miercuri, 20 aprilie 2011

Campionatele Nationale de Juniori 2011. BLITZ 20-21 aprilie. Rezultate Runda 2, Perechi Runda 3

Ritm de joc
5 minute / jucator

Program Runde
20 aprilie orele 17.00 - rundele 1-2
21 aprilie orele 09.00 - rundele 3-9

Baieti 8 ani
Rezultate Runda 2

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11IChivulescu Adrian-Alexandru 1 1 - 01
Achirei Iosif 28
230
Baciu Tudor-George 1 0 - 11 IGavrilescu David 2
332
Boeru Darius Alexandru 1 0 - 11 IIGheorghiu Alexandru-Dan 4
45IDavid Bogdan-Emanuel 1 1 - 01
Cristescu Andrei-Stefan 34
57IIDeaconescu Sabin-Mario 1 1 - 01
Dumitrescu Matei-Pavel 37
640
Gurzau Roland 1 ½ - ½1 IIPetrache Flavius-Gabriel 8
79IIPanait Dragos-Florin 1 0 - 11
Padurariu Mihai-Edward 49
851
Prodan Alexandru 1 0 - 11 IIToma Mihai-Iulian 10
911IICodreanu Alex-Cosmin 1 1 - 01
Puscasu David-Vasile 52
1054
Rujan Patrik-Toma 1 0 - 11 IIChiriac Matei 12
1113IIIsfan Ioan-Marius 1 1 - 01
Sarbu Zeno-Iulius 55
1257
Someseanu Adrian 1 0 - 11 IIUngureanu Alexandru-Daniel 14
1319IIIDraghici Bogdan-Stefan 1 1 - 01
Stroe Flavius-Gabriel 59
1461
Tanasa Paul-Iulian 1 0 - 11 IIIBucur Mihai 22
1563
Togan Vlad 1 0 - 11
Olea Mihai 24
1665
Traila Alexandru-Irinel 1 0 - 11
Stoian Cristian-Georgian 26
1750
Pascu Dacian ½ 0 - 11
Vasiloiu Adrian-Mihai 67
183IIStancu-Filipescu David 0 1 - 0½ IIIDobre Lucas-Cosmin 16
1942
Lauran David-Andrei 0 0 - 10 IIOgnean Mihnea-Ionut 6
2015IIIBranga Cezar-Nicolae 0 ½ - ½0
Jidovu Mihnea-Constantin 41
2117IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-Gabr 0 1 - 00
Leordean Raul-Casian 43
2244
Mihul Rares-Cristian 0 0 - 10 IIIBonciu David 20
2321IIIBarac Cosmin-Petru 0 1 - 00
Moisa Dimitrie-Cezar 45
2423IIIKelemen Radu-Andrei 0 1 - 00
Moldovan Flavius-Ioan 46
2525
Craciun Marius-Cosmin 0 1 - 00
Nagy Tamas 47
2627IIIBarbu Matei-Teodor 0 1 - 00
Nita Andrei 48
2729
Aranyi Attila 0 0 - 10
Rogojina Mihai 53
2831
Badea Gabriel-Sorin 0 0 - 10
Secrieru Andrei-Cristian 56
2933
Candea Gheorghe-Matei 0 1 - 00
Stan Iosif 58
3060
Taga Stefan 0 1 - 00
Domsa Vlad 35
3136
Dumitrache Rares-Petru 0 0 - 10
Timofte Nicolae 62
3238
Gheorghiu Stefan-Daniel 0 1 - 00
Toma Traian 64
3366
Tutelea Aurel-Emanuel 0 1 - 00
Gherghel-Butan Mircea 39
3468
Voinescu David-Ioan 0 1

bye
3518IIIKovacs Victor 0 0

not paired

Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
114IIUngureanu Alexandru-Daniel 2
2 IChivulescu Adrian-Alexandru 1
22IGavrilescu David 2
2 IIIsfan Ioan-Marius 13
34IIGheorghiu Alexandru-Dan 2
2 IIIDraghici Bogdan-Stefan 19
422IIIBucur Mihai 2
2 IDavid Bogdan-Emanuel 5
524
Olea Mihai 2
2 IIDeaconescu Sabin-Mario 7
610IIToma Mihai-Iulian 2
2
Stoian Cristian-Georgian 26
749
Padurariu Mihai-Edward 2
2 IICodreanu Alex-Cosmin 11
812IIChiriac Matei 2
2
Vasiloiu Adrian-Mihai 67
98IIPetrache Flavius-Gabriel
1 IIPanait Dragos-Florin 9
1017IIIBuzatu Cristian-Laurentiu-Gabr 1

Gurzau Roland 40
113IIStancu-Filipescu David 1
1
Prodan Alexandru 51
126IIOgnean Mihnea-Ionut 1
1
Rujan Patrik-Toma 54
1320IIIBonciu David 1
1
Someseanu Adrian 57
1452
Puscasu David-Vasile 1
1 IIIBarac Cosmin-Petru 21
1553
Rogojina Mihai 1
1 IIIKelemen Radu-Andrei 23
1655
Sarbu Zeno-Iulius 1
1
Craciun Marius-Cosmin 25
1756
Secrieru Andrei-Cristian 1
1 IIIBarbu Matei-Teodor 27
1828
Achirei Iosif 1
1
Taga Stefan 60
1959
Stroe Flavius-Gabriel 1
1
Baciu Tudor-George 30
2062
Timofte Nicolae 1
1
Boeru Darius Alexandru 32
2133
Candea Gheorghe-Matei 1
1
Tanasa Paul-Iulian 61
2234
Cristescu Andrei-Stefan 1
1
Togan Vlad 63
2337
Dumitrescu Matei-Pavel 1
1
Traila Alexandru-Irinel 65
2468
Voinescu David-Ioan 1
1
Gheorghiu Stefan-Daniel 38
2516IIIDobre Lucas-Cosmin ½
1
Tutelea Aurel-Emanuel 66
2641
Jidovu Mihnea-Constantin ½
½
Pascu Dacian 50
2735
Domsa Vlad 0
½ IIIBranga Cezar-Nicolae 15
2845
Moisa Dimitrie-Cezar 0
0
Aranyi Attila 29
2946
Moldovan Flavius-Ioan 0
0
Badea Gabriel-Sorin 31
3047
Nagy Tamas 0
0
Dumitrache Rares-Petru 36
3139
Gherghel-Butan Mircea 0
0
Mihul Rares-Cristian 44
3248
Nita Andrei 0
0
Lauran David-Andrei 42
3358
Stan Iosif 0
0
Leordean Raul-Casian 43
3464
Toma Traian 0 1

bye
3518IIIKovacs Victor 0 0

not paired


FETE 8 ani
Rezultate runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
123
Nodis Teodora 1 0 - 11 IIGollner Blanka 1
22IIMotataianu Ana 1 1 - 01
Nistor Gabriela 22
325
Pacuraru Eva-Anastasia 1 1 - 01 IIStan Andreea-Loredana 3
427
Roman Eliza 1 0 - 11 IIIBoboc Thea-Elena 5
512
Cristache Ana-Maria 1 ½ - ½1
Otetea Ioana 24
621
Muntianu Alexandra-Teodora 1 1 - 01
Vardie Adelina-Mihaela 29
74IIIOlinici Ecaterina ½ 1 - 01
Sarbu Adela 28
86
Lupascu Diana-Elena ½ 1 - 0½
Jurj Diana-Elena 18
98
Baias Livia-Stefania 0 0 - 1½
Leseru Otilia-Georgiana 20
1014
Dragan Alexandra-Laura 0 0 - 10 IIIGeorgiu Daria-Sara 7
1115
Dumitru Silvia-Alexandra 0 1 - 00
Baratosi Krisztina-Henrietta 9
1210
Bresug Ariana-Bianca 0 0 - 10
Ghicioi Luana-Aimee 16
1317
Istrate Camelia-Elena 0 0 - 10
Buzatu Denisa-Marina 11
1419
Lacraru Karina-Ioana 0 1 - 00
Cristescu Andreea-Ioana 13
1526
Panescu Daria-Petruta 0 1

bye

Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11IIGollner Blanka 2
2
Muntianu Alexandra-Teodora 21
25IIIBoboc Thea-Elena 2
2 IIMotataianu Ana 2
36
Lupascu Diana-Elena
2
Pacuraru Eva-Anastasia 25
424
Otetea Ioana
IIIOlinici Ecaterina 4
520
Leseru Otilia-Georgiana

Cristache Ana-Maria 12
63IIStan Andreea-Loredana 1
1
Nistor Gabriela 22
77IIIGeorgiu Daria-Sara 1
1
Nodis Teodora 23
811
Buzatu Denisa-Marina 1
1
Panescu Daria-Petruta 26
928
Sarbu Adela 1
1
Dumitru Silvia-Alexandra 15
1016
Ghicioi Luana-Aimee 1
1
Roman Eliza 27
1129
Vardie Adelina-Mihaela 1
1
Lacraru Karina-Ioana 19
1218
Jurj Diana-Elena ½
0
Bresug Ariana-Bianca 10
1313
Cristescu Andreea-Ioana 0
0
Baias Livia-Stefania 8
149
Baratosi Krisztina-Henrietta 0
0
Dragan Alexandra-Laura 14
1517
Istrate Camelia-Elena 0


bye


Baieti 10 ani
Rezultate Runda 2

Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11INegulici Andrei-Daniel 1 1 - 01 IIPasca Mihai-Alexandru 30
23IBaciu Radu-George 1 0 - 11 IIApahidean Ioan 32
35ISauca-Gherman Catalin-Gheorghe 1 1 - 01 IIBaias Ioan-Nicolae 34
429IIHandac Alexandru-Radu 1 ½ - ½1 IDeac Bogdan-Daniel 6
57ICsurka Roland 1 1 - 01 IIEnache Tudor-Eduard 37
633IIBuzatu Daniel-Alexandru-Mihait 1 0 - 11 ICotarlan Codrin 8
735IIIonica Ion-Flavio 1 0 - 11 ICalin Alexandru 10
839IIMuntianu Razvan-Gavril 1 1 - 01 ITalu Mircea 12
940IIBrustur Erwin 1 0 - 11 IAtodiresei Damian 14
1015ISzocs Teodor-Iulian 1 1 - 01 IIBresug Alexandru-Andrei 41
1116ICiorica Mihai-Vlad 1 1 - 01 IIITatomir Alin-Stefan 43
1217IOprita Matei 1 1 - 01 IIICostin Matei-Alexandru 52
1342IISacaleanu Sergiu-Dorel 1 ½ - ½1 IIAlboni Denis-Dean 18
1419IStoleriu George 1 1 - 01 IIIChisingher Mihail-Leonard 54
1545IIIParaschiv Paul-Alexandru 1 0 - 11 ISarateanu Alexandru-Armand 20
1621IISamfirescu Andrei-Alexandru 1 1 - 01 IIIGotsman Szabolcs-Mihaly 56
1747IIIPaveliu Andrei 1 0 - 11 ILupu Cristian 22
1823IIleana George 1 1 - 01
Hriscu Alexandru-Gabriel 68
1969
Ignat Vlad-Rovin 1 0 - 11 IIBenedek Laszlo 24
2027IIPopa Eduard-Adrian 1 1 - 01
Mortu Adrian 74
2180
Rontescu Mihnea 1 0 - 11 IIDragulin Andrei 28
229IFluerariu Radu-Cristian 0 1 - 01
Vass Razvan 86
2361IIIRaduta-Gib Stefan-Vladimir 0 0 - 10 IDicu Dan-Alexandru 2
2463
Bogheanu Teodor 0 0 - 10 IMiloi Pavel-Dan 4
2511IZlatea Cezar-Stelian 0 1 - 00 IIILepadatu Aurelian-Stefan 62
2613IOtetea Andrei 0 + - -0
David Cristian 64
2725ISchneider Erik 0 1 - 00
Dobra Robert-Cristian 65
2867
Grigore Teodor-Florin 0 0 - 10 IIColac Marius-Daniel 26
2931IICretu Catalin-George 0 1 - 00
Iustin Silviu 70
3036
Bornaz Alexandru-Stefan 0 0 - 10
Jurj Andrei-George 71
3138IISandu Florian 0 0 - 10
Lupulescu Vlad 72
3273
Marfa Vlad-Alexandru 0 0 - 10 IIPadurean Daniel-Cristian 44
3375
Nagy Tibor 0 0 - 10 IIIGraure Adrian-Dumitru 46
3477
Puscas Eli-Madian 0 - - +0 IIICiobanu Alexandru 48
3549IIIMirosnicencu Mihai-Viorel 0 1 - 00
Pirlea Teofil-Elias 76
3679
Roman Cristian-Ioan 0 0 - 10 IIICorbeanu Andrei 50
3751IIChiorean Raul-Gabriel 0 ½ - ½0
Radu Daniel 78
3853IIIGogonea Paul 0 1 - 00
Rosca Victor-Adrian 81
3955IIICotruta Alexandru-Mihai 0 1 - 00
Sirbu Andrei-Costin 82
4057IIIIstrate George 0 ½ - ½0
Trifu Cristian-Antonio 84
4183
Todosia Mihai-Theodor 0 0 - 10 IIITeodorescu Calin-Ioan 58
4285
Vadasan Bogdan 0 0 - 10 IIIMacovei Alexandru 60
4359IIIFaleschini Sasha-Ettore 0 0

not paired
4466
Falcusan Calin-Teodor 0 0

not paired

Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
119IStoleriu George 2
2 INegulici Andrei-Daniel 1
220ISarateanu Alexandru-Armand 2
2 ISauca-Gherman Catalin-Gheorghe 5
322ILupu Cristian 2
2 ICsurka Roland 7
48ICotarlan Codrin 2
2 IISamfirescu Andrei-Alexandru 21
510ICalin Alexandru 2
2 IIleana George 23
614IAtodiresei Damian 2
2 IIPopa Eduard-Adrian 27
724IIBenedek Laszlo 2
2 ISzocs Teodor-Iulian 15
828IIDragulin Andrei 2
2 ICiorica Mihai-Vlad 16
932IIApahidean Ioan 2
2 IOprita Matei 17
106IDeac Bogdan-Daniel
2 IIMuntianu Razvan-Gavril 39
1118IIAlboni Denis-Dean
IIHandac Alexandru-Radu 29
122IDicu Dan-Alexandru 1
IISacaleanu Sergiu-Dorel 42
1350IIICorbeanu Andrei 1
1 IBaciu Radu-George 3
144IMiloi Pavel-Dan 1
1 IIIGraure Adrian-Dumitru 46
1554IIIChisingher Mihail-Leonard 1
1 IFluerariu Radu-Cristian 9
1652IIICostin Matei-Alexandru 1
1 IZlatea Cezar-Stelian 11
1712ITalu Mircea 1
1 IIIPaveliu Andrei 47
1813IOtetea Andrei 1
1 IIICiobanu Alexandru 48
1956IIIGotsman Szabolcs-Mihaly 1
1 ISchneider Erik 25
2026IIColac Marius-Daniel 1
1 IIIMirosnicencu Mihai-Viorel 49
2130IIPasca Mihai-Alexandru 1
1 IIIGogonea Paul 53
2258IIITeodorescu Calin-Ioan 1
1 IICretu Catalin-George 31
2360IIIMacovei Alexandru 1
1 IIBuzatu Daniel-Alexandru-Mihait 33
2434IIBaias Ioan-Nicolae 1
1 IIICotruta Alexandru-Mihai 55
2568
Hriscu Alexandru-Gabriel 1
1 IIIonica Ion-Flavio 35
2637IIEnache Tudor-Eduard 1
1
Ignat Vlad-Rovin 69
2771
Jurj Andrei-George 1
1 IIBrustur Erwin 40
2841IIBresug Alexandru-Andrei 1
1
Lupulescu Vlad 72
2943IIITatomir Alin-Stefan 1
1
Mortu Adrian 74
3044IIPadurean Daniel-Cristian 1
1
Rontescu Mihnea 80
3186
Vass Razvan 1
1 IIIParaschiv Paul-Alexandru 45
3284
Trifu Cristian-Antonio ½
½ IIChiorean Raul-Gabriel 51
3378
Radu Daniel ½
½ IIIIstrate George 57
3473
Marfa Vlad-Alexandru 0
0
Bornaz Alexandru-Stefan 36
3575
Nagy Tibor 0
0 IISandu Florian 38
3676
Pirlea Teofil-Elias 0
0 IIIRaduta-Gib Stefan-Vladimir 61
3762IIILepadatu Aurelian-Stefan 0
0
Roman Cristian-Ioan 79
3877
Puscas Eli-Madian 0
0
Bogheanu Teodor 63
3981
Rosca Victor-Adrian 0
0
David Cristian 64
4065
Dobra Robert-Cristian 0
0
Todosia Mihai-Theodor 83
4182
Sirbu Andrei-Costin 0
0
Grigore Teodor-Florin 67
4270
Iustin Silviu 0
0
Vadasan Bogdan 85
4359IIIFaleschini Sasha-Ettore 0 0

not paired
4466
Falcusan Calin-Teodor 0 0

not paired


FETE 10 ani
Rezultate runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11ICiocan Maria-Alexandra 1 1 - 01 IISzavu Amalia-Fivi 14
213IIArsene Gabriela 1 0 - 11 IComan Emilia-Florentina 2
33IPanainte Andreea-Bianca 1 1 - 01 IIVasut Carla-Zariana 16
418IIMos Maria-Magdalena 1 0 - 11 ITentu Valentina 4
55INastase Andreea-Cristina 1 1 - 01
Paraschiv Petronela-Alexandra 25
626IIOloeriu Delia-Ioana 1 0 - 11 IBacanu Maria-Nicoleta 6
79IAzamfirei Smaranda-Georgiana 1 0 - 11
Neagu Adena-Mihaela 33
811ISchiopu Andreea-Alexandra 1 + - -1
Sovei Andreea-Magdalena 37
928
Cristocea Gabriela 1 0 - 11 IRohlicek Anca-Elena 12
107IBalan Briana-Cleopatra 0 1 - 01
Popescu Diana-Gabriela 35
1124IIICampean Iulia-Maria 0 0 - 10 IIBucur Denisa-Andreea 8
1230
Lalu Maria-Rosana 0 0 - 10 IIIstrate Andreea 10
1315IIPanescu Angelina-Gabriela 0 1 - 00 IIITuduran Camelia-Diana 23
1417IIMarosan Leea 0 0 - 10
Banzea Izabela-Georgeta 27
1532
Minnich Mihaela-Cristiana 0 1 - 00 IIMorar Cristina-Raluca 19
1620IIPelin Ana-Maria 0 ½ - ½0
Gherghel-Butan Maria 29
1734
Nodis Patricia 0 0 - 10 IIIMarin Ioana-Andreea 21
1822IIHamati Julia 0 1 - 00
Mihailescu Anna 31
1936
Secrieru Maria-Georgiana 0 1

bye

Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
16IBacanu Maria-Nicoleta 2
2 ICiocan Maria-Alexandra 1
22IComan Emilia-Florentina 2
2 INastase Andreea-Cristina 5
311ISchiopu Andreea-Alexandra 2
2 IPanainte Andreea-Bianca 3
44ITentu Valentina 2
2 IRohlicek Anca-Elena 12
533
Neagu Adena-Mihaela 2
1 IIArsene Gabriela 13
627
Banzea Izabela-Georgeta 1
1 IBalan Briana-Cleopatra 7
78IIBucur Denisa-Andreea 1
1 IIHamati Julia 22
825
Paraschiv Petronela-Alexandra 1
1 IAzamfirei Smaranda-Georgiana 9
910IIIstrate Andreea 1
1 IIOloeriu Delia-Ioana 26
1014IISzavu Amalia-Fivi 1
1
Cristocea Gabriela 28
1136
Secrieru Maria-Georgiana 1
1 IIPanescu Angelina-Gabriela 15
1216IIVasut Carla-Zariana 1
1
Minnich Mihaela-Cristiana 32
1335
Popescu Diana-Gabriela 1
1 IIMos Maria-Magdalena 18
1421IIIMarin Ioana-Andreea 1
1
Sovei Andreea-Magdalena 37
1519IIMorar Cristina-Raluca 0
½ IIPelin Ana-Maria 20
1629
Gherghel-Butan Maria ½
0 IIMarosan Leea 17
1723IIITuduran Camelia-Diana 0
0
Lalu Maria-Rosana 30
1831
Mihailescu Anna 0
0 IIICampean Iulia-Maria 24
1934
Nodis Patricia 0


bye
 
 
Baieti 12 ani
Rezultate Runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
116IZubcu Vlad-George 1 1 - 01 IAcsinte Matei-Ionut 1
22ICostachi Mihnea 1 1 - 01 IDima Mihai-Tiberiu 17
318ICristian Codrut 1 0 - 11 ISalim Riza 3
44IDoros Doru-Lucian 1 1 - 01 IGheorghe Andrei-Constantin 19
520INegulescu Alexandru 1 0 - 11 IPatrascu Catalin-Lucian 5
622IComsa Ciprian-Mihai 1 0 - 11 IHerea Sergiu-Gabriel 7
78ISandu Marian-Catalin 1 1 - 01 IHincu Andrei 23
824IStoica Eduard-Constantin 1 1 - 01 IGeiger Alex-Emanuel 9
910IDordai Daniel-Ovidiu 1 0 - 11 IStancu Robert-Alexandru 25
1027IBenedek Istvan 1 1 - 01 IMoldovan Rares 11
1112IOtoiu Marian-Cristian 1 0 - 11 IPintilie Vlad 35
1250IIIUngureanu Claudiu-Constantin 1 0 - 11 IINistor Stefan 13
1314IOlinici Emanuel 1 1 - 01
Lascu Mihai 59
1458
Gaspar Ioan-Vlad 1 0 - 11 IIRameder Carol-Sebastian 15
1528IIMaris Eduard-Florian ½ 0 - 11 IIPana Cosmin-Mihail 55
166ITiron Calin-Andrei 0 1 - 0½
Bucur Andrei 57
1742IIIlie Radu-Stefan 0 0 - 10 IBangau Andrei-Ciprian 21
1826IBirle Silviu-Adrian 0 0 - 10 IIZaharia Catalin-Stefan 41
1944IIISchiopu Andrei 0 1 - 00 IAndronache Mihai-Stefan 29
2030IVasiliu Cosmin 0 1 - 00 IIITudoran-Surligeanu Adrian-Alex 43
2146IIIBarbulescu Robert-Gabriel 0 0 - 10 IIOros Vlad-Dragos 31
2232IICsengeri David 0 1 - 00 IIIVultur Calin-Cristian 45
2348IIIDraghici Razvan-Mihai 0 0 - 10 IIMamele Stefan-Bogdan 33
2434IIBanzea Alexandru-Bogdan 0 1 - 00 IIIBogdan Raul 47
2536IIArsene Marinel 0 1 - 00 IIIOprea Stefan-Teodor 49
2652
Campean Andrei-Ioan 0 0 - 10 IIMandachi Cristian-Florin 37
2738IIGanescu Robert-Florinel 0 0 - 10 IIIBotocan Cristian-Alexandru 51
2854
Badea Andrei-Ovidiu 0 0 - 10 IIChiruta Adrian 39
2940IIStejeroiu Vlad 0 1 - 00
Baratosi Andras-David 53
3056
Balaceanu David 0 1

bye
  
Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
115IIRameder Carol-Sebastian 2
2 ICostachi Mihnea 2
23ISalim Riza 2
2 IOlinici Emanuel 14
325IStancu Robert-Alexandru 2
2 IDoros Doru-Lucian 4
45IPatrascu Catalin-Lucian 2
2 IZubcu Vlad-George 16
57IHerea Sergiu-Gabriel 2
2 IStoica Eduard-Constantin 24
655IIPana Cosmin-Mihail 2
2 ISandu Marian-Catalin 8
713IINistor Stefan 2
2 IBenedek Istvan 27
835IPintilie Vlad 2
1 IAcsinte Matei-Ionut 1
933IIMamele Stefan-Bogdan 1
1 ITiron Calin-Andrei 6
109IGeiger Alex-Emanuel 1
1 IICsengeri David 32
1137IIMandachi Cristian-Florin 1
1 IDordai Daniel-Ovidiu 10
1211IMoldovan Rares 1
1 IIBanzea Alexandru-Bogdan 34
1339IIChiruta Adrian 1
1 IOtoiu Marian-Cristian 12
1417IDima Mihai-Tiberiu 1
1 IIArsene Marinel 36
1541IIZaharia Catalin-Stefan 1
1 ICristian Codrut 18
1619IGheorghe Andrei-Constantin 1
1 IIStejeroiu Vlad 40
1751IIIBotocan Cristian-Alexandru 1
1 INegulescu Alexandru 20
1821IBangau Andrei-Ciprian 1
1 IIISchiopu Andrei 44
1956
Balaceanu David 1
1 IComsa Ciprian-Mihai 22
2023IHincu Andrei 1
1 IIIUngureanu Claudiu-Constantin 50
2159
Lascu Mihai 1
1 IVasiliu Cosmin 30
2231IIOros Vlad-Dragos 1
1
Gaspar Ioan-Vlad 58
2329IAndronache Mihai-Stefan 0
½ IIMaris Eduard-Florian 28
2457
Bucur Andrei ½
0 IBirle Silviu-Adrian 26
2547IIIBogdan Raul 0
0 IIGanescu Robert-Florinel 38
2649IIIOprea Stefan-Teodor 0
0 IIIlie Radu-Stefan 42
2743IIITudoran-Surligeanu Adrian-Alex 0
0 IIIDraghici Razvan-Mihai 48
2845IIIVultur Calin-Cristian 0
0
Campean Andrei-Ioan 52
2953
Baratosi Andras-David 0
0 IIIBarbulescu Robert-Gabriel 46
3054
Badea Andrei-Ovidiu 0


bye

 
FETE 12 ani
Rezultate runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
12ICopilu Codruta-Alexa 1 1 - 01 IIJidovu Alexandra-Irina 11
28IGavrilescu Dina 1 0 - 11 ISalim Arzu 3
34IBitica Stefania 1 0 - 11 IIPopa Teodora 18
412IBejan Clarisa-Iustina 1 0 - 11 IStanciu Andreea-Briana 5
521IIPoama-Covaci Iulia 1 1 - 01 IDumitras Teodora-Iarina 7
613IUngureanu Elena-Alexandra ½ 0 - 11 IICiutac Andra-Maria 22
76ISzijarto Andreea-Irene 0 1 - 0½ IMorar Maria-Magdalena 1
817IIPaun Andreea-Maria 0 0 - 10 IIJakab Kincso 9
910IHrib Andrada-Ioana 0 ½ - ½0 IIMarica Ruxandra-Ioana 20
1019IIIleana Maria 0 0 - 10 IIToba Andreea-Valentina 14
1115IICimpean Andra 0 0 - 10
Racu Ioana-Alexandra 24
1223IIISzavu Debora-Gabriela 0 0 - 10 IIAngheluta Raluca 16

Perechi Runda 3
 
Baieti 14 ani
Rezultate Runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
114IBunta Andrei 1 0 - 11 IToma Radu-Cristian 1
22CMGheorghiu Calin 1 1 - 01 IGheorghe Darius-Daniel 15
34INeagu Mihai-Cosmin 1 1 - 01 IBarbul Ionel 16
48IMocanu Victor-Valentin 1 1 - 01 IGraur Andrei-Alexandru 17
518IIKozma Iuliu-Hunor 1 0 - 11 IVrajitoru Vlad-Laurentiu-Flori 9
610IRadulescu Vlad-Alexandru 1 1 - 01 IToth Botond-Artur 19
726IBaciu Alexandru 1 ½ - ½1 ITiron Lucian-Ilie 11
812IGhitoiu-Stelzner Luigi-Rafael 1 0 - 11 IBors Mircea 21
928ITurcuman Dragos-Mihai 1 1 - 01 IScripcaru George-Daniel 13
1020ILazin Robert-Tamas ½ 0 - 1½ IBadescu Cristian 3
116IMarin Victor-Mihai ½ 0 - 1½
Csont Alexandru 41
1224IMihaly Zsolt ½ 1 - 0½ IPricopie Stefan 27
1333IIITufa Andrei-Cristian 0 0 - 10 ISecheres Adrian-Simion 5
1434IIIUrsan Petru-Sebastian 0 - - +0 IBarbuleanu Serban-Ioan 7
1522IUntu Marius-Catalin 0 - - +0 IIIBaiasu Mihai-Liviu 35
1636IIIUdrea Marius-Cristian 0 0 - 10 IOprita George 23
1738IIIMihai Cristian 0 0 - 10 IRadu Adrian-Costin 25
1840
Balea Lucian-Cristian 0 0 - 10 IIMatis Robert-Florin 29
1930IStoian Romario-Gabriel 0 1 - 00 IITrufin Dan-Alexandru 37
2042
Popescu Mihai-Cristian 0 0 - 10 IIJakab Nandor 31
2132IIPancu Veniamin-Mihai 0 ½ - ½0 IIIMinnich Marian-Alin 39

Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11IToma Radu-Cristian 2
2 IRadulescu Vlad-Alexandru 10
29IVrajitoru Vlad-Laurentiu-Flori 2
2 CMGheorghiu Calin 2
321IBors Mircea 2
2 INeagu Mihai-Cosmin 4
428ITurcuman Dragos-Mihai 2
2 IMocanu Victor-Valentin 8
53IBadescu Cristian
IBaciu Alexandru 26
611ITiron Lucian-Ilie
IMihaly Zsolt 24
741
Csont Alexandru
1 ISecheres Adrian-Simion 5
819IToth Botond-Artur 1
1 IBarbuleanu Serban-Ioan 7
923IOprita George 1
1 IGhitoiu-Stelzner Luigi-Rafael 12
1013IScripcaru George-Daniel 1
1 IIKozma Iuliu-Hunor 18
1125IRadu Adrian-Costin 1
1 IBunta Andrei 14
1215IGheorghe Darius-Daniel 1
1 IIMatis Robert-Florin 29
1316IBarbul Ionel 1
1 IStoian Romario-Gabriel 30
1417IGraur Andrei-Alexandru 1
1 IIIBaiasu Mihai-Liviu 35
1531IIJakab Nandor 1
½ IMarin Victor-Mihai 6
1639IIIMinnich Marian-Alin ½
½ ILazin Robert-Tamas 20
1727IPricopie Stefan ½
½ IIPancu Veniamin-Mihai 32
1838IIIMihai Cristian 0
0 IIITufa Andrei-Cristian 33
1940
Balea Lucian-Cristian 0
0 IIIUdrea Marius-Cristian 36
2037IITrufin Dan-Alexandru 0
0
Popescu Mihai-Cristian 42
2122IUntu Marius-Catalin 0 0

not paired
2234IIIUrsan Petru-Sebastian 0 0

not paired


FETE 14 ani
Rezultate runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11IBulmaga Elena 1 0 - 11 IBracacescu Raluca-Veronica 6
27ICiungan Diana-Alexandra 1 0 - 11 WCMCosman Andreea-Marioara 2
33ICusmuliuc Diana-Elena 1 0 - 11 WCMCirlig Ioana-Andreea 9
411ICorolea Diana-Gabriela 1 0 - 11 IMoldovan Petruta-Alisia 4
55IStanciu Ioana-Georgiana 1 0 - 11 IVarga Adrienn 19
621IIIAndras Cristina-Maria 1 0 - 10 IUngureanu Maria-Andreea 8
716ISeiranian Meri 0 0 - 10 IBanciu Bianca-Gabriela 10
817IToma Andreea-Simona 0 0 - 10 IHenchel Ana-Maria-Cristina 12
913ICucu Teodora-Laura 0 1 - 00 IICiocan Clara-Theodora 18
1020IPlesoiu Irena-Eugenia 0 0 - 10 IPasniceanu Iris-Stefania 14
1115IParis Nicoleta 0 1 - 00
Agapie Otilia-Gabriela 22
 
Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
12WCMCosman Andreea-Marioara 2
2 IBracacescu Raluca-Veronica 6
29WCMCirlig Ioana-Andreea 2
2 IMoldovan Petruta-Alisia 4
319IVarga Adrienn 2
1 IBulmaga Elena 1
412IHenchel Ana-Maria-Cristina 1
1 ICusmuliuc Diana-Elena 3
514IPasniceanu Iris-Stefania 1
1 IStanciu Ioana-Georgiana 5
621IIIAndras Cristina-Maria 1
1 ICiungan Diana-Alexandra 7
78IUngureanu Maria-Andreea 1
1 ICorolea Diana-Gabriela 11
810IBanciu Bianca-Gabriela 1
1 ICucu Teodora-Laura 13
915IParis Nicoleta 1
0 ISeiranian Meri 16
1022
Agapie Otilia-Gabriela 0
0 IToma Andreea-Simona 17
1118IICiocan Clara-Theodora 0
0 IPlesoiu Irena-Eugenia 20
 

Baieti 16 ani
Rezultate Runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11NMDoros Radu-Marian 1 1 - 01 IMarinescu Stefan 10
29ILupascu Matei-Alexandru 1 0 - 11 CMMalureanu Costin-George 2
311IDobre Mihai 1 0 - 11 CMSiclovan Cristian-Daniel 4
413IMunteanu Ali-Eduard 1 ½ - ½1 IManole Stefan 6
526IIMelinte Razvan 1 0 - 11 ICordea David 8
63CMDicu Razvan-Stefan ½ 0 - 11 IDelgado-Vlaic Adrian 14
75CMBida Mihai-Eugen ½ ½ - ½½ IBogdan Horia-Daniel 17
87IVasile Claudiu-Daniel ½ ½ - ½½ IGalateanu Calin 19
916IChiru Alexandru 0 1 - 0½ IPalamar Theodor 21
1024IAlb Flavius-Robert 0 1 - 00 ICosmulescu Alexandru-Paul 12
1128
Ambrus Matyas 0 0 - 10 IDeliman Antonio-Emil 15
1218IVrencian Lehel 0 0 - 10 IJakab Benjamin 23
1320INeaga Horia-Dumitru-Iustin 0 1 - 00 IINegut Daniel-Andrei 25
1422IIStefan-Birdea Ovidiu-Ionut 0 1 - 00 IIIHeutschi Vlad 27

Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
14CMSiclovan Cristian-Daniel 2
2 NMDoros Radu-Marian 1
22CMMalureanu Costin-George 2
2 IDelgado-Vlaic Adrian 14
38ICordea David 2
IMunteanu Ali-Eduard 13
46IManole Stefan
1 CMBida Mihai-Eugen 5
517IBogdan Horia-Daniel 1
1 IVasile Claudiu-Daniel 7
619IGalateanu Calin 1
1 ILupascu Matei-Alexandru 9
710IMarinescu Stefan 1
1 INeaga Horia-Dumitru-Iustin 20
822IIStefan-Birdea Ovidiu-Ionut 1
1 IDobre Mihai 11
915IDeliman Antonio-Emil 1
1 IAlb Flavius-Robert 24
1023IJakab Benjamin 1
1 IChiru Alexandru 16
1121IPalamar Theodor ½
1 IIMelinte Razvan 26
1212ICosmulescu Alexandru-Paul 0
½ CMDicu Razvan-Stefan 3
1327IIIHeutschi Vlad 0
0 IVrencian Lehel 18
1425IINegut Daniel-Andrei 0
0
Ambrus Matyas 28


FETE 16 ani
Rezultate runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11WCMGelip Ioana 1 1 - 01 IBrezeanu Alexandra 8
23WCMMorea Georgiana-Steluta 1 1 - 01
Stoican Lavinia-Mihaela 17
37IDumitrescu Madalina-Alexandra 1 1 - 01 ICiutac Andreea-Ioana 6
410IToma Elena-Adelaida ½ 1 - 01 IPopovici Stefania 13
512IDidiliuc Dariana-Gabriela ½ ½ - ½½ WFMVisanescu Daria-Ioana 2
65IBrezeanu Daniela 0 0 - 1½ ISerbanescu Diana-Maria 4
714IIFlorea Sorina-Ioana 0 0 - 10 IFiraru Roxana-Maria 9
816
Miclea Ozana-Stefania 0 0 - 10 ISilaghi Madalina-Nemona 11
915
Farcas Teodora 0 1

bye
 
Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13WCMMorea Georgiana-Steluta 2
2 WCMGelip Ioana 1
24ISerbanescu Diana-Maria
2 IDumitrescu Madalina-Alexandra 7
36ICiutac Andreea-Ioana 1
IToma Elena-Adelaida 10
42WFMVisanescu Daria-Ioana 1
1 IPopovici Stefania 13
58IBrezeanu Alexandra 1
1 IDidiliuc Dariana-Gabriela 12
69IFiraru Roxana-Maria 1
1
Farcas Teodora 15
717
Stoican Lavinia-Mihaela 1
1 ISilaghi Madalina-Nemona 11
814IIFlorea Sorina-Ioana 0
0 IBrezeanu Daniela 5
916
Miclea Ozana-Stefania 0


bye
 
 
Baieti 18 ani
Rezultate Runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
11FMDragomirescu Robin-Alexandru 1 1 - 01 IVladut Matei 8
29IArghirescu Andrei 1 1 - 01 CMStanciu Alexandru-Ovidiu 2
33NMHajbok Robert 1 1 - 01 IPanainte Daniel-Iulian 14
45CMCorlatescu Dragos-Georgian 1 1 - 01 IPavel Sebastian-Ionut 16
57CMPop Alexandru 1 1 - 01 IJurubita Emil-Gabriel 21
620IAldea Robert 1 0 - 10 CMStegariu Vlad-Ionut 4
713INanu Florentin-Gabriel 0 1 - 00 CMHorvat Dan-Sebastian 6
815IMotounu Vlad-Stefan 0 0 - 10 IDan Silviu-Aurelian 10
918IFulger Ionut 0 ½ - ½0 IFlorescu Alin-Cristian 11
1012IDumitrescu Robert-Constantin 0 ½ - ½0 ICatricicau Claudiu 17
1119IStegaroiu Marcel-Florian 0 1

bye

 Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
15CMCorlatescu Dragos-Georgian 2
2 FMDragomirescu Robin-Alexandru 1
27CMPop Alexandru 2
2 NMHajbok Robert 3
38IVladut Matei 1
2 IArghirescu Andrei 9
42CMStanciu Alexandru-Ovidiu 1
1 IAldea Robert 20
516IPavel Sebastian-Ionut 1
1 CMStegariu Vlad-Ionut 4
610IDan Silviu-Aurelian 1
1 IStegaroiu Marcel-Florian 19
721IJurubita Emil-Gabriel 1
1 INanu Florentin-Gabriel 13
814IPanainte Daniel-Iulian 1
½ IDumitrescu Robert-Constantin 12
917ICatricicau Claudiu ½
½ IFulger Ionut 18
1011IFlorescu Alin-Cristian ½
0 IMotounu Vlad-Stefan 15
116CMHorvat Dan-Sebastian 0 1

bye


FETE 18 ani
Rezultate runda 2
Bo.No.
NameResult
NameNo.
17WCMVasilescu Maria½ - ½IVintila Maria-Aurora5
28IFloroiu Ioana-Alexandra1 - 0IIILungulescu Diana-Elena4
39WCMLolici Iselin-Amanda0 - 1IBratu Andreea3
41ITaposu-Matei Alexandra0 - 1WFMFoisor Mihaela-Veronica2
56WCMAnton Roxana-Ana0
spielfrei-1
 
Perechi Runda 3
Bo.No.
NameResult             NameNo.
13IBratu Andreea
ITaposu-Matei Alexandra1
24IIILungulescu Diana-Elena
WCMLolici Iselin-Amanda9
35IVintila Maria-Aurora
IFloroiu Ioana-Alexandra8
46WCMAnton Roxana-Ana
WCMVasilescu Maria7
52WFMFoisor Mihaela-Veronica0
spielfrei-1
 
 
 
Baieti 20 ani
Rezultate Runda 2
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
16CMChifor Ovidiu-Emanuel 1 ½ - ½1 FMGeorgescu Tiberiu-Marian 1
22FMPetrisor Adrian-Marian 1 1 - 01 FMDuca Alexandru-Gabriel 5
315IJacan Alexandru-Vlad 1 0 - 11 FMAnton Teodor 3
44CMMiroiu George-Catalin 1 1 - 01 INitelea Alexandru-Barbu 7
58CMChirita-Mihaila Marius-Constan 0 0 - 10 IUrsente Tudor-Alexandru 11
612IAmbru Dan-Calin 0 0 - 10 IStegariu Alexandru 9
710IStuparu Cornelius-Georgian 0 0 - 10 ISecheres Alexandru 13
814IPetre Mihai 0 1

bye

Perechi Runda 3
Bo.No.
NamePts. ResultPts.
NameNo.
13FMAnton Teodor 2
2 FMPetrisor Adrian-Marian 2
21FMGeorgescu Tiberiu-Marian
2 CMMiroiu George-Catalin 4
35FMDuca Alexandru-Gabriel 1
CMChifor Ovidiu-Emanuel 6
47INitelea Alexandru-Barbu 1
1 ISecheres Alexandru 13
514IPetre Mihai 1
1 IStegariu Alexandru 9
611IUrsente Tudor-Alexandru 1
1 IJacan Alexandru-Vlad 15
710IStuparu Cornelius-Georgian 0
0 CMChirita-Mihaila Marius-Constan 8
812IAmbru Dan-Calin 0


bye


FETE 20 ani
Rezultate runda 2

Bo.No.
NameResult
NameNo.
16WCMIlie Maria-Ruxandra1 - 0IMastacan Camelia4
27WIMBulmaga Irina1 - 0WFMUta Adeline-Ramona3
31IDobre Ana-Margareta-Alexandra1 - 0IBerintan Teodora2
45WCMAnusca Madalina-Maria0
spielfrei-1
 
Perechi Runda 3
 
Bo.No.             NameResult             NameNo.
13WFMUta Adeline-Ramona
IDobre Ana-Margareta-Alexandra1
24IMastacan Camelia
WIMBulmaga Irina7
35WCMAnusca Madalina-Maria
WCMIlie Maria-Ruxandra6
42IBerintan Teodora0
spielfrei-1
 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu