mihai 4 1 - 04
Nita Andrei 48
1749
Padurariu Mihai-Edward 4 1 - 04
Craciun Marius-Cosmin 25
1826
Stoian Cristian-Georgian 4 1 - 04
Rujan Patrik-Toma 54
1927IIIBarbu Matei-Teodor 4 1 - 04
Taga Stefan 60
2034
Cristescu Andrei-Stefan 4 0 - 14
Tanasa Paul-Iulian 61
2168
Voinescu David-Ioan 4 1 - 04
Lauran David-Andrei 42
2238
Gheorghiu Stefan-Daniel 0 - 1 IIIBranga Cezar-Nicolae 15
2312IIChiriac Matei 3 1 - 0
Jidovu Mihnea-Constantin 41
2444
Mihul Rares-Cristian 3 1 - 03 IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-Gabr 17
2543
Leordean Raul-Casian 3 0 - 13 IIIDraghici Bogdan-Stefan 19
2651
Prodan Alexandru 3 1 - 03
Aranyi Attila 29
2730
Baciu Tudor-George 3 1 - 03
Rogojina Mihai 53
2864
Toma Traian 3 0 - 13
Boeru Darius Alexandru 32
2958
Stan Iosif 3 1 - 03
Domsa Vlad 35
3050
Pascu Dacian 1 - 02
Candea Gheorghe-Matei 33
3147
Nagy Tamas 2 0 - 12 IIIDobre Lucas-Cosmin 16
3236
Dumitrache Rares-Petru 2 0 - 12
Moisa Dimitrie-Cezar 45
3331
Badea Gabriel-Sorin 1 0 - 12
Puscasu David-Vasile 52
3466
Tutelea Aurel-Emanuel 1

bye
3518IIIKovacs Victor 0 0

not paired

CLASAMENT FINAL
Gavrilescu David
Campion National, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1IGavrilescu DavidROU1556Cs Tinerii Maestri Craiova8.541.547.7543.0
2IIGheorghiu Alexandru-DanROU1512Clubul Central De Sah Buc.8.536.043.7543.0
3IIIsfan Ioan-MariusROU1293Cs Fairplay Braila7.041.534.5035.0
4IDavid Bogdan-EmanuelROU1468Sc Vados Arad7.038.036.0036.0
5
Vasiloiu Adrian-MihaiROU1201Cs De Sah Ioios Brasov7.028.527.0032.0
6IIUngureanu Alexandru-DanielROU1275Cs Flacara Parta6.041.533.5034.0
7IIStancu-Filipescu DavidROU1517Palatul Copiilor Craiova6.037.525.5033.0
8IChivulescu Adrian-AlexandruROU1528Csu Ploiesti6.037.029.0032.0
9
Secrieru Andrei-CristianROU1201Cs Vulcan Vulcan6.036.526.0029.0
10IIOgnean Mihnea-IonutROU1454Css Tg Mures6.035.527.0029.0
11
Togan VladROU1201Cs Logic 64 Brasov6.035.526.5034.0
12
Stroe Flavius-GabrielROU1201Csm Ploiesti6.034.028.0028.0
13
Dumitrescu Matei-PavelROU1201Cs Micul Sahist Iasi6.034.026.5026.0
14IIPanait Dragos-FlorinROU1407Acs De Sah Apa Nova Bucuresti6.033.527.0026.0
15
Gherghel-Butan MirceaROU1201Cs Sah Club Brasov6.029.523.5022.0
16
Gurzau RolandROU1201Csu Brasov5.536.026.0031.0
17IIToma Mihai-IulianROU1403Cs Tunari5.536.026.0030.0
18
Traila Alexandru-IrinelROU1201Csm Ploiesti5.531.521.2525.5
19
Someseanu AdrianROU1201Cs Logic 64 Brasov5.530.522.2524.5
20
Padurariu Mihai-EdwardROU1201Cs Romtelecom Suceava5.038.524.5031.0
21
Achirei IosifROU1201Cs Micul Sahist Iasi5.038.024.0029.0
22IIIKelemen Radu-AndreiROU1219Csm Petrosani5.038.023.5030.0
23
Olea MihaiROU1210Cs De Sah Ioios Brasov5.037.524.0027.0
24IIPetrache Flavius-GabrielROU1420Asc Ramnicu Valcea5.037.024.5028.0
25IIIBucur MihaiROU1224Cs Mediator Giarmata Vii5.036.523.0027.0
26
Sarbu Zeno-IuliusROU1201Cs Siciliana Bucuresti5.036.522.5029.0
27IIDeaconescu Sabin-MarioROU1429Csm Petrosani5.035.522.5031.0
28
Stoian Cristian-GeorgianROU1204Cs Tinerii Maestri Craiova5.035.020.5024.0
29IIIBarbu Matei-TeodorROU1201Cs Politehnica Iasi5.034.521.0024.0
30
Timofte NicolaeROU1201Acs Philidor Iasi5.033.019.5029.0
31IICodreanu Alex-CosminROU1395Acs Logismart Sibiu5.031.519.0026.0
32
Tanasa Paul-IulianROU1201Acs Philidor Iasi5.031.018.0026.0
33
Voinescu David-IoanROU1201Cs Sah Club Brasov5.028.518.0022.0
34IIIBonciu DavidROU1234Css Palatul Copiilor C-Ta4.535.018.7526.5
35IIIBranga Cezar-NicolaeROU1258Acs Logismart Sibiu4.531.517.2521.0
36IIChiriac MateiROU1350Cs Micul Sahist Iasi4.036.018.5025.0
37IIIBarac Cosmin-PetruROU1226Clubul Central De Sah Buc.4.034.514.5023.0
38
Nita AndreiROU1201Clubul Central De Sah Buc.4.033.015.0018.0
39
Mihul Rares-CristianROU1201Clubul Central De Sah Buc.4.031.015.5015.0
40
Rujan Patrik-TomaROU1201Css Nr 1 Timisoara4.030.516.0021.0
41IIIDraghici Bogdan-StefanROU1236Css Nr 1 Timisoara4.030.513.5020.0
42
Cristescu Andrei-StefanROU1201Clubul Central De Sah Buc.4.030.513.0019.0
43
Taga StefanROU1201Cs Petrolul Ploiesti4.029.511.5020.0
44
Boeru Darius AlexandruROU1201Cs Potaissa Turda4.028.512.5019.0
45
Prodan AlexandruROU1201Cs Micul Sahist Iasi4.028.511.0018.0
46
Craciun Marius-CosminROU1208Css Nr 1 Timisoara4.027.011.0020.0
47
Baciu Tudor-GeorgeROU1201Acs Philidor Iasi4.027.011.0017.0
48
Lauran David-AndreiROU1201Cs Tinere Sperante Baia Mare4.027.010.5018.0
49
Moldovan Flavius-IoanROU1201Css Tg Mures4.025.09.5016.0
50
Stan IosifROU1201Cs Otopeni4.024.511.5016.0
51
Gheorghiu Stefan-DanielROU1201Cs Politehnica Iasi3.532.513.2519.5
52
Jidovu Mihnea-ConstantinROU1201Css Nr 1 Pajura Bucuresti3.526.010.2516.0
53
Pascu DacianROU1201Cs Tinere Sperante Baia Mare3.525.57.2515.5
54
Rogojina MihaiROU1201Acs Philidor Iasi3.030.510.5019.0
55IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-GabrROU1244Css Ilfov Buftea3.028.510.5019.0
56
Toma TraianROU1201Acs Philidor Iasi3.026.08.5015.0
57
Domsa VladROU1201Cs Rapid-Cfr Teius3.026.08.0012.0
58
Moisa Dimitrie-CezarROU1201Cs Politehnica Iasi3.025.57.5014.0
59
Puscasu David-VasileROU1201Cs Micul Sahist Iasi3.025.07.0013.0
60
Leordean Raul-CasianROU1201Cs Tinere Sperante Baia Mare3.024.08.5010.0
61IIIDobre Lucas-CosminROU1245Cm De Sah Teleorman Alexandria3.023.58.7512.0
62
Aranyi AttilaROU1201Acs Al Colegiului National Apr3.023.05.5011.0
63
Tutelea Aurel-EmanuelROU1201Acs Logismart Sibiu2.529.011.7512.5
64
Candea Gheorghe-MateiROU1201Acs Master Mind Bucuresti2.027.04.5010.0
65
Dumitrache Rares-PetruROU1201Cs De Sah Ioios Brasov2.025.54.0011.0
66
Nagy TamasROU1201Acs Al Colegiului National Apr2.023.55.008.0
67
Badea Gabriel-SorinROU1201Cm De Sah Teleorman Alexandria1.025.04.504.0
68IIIKovacs VictorROU1237Acs Logismart Sibiu0.031.50.000.0


FETE 8 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13IIStan Andreea-Loredana 5 0 - 18 IIIBoboc Thea-Elena 5
227
Roman Eliza 0 - 16
Pacuraru Eva-Anastasia 25
316
Ghicioi Luana-Aimee 0 - 16
Muntianu Alexandra-Teodora 21
46
Lupascu Diana-Elena 1 - 05 IIMotataianu Ana 2
522
Nistor Gabriela 5 ½ - ½
Cristache Ana-Maria 12
620
Leseru Otilia-Georgiana 1 - 0 IIIOlinici Ecaterina 4
718
Jurj Diana-Elena 1 - 04 IIIGeorgiu Daria-Sara 7
817
Istrate Camelia-Elena 4 0 - 14 IIGollner Blanka 1
911
Buzatu Denisa-Marina 4 0 - 14
Sarbu Adela 28
1024
Otetea Ioana 1 - 03
Baias Livia-Stefania 8
1110
Bresug Ariana-Bianca 3 0 - 13
Vardie Adelina-Mihaela 29
1213
Cristescu Andreea-Ioana 3 1 - 02
Baratosi Krisztina-Henrietta 9
1315
Dumitru Silvia-Alexandra 3 0 - 12
Dragan Alexandra-Laura 14
1423
Nodis Teodora 2 0 - 13
Panescu Daria-Petruta 26
1519
Lacraru Karina-Ioana 3 1

bye

CLASAMENT FINAL
Boboc Thea Elena( stanga)
Campioana Nationala, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1IIIBoboc Thea-ElenaROU1247Cs Micul Sahist Iasi9.039.049.5045.0
2
Pacuraru Eva-AnastasiaROU1201Cs Politehnica Iasi7.040.037.0035.0
3
Muntianu Alexandra-TeodoraROU1201Cs Politehnica Iasi7.038.035.0038.0
4
Roman ElizaROU1201Acs Philidor Iasi6.539.533.7532.5
5
Leseru Otilia-GeorgianaROU1201Cs Politehnica Iasi5.539.025.7527.5
6
Lupascu Diana-ElenaROU1202Cs Micul Sahist Iasi5.539.025.7525.5
7
Ghicioi Luana-AimeeROU1201Csm Petrosani5.536.523.7528.5
8
Nistor GabrielaROU1201Cs Petrolul Ploiesti5.532.022.0028.5
9
Jurj Diana-ElenaROU1201Sc Vados Arad5.528.518.2522.5
10IIStan Andreea-LoredanaROU1274Css Ilfov Buftea5.037.520.0026.0
11
Cristache Ana-MariaROU1201Css Ilfov Buftea5.035.023.0025.5
12IIMotataianu AnaROU1292Css Tg Mures5.034.522.5027.0
13
Sarbu AdelaROU1201Cs Siciliana Bucuresti5.029.517.5026.0
14IIGollner BlankaROU1360Css Tg Mures5.026.014.0024.0
15IIIOlinici EcaterinaROU1249Cs Politehnica Iasi4.538.021.2530.5
16
Otetea IoanaROU1201Clubul Central De Sah Buc.4.527.513.0020.0
17
Buzatu Denisa-MarinaROU1201Asc Ramnicu Valcea4.032.513.0022.0
18
Lacraru Karina-IoanaROU1201Asc Ramnicu Valcea4.032.017.0021.0
19
Istrate Camelia-ElenaROU1201Cs Snagov4.031.014.5020.0
20IIIGeorgiu Daria-SaraROU1201Css Nr 1 Timisoara4.030.011.0024.0
21
Panescu Daria-PetrutaROU1201Asc Ramnicu Valcea4.027.010.0018.0
22
Vardie Adelina-MihaelaROU1201Cs Snagov4.026.512.5019.0
23
Cristescu Andreea-IoanaROU1201Clubul Central De Sah Buc.4.021.58.0015.0
24
Baias Livia-StefaniaROU1201Acs Logismart Sibiu3.030.58.0015.0
25
Dumitru Silvia-AlexandraROU1201Clubul Central De Sah Buc.3.028.09.5016.0
26
Bresug Ariana-BiancaROU1201Palatul Copiilor Botosani3.028.08.5011.0
27
Dragan Alexandra-LauraROU1201Cm De Sah Teleorman Alexandria3.022.08.509.0
28
Nodis TeodoraROU1201Cs Tinere Sperante Baia Mare2.026.56.0013.0
29
Baratosi Krisztina-HenriettaROU1201Css Tg Mures2.023.07.0010.0



Baieti  10 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
16IDeac Bogdan-Daniel 7 ½ - ½7 ICalin Alexandru 10
219IStoleriu George 1 - 0 IIPopa Eduard-Adrian 27
38ICotarlan Codrin 6 0 - 16 IAtodiresei Damian 14
49IFluerariu Radu-Cristian 6 ½ - ½6 IIIMirosnicencu Mihai-Viorel 49
522ILupu Cristian 0 - 1 INegulici Andrei-Daniel 1
612ITalu Mircea ½ - ½ ISauca-Gherman Catalin-Gheorghe 5
752IIICostin Matei-Alexandru ½ - ½ ICsurka Roland 7
830IIPasca Mihai-Alexandru 1 - 0 IZlatea Cezar-Stelian 11
92IDicu Dan-Alexandru 5 1 - 05 IIColac Marius-Daniel 26
1028IIDragulin Andrei 5 1 - 05 IMiloi Pavel-Dan 4
1144IIPadurean Daniel-Cristian 5 1 - 05 IOprita Matei 17
1237IIEnache Tudor-Eduard 5 1 - 05 IISamfirescu Andrei-Alexandru 21
1345IIIParaschiv Paul-Alexandru 5 0 - 15 IIleana George 23
143IBaciu Radu-George 1 - 05 IIICotruta Alexandru-Mihai 55
1518IIAlboni Denis-Dean 1 - 0 ISzocs Teodor-Iulian 15
1624IIBenedek Laszlo 0 - 1 IIApahidean Ioan 32
1739IIMuntianu Razvan-Gavril ½ - ½ IIHandac Alexandru-Radu 29
1840IIBrustur Erwin 0 - 14 ICiorica Mihai-Vlad 16
1913IOtetea Andrei 4 1 - 04 IIIPaveliu Andrei 47
2020ISarateanu Alexandru-Armand 4 0 - 14 IIICiobanu Alexandru 48
2154IIIChisingher Mihail-Leonard 4 ½ - ½4 ISchneider Erik 25
2268
Hriscu Alexandru-Gabriel 4 1 - 04 IICretu Catalin-George 31
2364
David Cristian 4 1 - 04 IIBuzatu Daniel-Alexandru-Mihait 33
2450IIICorbeanu Andrei 4 0 - 14 IIIonica Ion-Flavio 35
2541IIBresug Alexandru-Andrei 4 1 - 04
Mortu Adrian 74
2642IISacaleanu Sergiu-Dorel 0 - 1
Radu Daniel 78
2743IIITatomir Alin-Stefan 1 - 0 IIIGotsman Szabolcs-Mihaly 56
2884
Trifu Cristian-Antonio 1 - 0 IIIGraure Adrian-Dumitru 46
2951IIChiorean Raul-Gabriel 1 - 0 IIIIstrate George 57
3034IIBaias Ioan-Nicolae 3 1 - 03 IIILepadatu Aurelian-Stefan 62
3163
Bogheanu Teodor 3 1 - 03
Bornaz Alexandru-Stefan 36
3285
Vadasan Bogdan 3 0 - 13 IISandu Florian 38
3353IIIGogonea Paul 3 1 - 03 IIIRaduta-Gib Stefan-Vladimir 61
3458IIITeodorescu Calin-Ioan 3 1 - 03
Vass Razvan 86
3569
Ignat Vlad-Rovin 3 1 - 03
Rosca Victor-Adrian 81
3680
Rontescu Mihnea 3 1 - 0
Lupulescu Vlad 72
3779
Roman Cristian-Ioan 0 - 1
Marfa Vlad-Alexandru 73
3865
Dobra Robert-Cristian 2 ½ - ½ IIIMacovei Alexandru 60
3975
Nagy Tibor 2 0 - 12
Grigore Teodor-Florin 67
4070
Iustin Silviu 2 0 - 12
Pirlea Teofil-Elias 76
4182
Sirbu Andrei-Costin 1 0 - 12
Todosia Mihai-Theodor 83
4271
Jurj Andrei-George 1 1

bye
4359IIIFaleschini Sasha-Ettore 0 0

not paired
4466
Falcusan Calin-Teodor 0 0

not paired
4577
Puscas Eli-Madian 0 0

not paired

CLASAMENT FINAL
Stoleriu George
Campion National, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1IStoleriu GeorgeROU1477Acs Sfinxul Iasi7.543.042.7539.5
2ICalin AlexandruROU1629Cs Micul Sahist Iasi7.542.042.2540.5
3IDeac Bogdan-DanielROU1733Asc Ramnicu Valcea7.541.043.2538.0
4IAtodiresei DamianROU1565Cs Politehnica Iasi7.038.535.5035.0
5INegulici Andrei-DanielROU1883Cs Logic 64 Brasov6.545.038.2536.5
6IIPopa Eduard-AdrianROU1435Cs Politehnica Iasi6.540.532.0036.5
7IFluerariu Radu-CristianROU1638Csu Ploiesti6.536.531.2529.5
8IIIMirosnicencu Mihai-ViorelROU1263Cs Politehnica Iasi6.535.529.7528.5
9IIPasca Mihai-AlexandruROU1420Clubul Central De Sah Buc.6.533.529.5032.0
10ICotarlan CodrinROU1654Acs Logismart Sibiu6.039.030.7535.5
11ICsurka RolandROU1655Cs Sig-Mar Sighetu Marmatiei6.039.030.7533.0
12IIleana GeorgeROU1453Acs Logismart Sibiu6.039.028.5031.0
13ITalu MirceaROU1593Css Viitorul Cluj6.036.529.5031.0
14IIDragulin AndreiROU1423Cs Petrolul Ploiesti6.035.524.5032.0
15IIICostin Matei-AlexandruROU1256Cs Politehnica Iasi6.035.028.0028.0
16ISauca-Gherman Catalin-GheorgheROU1735Css Nr 1 Timisoara6.033.526.2532.5
17IIPadurean Daniel-CristianROU1291Cs Muncitorul Resita6.033.026.0028.0
18IIEnache Tudor-EduardROU1326Cs Politehnica Iasi6.030.024.0026.0
19IDicu Dan-AlexandruROU1804Cs Sig-Mar Sighetu Marmatiei6.027.022.0023.0
20ILupu CristianROU1479Cs Tinerii Maestri Craiova5.539.526.0033.5
21IIApahidean IoanROU1407Csm Cluj Napoca5.536.524.5030.5
22IZlatea Cezar-StelianROU1614Css Nr 2 Bucuresti5.534.525.0029.0
23IBaciu Radu-GeorgeROU1763Clubul Central De Sah Buc.5.531.522.2524.5
24IIAlboni Denis-DeanROU1483Css Nr 1 Timisoara5.530.021.2526.0
25IOprita MateiROU1490Cs Snagov5.044.027.7533.5
26IIColac Marius-DanielROU1441Css Ilfov Buftea5.037.524.5028.0
27IIMuntianu Razvan-GavrilROU1315Cs Politehnica Iasi5.036.522.2529.5
28IISamfirescu Andrei-AlexandruROU1501Css Nr 1 Timisoara5.036.021.5026.0
29ICiorica Mihai-VladROU1507Css Nr 1 Timisoara5.035.522.5026.0
30IIIParaschiv Paul-AlexandruROU1290Css Nr 1 Timisoara5.035.022.0027.0
31IMiloi Pavel-DanROU1746Asc Corona 2010 Brasov5.034.021.5027.5
32
Hriscu Alexandru-GabrielROU1201Acs Philidor Iasi5.032.521.5025.0
33IIICiobanu AlexandruROU1280Cs Petrolul Ploiesti5.032.519.0022.0
34IIICotruta Alexandru-MihaiROU1234Cs Politehnica Iasi5.032.517.0024.0
35IOtetea AndreiROU1575Clubul Central De Sah Buc.5.032.021.5024.0
36IIIonica Ion-FlavioROU1344Asc Ramnicu Valcea5.030.518.5021.0
37IIHandac Alexandru-RaduROU1420Cs Fc Callatis Mangalia5.029.019.2523.0
38IIBresug Alexandru-AndreiROU1310Palatul Copiilor Botosani5.029.017.5025.0
39
David CristianROU1201Csa Axiopolis Sport Cernavoda5.028.017.5019.0
40IIIChisingher Mihail-LeonardROU1242Acs Sfinxul Iasi4.538.521.2524.5
41IIBenedek LaszloROU1447Css Odorheiu Secuiesc4.535.018.0030.0
42IIChiorean Raul-GabrielROU1260Css Tg Mures4.534.020.7523.0
43ISzocs Teodor-IulianROU1523Cs Conpet Ploiesti4.533.520.2528.0
44
Radu DanielROU1201Cs Politehnica Iasi4.532.018.7521.0
45IIBrustur ErwinROU1311Cs Logic 64 Brasov4.529.013.2524.5
46IIITatomir Alin-StefanROU1292Cs Tunari4.527.515.2522.0
47ISchneider ErikROU1442Cs Tinere Sperante Baia Mare4.526.515.5018.5
48
Trifu Cristian-AntonioROU1201Cm De Sah Teleorman Alexandria4.524.512.7516.0
49
Mortu AdrianROU1201Cs Palatul Copiilor Buzau4.036.518.5024.0
50ISarateanu Alexandru-ArmandROU1528Css Nr 1 Pajura Bucuresti4.034.016.5025.0
51
Rontescu MihneaROU1201Acs De Sah Apa Nova Bucuresti4.033.013.5019.0
52IIBuzatu Daniel-Alexandru-MihaitROU1360Css Ilfov Buftea4.031.513.5022.0
53IIIGogonea PaulROU1247Cs Logic 64 Brasov4.031.013.0020.0
54
Ignat Vlad-RovinROU1201Acs Philidor Iasi4.030.517.0019.0
55IIIPaveliu AndreiROU1282Acs De Sah Apa Nova Bucuresti4.030.013.0020.0
56IICretu Catalin-GeorgeROU1412Css Nr 1 Timisoara4.030.012.5021.0
57IIICorbeanu AndreiROU1261Asc Ramnicu Valcea4.029.512.0020.0
58IIBaias Ioan-NicolaeROU1350Acs Logismart Sibiu4.029.011.5021.0
59IIITeodorescu Calin-IoanROU1234Cs Micul Sahist Iasi4.028.013.5018.0
60
Bogheanu TeodorROU1201Cs Micul Sahist Iasi4.025.012.5015.0
61IISandu FlorianROU1326Css Ilfov Buftea4.021.59.5017.0
62IISacaleanu Sergiu-DorelROU1298Sc Vados Arad3.536.516.2524.0
63IIIGotsman Szabolcs-MihalyROU1234Acs Al Colegiului National Apr3.533.515.0020.0
64IIIGraure Adrian-DumitruROU1284Cs Vulcan Vulcan3.530.511.0020.5
65
Marfa Vlad-AlexandruROU1201Cs Micul Sahist Iasi3.529.510.2514.5
66IIIIstrate GeorgeROU1234Cs Logic 64 Brasov3.528.011.5016.0
67
Rosca Victor-AdrianROU1201Cs Politehnica Iasi3.030.511.0014.0
68IIILepadatu Aurelian-StefanROU1201Css Ilfov Buftea3.029.010.0017.0
69
Grigore Teodor-FlorinROU1201Csm Ploiesti3.027.58.5014.0
70IIIRaduta-Gib Stefan-VladimirROU1220Cs Logic 64 Brasov3.026.55.5014.0
71
Vass RazvanROU1201Sc Vados Arad3.026.06.5016.0
72
Pirlea Teofil-EliasROU1201Csm Petrosani3.024.59.5011.0
73
Vadasan BogdanROU1201Sc Vados Arad3.024.08.0011.0
74
Todosia Mihai-TheodorROU1201Csa Axiopolis Sport Cernavoda3.024.05.0013.0
75IIIMacovei AlexandruROU1222Palatul Copiilor Botosani3.023.06.0012.5
76
Bornaz Alexandru-StefanROU1342
3.022.58.0012.0
77
Lupulescu VladROU1201Css Nr 1 Timisoara2.530.07.7513.5
78
Roman Cristian-IoanROU1201Acs Philidor Iasi2.527.57.5010.0
79
Dobra Robert-CristianROU1201Cs Tinerii Maestri Craiova2.522.57.507.5
80
Jurj Andrei-GeorgeROU1201Sc Vados Arad2.027.07.509.0
81
Nagy TiborROU1201Acs Al Colegiului National Apr2.024.05.506.0
82
Iustin SilviuROU1201Cs Vointa Buzau2.023.03.509.0
83
Sirbu Andrei-CostinROU1201Cs Palatul Copiilor Buzau1.020.02.006.0
84
Falcusan Calin-TeodorROU1201Css Nr.1 Timisoara0.031.50.000.0
85IIIFaleschini Sasha-EttoreROU1222Palatul Copiilor Craiova0.031.50.000.0
86
Puscas Eli-MadianROU1201Palatul Copiilor Oradea0.031.00.000.0


FETE 10 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11ICiocan Maria-Alexandra 6 1 - 0 IPanainte Andreea-Bianca 3
25INastase Andreea-Cristina ½ - ½6 IRohlicek Anca-Elena 12
320IIPelin Ana-Maria 0 - 15 IBacanu Maria-Nicoleta 6
48IIBucur Denisa-Andreea 5 0 - 15 ITentu Valentina 4
533
Neagu Adena-Mihaela 5 1 - 05
Cristocea Gabriela 28
610IIIstrate Andreea 5 0 - 1 IComan Emilia-Florentina 2
714IISzavu Amalia-Fivi 0 - 1 IAzamfirei Smaranda-Georgiana 9
821IIIMarin Ioana-Andreea 4 1 - 0 IIMos Maria-Magdalena 18
929
Gherghel-Butan Maria 4 ½ - ½4 IBalan Briana-Cleopatra 7
1011ISchiopu Andreea-Alexandra 4 1 - 04
Secrieru Maria-Georgiana 36
1126IIOloeriu Delia-Ioana 4 0 - 14 IIArsene Gabriela 13
1231
Mihailescu Anna 4 0 - 14
Paraschiv Petronela-Alexandra 25
1316IIVasut Carla-Zariana 3 0 - 1 IIPanescu Angelina-Gabriela 15
1422IIHamati Julia 1 - 03 IIMarosan Leea 17
1519IIMorar Cristina-Raluca 3 1 - 03 IIICampean Iulia-Maria 24
1627
Banzea Izabela-Georgeta 3 0 - 1
Minnich Mihaela-Cristiana 32
1734
Nodis Patricia 1 1 - 02 IIITuduran Camelia-Diana 23
1835
Popescu Diana-Gabriela 2 0 - 11
Lalu Maria-Rosana 30
1937
Sovei Andreea-Magdalena 1 0

not paired
 
CLASAMENT FINAL
Panainte Andreea Bianca
Campioana Nationala, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1IPanainte Andreea-BiancaROU1557Css Palatul Copiilor C-Ta7.539.539.0043.0
2INastase Andreea-CristinaROU1482Cs Snagov7.037.534.7537.5
3ICiocan Maria-AlexandraROU1565Asc Ramnicu Valcea7.035.035.0032.0
4IRohlicek Anca-ElenaROU1302Css Nr 1 Timisoara6.537.030.5033.5
5ITentu ValentinaROU1506Cs Petrolul Ploiesti6.040.032.0034.0
6
Neagu Adena-MihaelaROU1201Csm Ploiesti6.039.531.0034.0
7IBacanu Maria-NicoletaROU1451Acs Logismart Sibiu6.036.028.7530.5
8IComan Emilia-FlorentinaROU1398Cs Conpet Ploiesti5.543.032.0032.5
9IIPelin Ana-MariaROU1247Asc Corona 2010 Brasov5.532.023.2524.0
10IAzamfirei Smaranda-GeorgianaROU1402Cs Politehnica Iasi5.530.021.2524.5
11ISchiopu Andreea-AlexandraROU1334Css Ilfov Buftea5.036.021.5027.0
12IIBucur Denisa-AndreeaROU1442Cs Logic 64 Brasov5.035.522.0026.0
13
Paraschiv Petronela-AlexandraROU1205Css Nr 1 Timisoara5.035.022.0024.0
14IIIstrate AndreeaROU1395Css Ilfov Buftea5.034.021.5027.0
15
Cristocea GabrielaROU1201Csm Petrosani5.033.520.0024.0
16IIArsene GabrielaROU1289Cs Arpechim Pitesti5.030.518.5021.0
17IIIMarin Ioana-AndreeaROU1245Cs Conpet Ploiesti5.030.016.5023.0
18IISzavu Amalia-FiviROU1286Css Nr 1 Timisoara4.537.520.5026.0
19IIMos Maria-MagdalenaROU1253Cs Conpet Ploiesti4.535.017.7528.5
20IIHamati JuliaROU1243Css Nr 1 Timisoara4.531.014.7520.5
21IIPanescu Angelina-GabrielaROU1283Asc Ramnicu Valcea4.530.515.7522.5
22IBalan Briana-CleopatraROU1445Asc Bistrita4.527.013.2523.5
23
Gherghel-Butan MariaROU1201Cs Sah Club Brasov4.525.513.7518.0
24IIOloeriu Delia-IoanaROU1201Cs Politehnica Iasi4.034.015.5024.0
25
Secrieru Maria-GeorgianaROU1201Cs Vulcan Vulcan4.029.015.5018.0
26IIMorar Cristina-RalucaROU1250Css Viitorul Cluj4.028.013.5017.0
27
Mihailescu AnnaROU1201Sc Vados Arad4.027.511.5016.0
28
Minnich Mihaela-CristianaROU1201Cs Sinandrei Timis3.527.512.2518.5
29
Banzea Izabela-GeorgetaROU1201Acs De Sah Apa Nova Bucuresti3.028.510.0016.0
30IIICampean Iulia-MariaROU1229Sc Vados Arad3.027.05.5012.0
31IIMarosan LeeaROU1282Cs Tinere Sperante Baia Mare3.026.09.5016.0
32IIVasut Carla-ZarianaROU1283Cs Tinere Sperante Baia Mare3.025.05.5015.0
33IIITuduran Camelia-DianaROU1234Sc Vados Arad2.025.55.5013.0
34
Popescu Diana-GabrielaROU1201Clubul Central De Sah Buc.2.025.54.5011.0
35
Lalu Maria-RosanaROU1201Cs Vulcan Vulcan2.023.53.504.0
36
Nodis PatriciaROU1201Cs Tinere Sperante Baia Mare2.022.06.508.0
37
Sovei Andreea-MagdalenaROU1201Cm De Sah Teleorman Alexandria1.031.54.509.0
 


Baieti  12 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
19IGeiger Alex-Emanuel ½ - ½7 ISandu Marian-Catalin 8
215IIRameder Carol-Sebastian 6 0 - 1 ITiron Calin-Andrei 6
33ISalim Riza 6 1 - 0 IGheorghe Andrei-Constantin 19
41IAcsinte Matei-Ionut 1 - 0 ICostachi Mihnea 2
55IPatrascu Catalin-Lucian 1 - 0 IHerea Sergiu-Gabriel 7
624IStoica Eduard-Constantin 1 - 05 IDoros Doru-Lucian 4
721IBangau Andrei-Ciprian 5 1 - 05 IOtoiu Marian-Cristian 12
814IOlinici Emanuel 5 0 - 15 INegulescu Alexandru 20
917IDima Mihai-Tiberiu 5 1 - 05 IComsa Ciprian-Mihai 22
1027IBenedek Istvan 5 0 - 1 ICristian Codrut 18
1135IPintilie Vlad 1 - 0 IIISchiopu Andrei 44
1211IMoldovan Rares 4 1 - 0 IVasiliu Cosmin 30
1351IIIBotocan Cristian-Alexandru 4 1 - 04 IDordai Daniel-Ovidiu 10
1413IINistor Stefan 4 0 - 14 IIArsene Marinel 36
1558
Gaspar Ioan-Vlad 4 0 - 14 IZubcu Vlad-George 16
1623IHincu Andrei 4 1 - 04 IIStejeroiu Vlad 40
1733IIMamele Stefan-Bogdan 4 0 - 14 IStancu Robert-Alexandru 25
1831IIOros Vlad-Dragos 4 1 - 04
Balaceanu David 56
1943IIITudoran-Surligeanu Adrian-Alex 4 1 - 0 IAndronache Mihai-Stefan 29
2059
Lascu Mihai 0 - 1 IICsengeri David 32
2146IIIBarbulescu Robert-Gabriel ½ - ½3 IBirle Silviu-Adrian 26
2237IIMandachi Cristian-Florin 3 ½ - ½3 IIIOprea Stefan-Teodor 49
2338IIGanescu Robert-Florinel 3 1 - 03 IIIlie Radu-Stefan 42
2455IIPana Cosmin-Mihail 3 0 - 13 IIChiruta Adrian 39
2550IIIUngureanu Claudiu-Constantin 3 0 - 1
Badea Andrei-Ovidiu 54
2641IIZaharia Catalin-Stefan 0 - 1 IIMaris Eduard-Florian 28
2753
Baratosi Andras-David 2 0 - 12
Bucur Andrei 57
2847IIIBogdan Raul 2 0 - 1
Campean Andrei-Ioan 52
2945IIIVultur Calin-Cristian 0 1

bye
3034IIBanzea Alexandru-Bogdan 3 0

not paired
3148IIIDraghici Razvan-Mihai 0 0

not paired

CLASAMENT FINAL
 Tiron Calin Andrei
    Campion National, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1ITiron Calin-AndreiROU1781Cs Politehnica Iasi7.540.041.0035.0
2ISandu Marian-CatalinROU1709Csm Ploiesti7.539.040.0038.5
3IGeiger Alex-EmanuelROU1693Lps Satu Mare7.040.037.5035.5
4ISalim RizaROU1866Css Palatul Copiilor C-Ta7.039.536.5040.0
5IPatrascu Catalin-LucianROU1781Csm Focsani 20076.539.035.2533.0
6IStoica Eduard-ConstantinROU1473Csm Ploiesti6.538.531.2532.5
7IAcsinte Matei-IonutROU1901Cs Politehnica Iasi6.537.534.2532.0
8IIRameder Carol-SebastianROU1625Cs Politehnica Iasi6.034.529.0031.0
9IDima Mihai-TiberiuROU1569Clubul Central De Sah Buc.6.033.527.0028.0
10INegulescu AlexandruROU1562Cs Carpati Sinaia6.033.524.0028.0
11IBangau Andrei-CiprianROU1551Css Viitorul Cluj6.032.025.5028.0
12ICostachi MihneaROU1873Css Nr 1 Timisoara5.544.032.7535.0
13IHerea Sergiu-GabrielROU1741Csm Ploiesti5.540.027.7533.5
14IPintilie VladROU1425Cs Politehnica Iasi5.537.029.2529.0
15ICristian CodrutROU1565Cs Tinerii Maestri Bucuresti5.534.020.2528.0
16IGheorghe Andrei-ConstantinROU1562Acs De Sah Apa Nova Bucuresti5.533.524.7528.0
17IDoros Doru-LucianROU1823Lps Satu Mare5.038.525.0032.0
18IZubcu Vlad-GeorgeROU1606Cs Politehnica Iasi5.037.522.0028.0
19IBenedek IstvanROU1528Css Odorheiu Secuiesc5.035.522.0032.0
20IOlinici EmanuelROU1660Cs Politehnica Iasi5.033.520.0027.0
21IStancu Robert-AlexandruROU1552Cs Otopeni5.033.020.0027.0
22IComsa Ciprian-MihaiROU1533Acs De Sah Apa Nova Bucuresti5.032.520.0025.0
23IHincu AndreiROU1516Css Nr 1 Timisoara5.032.518.5026.0
24IMoldovan RaresROU1675Lps Satu Mare5.031.521.2523.5
25IIIBotocan Cristian-AlexandruROU1220Cs Fc Callatis Mangalia5.030.020.0021.0
26IOtoiu Marian-CristianROU1666Css Nr 1 Pajura Bucuresti5.030.018.0024.0
27IIArsene MarinelROU1401Cs Arpechim Pitesti5.029.519.0022.5
28IIITudoran-Surligeanu Adrian-AlexROU1286Cs Tinerii Maestri Craiova5.029.017.5019.0
29IIOros Vlad-DragosROU1439Css Tg Mures5.025.017.0019.0
30IVasiliu CosminROU1439Csm Focsani 20074.531.516.0022.5
31IIISchiopu AndreiROU1253Cs Vulcan Vulcan4.530.513.5020.0
32IICsengeri DavidROU1432Cs Partyum Marghita4.530.511.5019.0
33IIStejeroiu VladROU1342Cs Logic 64 Brasov4.036.517.5024.0
34IIMamele Stefan-BogdanROU1431Cs Otopeni4.034.015.0023.0
35
Gaspar Ioan-VladROU1201Css Nr 1 Timisoara4.033.015.5022.0
36
Balaceanu DavidROU1201Sc Vados Arad4.031.515.5019.0
37IIChiruta AdrianROU1349Cs Politehnica Iasi4.031.016.0021.0
38IIIBarbulescu Robert-GabrielROU1236Asc Ramnicu Valcea4.031.013.7518.5
39IDordai Daniel-OvidiuROU1683Css Viitorul Cluj4.029.514.5021.0
40IINistor StefanROU1664Cs Politehnica Iasi4.029.013.5024.0
41IIGanescu Robert-FlorinelROU1365Cs Tinerii Maestri Craiova4.028.011.0018.0
42
Lascu MihaiROU1201Cs rapid-Cfr Teius3.533.015.2521.5
43
Badea Andrei-OvidiuROU1206Cs Tinerii Maestri Craiova3.527.511.7513.5
44IIIOprea Stefan-TeodorROU1227Cs Tinerii Maestri Craiova3.527.59.2514.5
45IAndronache Mihai-StefanROU1443Acs De Sah Apa Nova Bucuresti3.526.511.0016.0
46IIMandachi Cristian-FlorinROU1366Cs Mediator Giarmata Vii3.525.510.2516.5
47IBirle Silviu-AdrianROU1541Cs Tinere Sperante Baia Mare3.525.013.0016.5
48IIMaris Eduard-FlorianROU1452Csa Axiopolis Sport Cernavoda3.523.08.5015.0
49IIBanzea Alexandru-BogdanROU1426Acs De Sah Apa Nova Bucuresti3.032.511.0021.0
50IIPana Cosmin-MihailROU1201Cs Vointa Buzau3.029.57.5019.0
51IIIlie Radu-StefanROU1329Asc Ramnicu Valcea3.027.58.5013.0
52IIIUngureanu Claudiu-ConstantinROU1224Cs Flacara Parta3.026.010.0016.0
53
Bucur AndreiROU1201Cs Mediator Giarmata Vii3.022.05.5010.5
54IIZaharia Catalin-StefanROU1335Asc Ramnicu Valcea2.531.011.0016.0
55
Campean Andrei-IoanROU1209Sc Vados Arad2.521.04.009.0
56IIIBogdan RaulROU1236Cs Mediator Giarmata Vii2.024.02.509.0
57
Baratosi Andras-DavidROU1208Css Tg Mures2.021.53.008.0
58IIIVultur Calin-CristianROU1251Css Ilfov Buftea1.023.04.501.0
59IIIDraghici Razvan-MihaiROU1236Css Nr 1 Timisoara0.031.50.000.0


 
FETE 12 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13ISalim Arzu 7 ½ - ½ IDumitras Teodora-Iarina 7
22ICopilu Codruta-Alexa 6 ½ - ½5 IHrib Andrada-Ioana 10
35IStanciu Andreea-Briana 5 1 - 0 IIMarica Ruxandra-Ioana 20
49IIJakab Kincso 0 - 1 IUngureanu Elena-Alexandra 13
514IIToba Andreea-Valentina 4 0 - 1 IIAngheluta Raluca 16
617IIPaun Andreea-Maria 4 1 - 0 IICiutac Andra-Maria 22
723IIISzavu Debora-Gabriela 4 0 - 1 IBitica Stefania 4
819IIIleana Maria 1 - 0 IIPopa Teodora 18
911IIJidovu Alexandra-Irina 0 - 13 IBejan Clarisa-Iustina 12
1015IICimpean Andra 2 0 - 1 IMorar Maria-Magdalena 1
1124
Racu Ioana-Alexandra 0 - 1 IGavrilescu Dina 8
126ISzijarto Andreea-Irene 0 - 12 IIPoama-Covaci Iulia 21
 
CLASAMENT FINAL
Salim Arzu
Campioana Nationala, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1ISalim ArzuROU1452Css Palatul Copiilor C-Ta7.532.531.5039.5
2ICopilu Codruta-AlexaROU1540Cs Fc Callatis Mangalia6.535.032.5038.0
3IStanciu Andreea-BrianaROU1518Cs Otopeni6.035.529.5031.0
4IDumitras Teodora-IarinaROU1454Cs Botosani6.035.029.5031.0
5IHrib Andrada-IoanaROU1410Cs Politehnica Iasi5.535.025.5025.0
6IIMarica Ruxandra-IoanaROU1252Clubul Central De Sah Buc.5.534.527.2525.5
7IIAngheluta RalucaROU1305Csm Craiova5.531.521.2524.0
8IUngureanu Elena-AlexandraROU1343Clubul Central De Sah Buc.5.531.021.2525.0
9IIPaun Andreea-MariaROU1302Css Ilfov Buftea5.029.021.0019.0
10IICiutac Andra-MariaROU1214Clubul Central De Sah Buc.4.539.023.7528.0
11IIJakab KincsoROU1416Cs Partyum Marghita4.533.519.5026.5
12IBitica StefaniaROU1383Csm Craiova4.530.017.7522.0
13IMorar Maria-MagdalenaROU1628Css Viitorul Cluj4.527.014.7514.5
14IIIleana MariaROU1266Acs Logismart Sibiu4.524.014.2515.0
15IIToba Andreea-ValentinaROU1328Csm Craiova4.035.514.5026.0
16IBejan Clarisa-IustinaROU1350Cs Politehnica Iasi4.030.512.5017.0
17IIISzavu Debora-GabrielaROU1213Css Nr 1 Timisoara4.029.514.5018.0
18IIJidovu Alexandra-IrinaROU1371Css Nr 1 Pajura Bucuresti3.533.014.7521.0
19IGavrilescu DinaROU1448Cs Tinerii Maestri Craiova3.532.012.5018.0
20IIPopa TeodoraROU1294Cs Tera Sah Medias3.529.511.5022.0
21IIPoama-Covaci IuliaROU1241Csm Ploiesti3.029.513.0018.0
22ISzijarto Andreea-IreneROU1469Css Nr 1 Timisoara2.527.57.7514.5
23
Racu Ioana-AlexandraROU1201Clubul Central De Sah Buc.2.526.06.2511.5
24IICimpean AndraROU1308Cs Al Municipiului Baia Mare2.025.57.5010.0



Baieti  14 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11IToma Radu-Cristian 0 - 1 IGheorghe Darius-Daniel 15
210IRadulescu Vlad-Alexandru 1 - 06 CMGheorghiu Calin 2
314IBunta Andrei 5 0 - 16 IVrajitoru Vlad-Laurentiu-Flori 9
45ISecheres Adrian-Simion 5 ½ - ½ IMocanu Victor-Valentin 8
526IBaciu Alexandru 5 0 - 15 INeagu Mihai-Cosmin 4
611ITiron Lucian-Ilie 5 1 - 05 IIIUdrea Marius-Cristian 36
73IBadescu Cristian 1 - 0 IGraur Andrei-Alexandru 17
821IBors Mircea ½ - ½ IMarin Victor-Mihai 6
925IRadu Adrian-Costin ½ - ½ IBarbuleanu Serban-Ioan 7
1019IToth Botond-Artur ½ - ½4 IIKozma Iuliu-Hunor 18
1123IOprita George 4 1 - 04 IIJakab Nandor 31
1228ITurcuman Dragos-Mihai 4 1 - 04 IIMatis Robert-Florin 29
1327IPricopie Stefan 1 - 0 IScripcaru George-Daniel 13
1424IMihaly Zsolt 0 - 1 ILazin Robert-Tamas 20
1530IStoian Romario-Gabriel 3 0 - 1 IGhitoiu-Stelzner Luigi-Rafael 12
1633IIITufa Andrei-Cristian 3 1 - 03 IBarbul Ionel 16
1732IIPancu Veniamin-Mihai 3 0 - 13 IITrufin Dan-Alexandru 37
1841
Csont Alexandru 1 - 03
Popescu Mihai-Cristian 42
1935IIIBaiasu Mihai-Liviu 2 0 - 12 IIIMihai Cristian 38
2039IIIMinnich Marian-Alin 1 - 01
Balea Lucian-Cristian 40
2122IUntu Marius-Catalin 0 0

not paired
2234IIIUrsan Petru-Sebastian 0 0

not paired

CLASAMENT FINAL
 Gheorghe Darius Daniel
Campion National, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1IGheorghe Darius-DanielROU1793Cs Logic 64 Brasov7.536.536.7534.5
2IVrajitoru Vlad-Laurentiu-FloriROU1825Clubul Central De Sah Buc.7.039.036.2537.0
3IToma Radu-CristianROU2019Cs Logic 64 Brasov6.541.035.5036.0
4IRadulescu Vlad-AlexandruROU1822Css Palatul Copiilor C-Ta6.537.532.7531.5
5CMGheorghiu CalinROU2006Cs Politehnica Iasi6.042.535.5035.0
6INeagu Mihai-CosminROU1867Cs Tinerii Maestri Bucuresti6.039.030.0034.0
7IMocanu Victor-ValentinROU1835Cs Orizont 64 Braila6.037.529.7533.5
8ITiron Lucian-IlieROU1820Cs Politehnica Iasi6.036.528.5030.5
9ISecheres Adrian-SimionROU1853Css Nr 1 Timisoara5.535.526.2527.5
10IBadescu CristianROU1908Css Nr 1 Timisoara5.533.523.7527.5
11IBaciu AlexandruROU1606Cs Politehnica Iasi5.037.023.5030.0
12IBunta AndreiROU1794Asc Ramnicu Valcea5.037.021.5026.5
13IBarbuleanu Serban-IoanROU1839Sah Club Oltenia Craiova5.034.022.5025.5
14IOprita GeorgeROU1656Cs Snagov5.034.022.0024.0
15IRadu Adrian-CostinROU1617Css Palatul Copiilor C-Ta5.034.020.7525.5
16ITurcuman Dragos-MihaiROU1533Acs De Sah Apa Nova Bucuresti5.033.021.0027.0
17IMarin Victor-MihaiROU1843Clubul Central De Sah Buc.5.031.521.2523.0
18IIIUdrea Marius-CristianROU1244Cs Rapid-Cfr Teius5.031.516.5022.0
19IBors MirceaROU1674Cs Politehnica Iasi5.031.018.7525.5
20IToth Botond-ArturROU1687Css Odorheiu Secuiesc5.031.017.2525.5
21IGraur Andrei-AlexandruROU1783Css Palatul Copiilor C-Ta4.531.014.7524.0
22IIKozma Iuliu-HunorROU1776Asc Corona 2010 Brasov4.528.515.5021.5
23IGhitoiu-Stelzner Luigi-RafaelROU1799Cs Mediator Giarmata Vii4.527.515.2520.0
24ILazin Robert-TamasROU1677Lps Satu Mare4.526.515.2520.5
25IPricopie StefanROU1560Cs Otopeni4.525.015.7519.5
26IIMatis Robert-FlorinROU1446Css Nr 1 Timisoara4.033.513.5020.0
27IIJakab NandorROU1341Css Odorheiu Secuiesc4.025.59.5018.0
28IIITufa Andrei-CristianROU1284Csm Petrosani4.025.010.0015.0
29IITrufin Dan-AlexandruROU1219Acs De Sah Apa Nova Bucuresti4.024.012.5016.0
30IMihaly ZsoltROU1648Css Odorheiu Secuiesc3.534.513.7523.5
31IScripcaru George-DanielROU1798Cs Politehnica Iasi3.533.016.0023.0
32
Csont AlexandruROU1201Csm Petrosani3.531.514.7518.5
33IStoian Romario-GabrielROU1450Cs Botosani3.032.010.7518.0
34IBarbul IonelROU1785Cs Unio Satu Mare3.031.012.5020.0
35IIPancu Veniamin-MihaiROU1304Cs Sergentul Vaslui3.028.09.7515.0
36IIIMihai CristianROU1219Csm Petrosani3.023.05.008.0
37
Popescu Mihai-CristianROU1201Cs Mediator Giarmata Vii3.022.55.5011.0
38IIIMinnich Marian-AlinROU1219Cs Sinandrei Timis2.523.55.509.0
39IIIBaiasu Mihai-LiviuROU1246Asc Ramnicu Valcea2.026.57.0011.0
40
Balea Lucian-CristianROU1201Cs Sanandrei1.025.51.504.0
41IUntu Marius-CatalinROU1665Clubul Central De Sah Buc.0.031.50.000.0

IIIUrsan Petru-SebastianROU1275Css Nr 1 Timisoara0.031.50.000.0


FETE 14 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
19WCMCirlig Ioana-Andreea 7 ½ - ½5 IBulmaga Elena 1
26IBracacescu Raluca-Veronica 5 0 - 1 ICusmuliuc Diana-Elena 3
34IMoldovan Petruta-Alisia 5 ½ - ½ IVarga Adrienn 19
45IStanciu Ioana-Georgiana 5 1 - 0 IUngureanu Maria-Andreea 8
513ICucu Teodora-Laura 0 - 1 ICiungan Diana-Alexandra 7
614IPasniceanu Iris-Stefania 1 - 04 IHenchel Ana-Maria-Cristina 12
72WCMCosman Andreea-Marioara 1 - 0 IICiocan Clara-Theodora 18
820IPlesoiu Irena-Eugenia 0 - 1 IBanciu Bianca-Gabriela 10
916ISeiranian Meri 1 - 00
Agapie Otilia-Gabriela 22
1015IParis Nicoleta 3 0 - 13 IToma Andreea-Simona 17
1121IIIAndras Cristina-Maria 2 ½ - ½ ICorolea Diana-Gabriela 11
 
CLASAMENT FINAL
Cirlig Ioana Andreea
   Campioana Nationala, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1WCMCirlig Ioana-AndreeaROU1622Csm Craiova7.539.040.2539.5
2ICusmuliuc Diana-ElenaROU1708Cs Politehnica Iasi6.536.531.5029.5
3IVarga AdriennROU1313Css Odorheiu Secuiesc6.037.531.5032.5
4IStanciu Ioana-GeorgianaROU1674Csm Craiova6.037.530.5031.0
5IPasniceanu Iris-StefaniaROU1548Cs Politehnica Iasi5.536.024.2525.0
6IMoldovan Petruta-AlisiaROU1688Css Tg Mures5.535.023.0029.5
7ICiungan Diana-AlexandraROU1660Cs Logic 64 Brasov5.533.522.7529.0
8IBulmaga ElenaROU1817Cs Politehnica Iasi5.533.024.7525.5
9IBracacescu Raluca-VeronicaROU1669Acs De Sah Apa Nova Bucuresti5.038.524.5033.0
10WCMCosman Andreea-MarioaraROU1756Csm Craiova4.534.520.0025.0
11IUngureanu Maria-AndreeaROU1641Clubul Central De Sah Buc.4.534.017.7524.5
12ICucu Teodora-LauraROU1549Cs Palatul Copiilor Buzau4.530.015.7522.5
13IBanciu Bianca-GabrielaROU1620Csm Focsani 20074.527.514.0019.5
14ISeiranian MeriROU1429Css + ACS Mures 2004 Tg Mures4.526.012.0017.0
15IHenchel Ana-Maria-CristinaROU1565Acs De Sah Apa Nova Bucuresti4.031.512.5018.5
16IToma Andreea-SimonaROU1392Cs Olimp Sah Focsani4.027.510.5017.0
17IPlesoiu Irena-EugeniaROU1232Clubul Central De Sah Buc.3.530.58.7517.5
18IICiocan Clara-TheodoraROU1321Csm Craiova3.526.58.2513.5
19IParis NicoletaROU1492Cs Sissa Constanta3.030.07.0017.0
20ICorolea Diana-GabrielaROU1608Cs Mediator Giarmata Vii3.028.57.0015.0
21IIIAndras Cristina-MariaROU1231Css Nr 1 Timisoara2.527.56.0013.5
22
Agapie Otilia-GabrielaROU1201Clubul Central De Sah Buc.0.025.50.000.0



Baieti  16 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
19ILupascu Matei-Alexandru 5 ½ - ½ NMDoros Radu-Marian 1
24CMSiclovan Cristian-Daniel 7 ½ - ½6 CMDicu Razvan-Stefan 3
38ICordea David 1 - 05 CMMalureanu Costin-George 2
413IMunteanu Ali-Eduard ½ - ½5 IVasile Claudiu-Daniel 7
511IDobre Mihai 1 - 0 INeaga Horia-Dumitru-Iustin 20
616IChiru Alexandru 1 - 0 IGalateanu Calin 19
714IDelgado-Vlaic Adrian 4 1 - 04 IMarinescu Stefan 10
818IVrencian Lehel 4 1 - 0 IPalamar Theodor 21
927IIIHeutschi Vlad 0 - 1 CMBida Mihai-Eugen 5
106IManole Stefan 1 - 0 IJakab Benjamin 23
1126IIMelinte Razvan 1 - 03 IBogdan Horia-Daniel 17
1222IIStefan-Birdea Ovidiu-Ionut 3 ½ - ½ IDeliman Antonio-Emil 15
1312ICosmulescu Alexandru-Paul 3 1 - 01 IINegut Daniel-Andrei 25
1428
Ambrus Matyas 0 0 - 13 IAlb Flavius-Robert 24

CLASAMENT FINAL
Doros Radu Marian
Campion National, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1NMDoros Radu-MarianROU2278Lps Satu Mare8.038.042.5043.0
2CMSiclovan Cristian-DanielROU2125Css Nr 1 Timisoara7.538.039.2537.5
3CMDicu Razvan-StefanROU2127Cs Otopeni6.538.034.7530.5
4ICordea DavidROU1966Cs Orasenesc Cugir6.535.029.7532.5
5ILupascu Matei-AlexandruROU1958Cs Politehnica Iasi5.534.522.5026.5
6IVasile Claudiu-DanielROU2006Cs Otopeni5.534.024.0030.0
7IChiru AlexandruROU1874Cs Petrolul Ploiesti5.531.021.7525.0
8IDobre MihaiROU1907Cs Palatul Copiilor Buzau5.528.018.7523.5
9CMMalureanu Costin-GeorgeROU2143Cs Victoria Techirghiol5.040.025.0031.0
10IDelgado-Vlaic AdrianROU1883Css Nr 1 Timisoara5.036.519.5028.0
11IMunteanu Ali-EduardROU1892Clubul Central De Sah Buc.5.036.021.5026.5
12IVrencian LehelROU1835Acs Al Colegiului National Apr5.027.515.5020.0
13IGalateanu CalinROU1794Cs Politehnica Iasi4.535.521.2523.0
14IManole StefanROU2013Cs Petrolul Ploiesti4.534.520.0023.0
15CMBida Mihai-EugenROU2093Csu Craiova4.533.018.5025.0
16INeaga Horia-Dumitru-IustinROU1748Css Nr 1 Timisoara4.531.014.7524.0
17IIMelinte RazvanROU1368Cs Botosani4.529.515.2524.0
18IMarinescu StefanROU1939Cs Politehnica Iasi4.032.515.5021.0
19IAlb Flavius-RobertROU1692Sc Vados Arad4.025.510.5019.0
20ICosmulescu Alexandru-PaulROU1892Clubul Central De Sah Bucurest4.024.07.7514.5
21IJakab BenjaminROU1710Cs Partyum Marghita3.532.010.2517.0
22IIStefan-Birdea Ovidiu-IonutROU1742Css Viitorul Cluj3.529.011.5017.5
23IPalamar TheodorROU1747Cs Otopeni3.528.07.5016.0
24IIIHeutschi VladROU1274Cm De Sah Alba Iulia3.525.56.7513.0
25IDeliman Antonio-EmilROU1876Cs Tera Sah Medias3.031.07.7516.5
26IBogdan Horia-DanielROU1844Css Nr 1 Timisoara3.029.59.0015.5
27IINegut Daniel-AndreiROU1463Cs Vointa Buzau1.029.50.007.0
28
Ambrus MatyasROU1201Acs Al Colegiului National Apr0.024.50.000.0


FETE 16 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
113IPopovici Stefania 5 0 - 17 WCMGelip Ioana 1
26ICiutac Andreea-Ioana 4 0 - 1 WFMVisanescu Daria-Ioana 2
33WCMMorea Georgiana-Steluta 6 1 - 04 IBrezeanu Alexandra 8
44ISerbanescu Diana-Maria 5 1 - 0 IToma Elena-Adelaida 10
515
Farcas Teodora 0 - 14 IIFlorea Sorina-Ioana 14
616
Miclea Ozana-Stefania 2 0 - 14 IDumitrescu Madalina-Alexandra 7
717
Stoican Lavinia-Mihaela 2 0 - 14 IDidiliuc Dariana-Gabriela 12
811ISilaghi Madalina-Nemona 0 - 13 IBrezeanu Daniela 5
99IFiraru Roxana-Maria 4 1

bye
 
CLASAMENT FINAL
 Gelip Ioana
Campioana Nationala, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1WCMGelip IoanaROU1970Cs Politehnica Iasi8.035.539.0040.0
2WFMVisanescu Daria-IoanaROU1948Clubul De Sah Deva7.535.538.7535.0
3WCMMorea Georgiana-StelutaROU1929Cs Politehnica Iasi7.034.028.0034.0
4ISerbanescu Diana-MariaROU1839Acs De Sah Apa Nova Bucuresti6.036.526.2531.0
5IFiraru Roxana-MariaROU1679Cs Otopeni5.038.022.0026.0
6IDidiliuc Dariana-GabrielaROU1449Cs Conpet Ploiesti5.034.520.7525.5
7IPopovici StefaniaROU1350Cs Botosani5.033.519.0024.0
8IDumitrescu Madalina-AlexandraROU1686Clubul Central De Sah Buc.5.029.015.5027.0
9IIFlorea Sorina-IoanaROU1273Clubul Central De Sah Buc.5.025.514.0019.0
10IToma Elena-AdelaidaROU1632Csm Focsani 20074.539.521.7526.5
11ICiutac Andreea-IoanaROU1686Clubul Central De Sah Buc.4.035.515.5023.0
12IBrezeanu AlexandraROU1680Css Viitorul Cluj4.030.010.5021.0
13IBrezeanu DanielaROU1688Css Viitorul Cluj4.026.010.5014.0
14ISilaghi Madalina-NemonaROU1588Cs Mediator Giarmata Vii3.529.09.0019.0
15
Farcas TeodoraROU1201Cs Mediator Giarmata Vii3.525.511.0016.0
16
Stoican Lavinia-MihaelaROU1201Cs Vointa Buzau2.027.06.0012.0
17
Miclea Ozana-StefaniaROU1201Cs Rapid-Cfr Teius2.026.57.5012.0
 
 
 
Baieti  18 ani
Rezultate Runda 9

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
18IVladut Matei 5 1 - 07 CMCorlatescu Dragos-Georgian 5
29IArghirescu Andrei 0 - 1 FMDragomirescu Robin-Alexandru 1
33NMHajbok Robert 1 - 05 IPavel Sebastian-Ionut 16
418IFulger Ionut 0 - 1 CMStegariu Vlad-Ionut 4
52CMStanciu Alexandru-Ovidiu 1 - 04 CMHorvat Dan-Sebastian 6
613INanu Florentin-Gabriel 4 1 - 04 IPanainte Daniel-Iulian 14
715IMotounu Vlad-Stefan 0 - 1 CMPop Alexandru 7
817ICatricicau Claudiu 1 - 0 IFlorescu Alin-Cristian 11
912IDumitrescu Robert-Constantin ½ - ½ IStegaroiu Marcel-Florian 19
1010IDan Silviu-Aurelian 3 1 - 02 IJurubita Emil-Gabriel 21
1120IAldea Robert 3 1

bye

CLASAMENT FINAL
Dragomirescu Robin Alexandru
Campion National, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1FMDragomirescu Robin-AlexandruROU2385Css Nr 1 Timisoara7.536.536.2536.0
2CMCorlatescu Dragos-GeorgianROU2197Cs Petrolul Ploiesti7.038.036.5038.5
3NMHajbok RobertROU2234Lps Satu Mare6.537.533.5034.5
4IVladut MateiROU2026Cs Ineu6.035.527.0028.0
5CMStanciu Alexandru-OvidiuROU2308Lps Satu Mare5.538.025.7529.5
6IArghirescu AndreiROU2012Sah Club Cugir5.538.025.5030.0
7CMStegariu Vlad-IonutROU2210Cs Politehnica Iasi5.536.027.0027.5
8INanu Florentin-GabrielROU1911Css Palatul Copiilor C-Ta5.033.517.5025.0
9IPavel Sebastian-IonutROU1884Cs Politehnica Iasi5.031.517.0024.0
10CMPop AlexandruROU2116Css Tg Mures + CS otopeni4.531.515.7523.0
11IFulger IonutROU1865Cs Arpechim Pitesti4.530.515.0022.0
12ICatricicau ClaudiuROU1878Cs Unio Satu Mare4.525.016.0017.0
13IPanainte Daniel-IulianROU1895Css Palatul Copiilor C-Ta4.033.517.0023.0
14IDumitrescu Robert-ConstantinROU1911Clubul Central De Sah Buc.4.030.514.7520.5
15IAldea RobertROU1756Cm De Sah Alba Iulia4.030.015.5021.0
16CMHorvat Dan-SebastianROU2188Css Viitorul Cluj Napoca4.029.514.5018.0
17IDan Silviu-AurelianROU1962Cs Palatul Copiilor Buzau4.025.511.0020.0
18IMotounu Vlad-StefanROU1894Asc Ramnicu Valcea3.527.511.0013.5
19IFlorescu Alin-CristianROU1951Cs Petrolul Ploiesti3.525.010.7515.0
20IStegaroiu Marcel-FlorianROU1766Cs Tinerii Maestri Craiova3.030.09.5016.0
21IJurubita Emil-GabrielROU1561Cs Vointa Buzau2.026.58.5013.0


FETE 18 ani
Rezultate Runda 9
Bo.No.
NameResult
NameNo.
16WCMAnton Roxana-Ana1 - 0IIILungulescu Diana-Elena4
27WCMVasilescu Maria½ - ½IBratu Andreea3
38IFloroiu Ioana-Alexandra0 - 1WFMFoisor Mihaela-Veronica2
49WCMLolici Iselin-Amanda1 - 0ITaposu-Matei Alexandra1
55IVintila Maria-Aurora0
spielfrei-1

CLASAMENT FINAL
Foisor Mihaela Veronica
Campioana Nationala, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2 
1WFMFoisor Mihaela-VeronicaROU2201Css Nr 1 Timisoara8.028.000.0
2WCMVasilescu MariaROU1774Clubul Central De Sah Buc.5.015.500.0
3WCMLolici Iselin-AmandaROU1979Css Nr 1 Timisoara5.014.500.0
4WCMAnton Roxana-AnaROU1853Cs Politehnica Iasi5.013.000.0
5ITaposu-Matei AlexandraROU1797Acs De Sah Apa Nova Bucuresti4.010.500.0
6IBratu AndreeaROU1761Csm Craiova3.511.500.0
7IVintila Maria-AuroraROU1782Cs Sergentul Vaslui3.58.000.0
8IFloroiu Ioana-AlexandraROU1696Csm Craiova2.03.500.0
9IIILungulescu Diana-ElenaROU1236Clubul Central De Sah Buc.0.00.000.0
 
 
 
Baieti  20 ani
Rezultate Runda 9
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
12FMPetrisor Adrian-Marian 7 1 - 04 CMChirita-Mihaila Marius-Constan 8
211IUrsente Tudor-Alexandru 0 - 1 FMGeorgescu Tiberiu-Marian 1
34CMMiroiu George-Catalin 0 - 1 FMAnton Teodor 3
46CMChifor Ovidiu-Emanuel ½ - ½5 IStegariu Alexandru 9
514IPetre Mihai 4 ½ - ½3 IStuparu Cornelius-Georgian 10
613ISecheres Alexandru 4 1 - 02 IAmbru Dan-Calin 12
715IJacan Alexandru-Vlad 1 0 - 14 INitelea Alexandru-Barbu 7
85FMDuca Alexandru-Gabriel 1

bye

CLASAMENT FINAL
Petrisor Adrian Marian
Campion National, Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1FMPetrisor Adrian-MarianROU2385Css Nr 1 Timisoara8.035.040.2541.0
2FMGeorgescu Tiberiu-MarianROU2388Clubul Central De Sah Buc.7.534.536.7536.5
3FMAnton TeodorROU2329Css Tg Mures6.534.024.2531.0
4FMDuca Alexandru-GabrielROU2302Asc Corona 2010 Brasov5.537.522.2528.5
5IStegariu AlexandruROU2057Cs Politehnica Iasi5.537.024.2526.5
6CMChifor Ovidiu-EmanuelROU2289Cs Politehnica Iasi5.034.519.0024.5
7ISecheres AlexandruROU1833Sah Club Cugir5.033.017.5024.0
8INitelea Alexandru-BarbuROU2093Clubul Central De Sah Buc.5.028.015.5023.0
9CMMiroiu George-CatalinROU2312Cs Conpet Ploiesti4.537.520.5025.0
10IUrsente Tudor-AlexandruROU1933Cl. De Sah Tenis Speranta Orad4.534.514.2524.0
11IPetre MihaiROU1787Cs Colosseum Giurgiu4.527.011.5021.5
12CMChirita-Mihaila Marius-ConstanROU2088Css Nr 1 Timisoara4.030.09.5017.0
13IStuparu Cornelius-GeorgianROU1955Cs Arpechim Pitesti3.526.58.5015.5
14IAmbru Dan-CalinROU1915Cs Sah Club Potaissa Turda2.029.05.0013.0
15IJacan Alexandru-VladROU1710Csu Agora Sc Oradea1.029.04.509.0


FETE 20 ani
Rezultate Runda7
Bo.No.
NameResult
NameNo.
15WCMAnusca Madalina-Maria0 - 1WFMUta Adeline-Ramona3
26WCMIlie Maria-Ruxandra1 - 0IBerintan Teodora2
37WIMBulmaga Irina1 - 0IDobre Ana-Margareta-Alexandra1
44IMastacan Camelia0
spielfrei-1
 
CLASAMENT FINAL
Bulmaga Irina
Campioana Nationala Blitz 2011
 
Rk.
NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1WIMBulmaga IrinaROU2268Cs Politehnica Iasi5.012.013.0022.0
2WFMUta Adeline-RamonaROU2106Css Nr 1 Timisoara4.012.010.0017.0
3WCMIlie Maria-RuxandraROU2000Acs De Sah Apa Nova Bucuresti4.012.08.0014.0
4WCMAnusca Madalina-MariaROU2052Csm Bucuresti3.013.08.5013.5
5IMastacan CameliaROU1735Csm Bucuresti2.014.05.506.0
6IBerintan TeodoraROU1850Csm Bucuresti1.514.53.504.0
7IDobre Ana-Margareta-AlexandraROU1845Clubul Central De Sah Buc.1.514.53.007.5
 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu